Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Ar galėjau pastoti?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2014-10-04 21:36

Sveikos mamytės, rugsėjo  19d turėjom nesaugių lytinių santykių - vaikinas baigė  viduje.  Paskutinės mm buvo rugsėjo 11d.  pažiūrėjus į cikla kuris trunka 28-29 dienas, buvo nevaisingos dienos. Ar galėjau pastoti?  po ovoliucijos kuri įvyko kaš kur 24 diena ,  pradėjau keistai jaustis. nuo to laiko prasidėjo dažnas galvos svaigulys, pilve toks keistas sunkumas, labai dažnai suskausta, taipogi ir pilvo apačia, patamsėjusios įskyros, šiandiena pradėjau jausti kad maudžia krutine, speneliai jautrūs pasidarė, laaabai didelis noras valgyti, bendras silpnumas, visada norisi  miego, rytais negerai jaučiuosi, kankina nemiga. Vakar ryte geriant kapučina taip staigiai pradėjo skaudėt pilvo apačia skausmas buvo labai didelis, toks veriantis ir deginantis maniau pradėsiu kraujuot. Kaip jums atrodo galiu būti nėščia ar čia tiesiog vadinamas psichologinis nėštumas?  labai daug apie tai galvoju.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2015-02-08 04:56

Sveikos merginis :) reikia jusu patarimo. Turejau nesaugiu lytiniu santykiu gruodzio 24, susirgau mmm gruodzio 31d, menesines buvo normalios ir maziau skausmingos, pagal viska dabar turejau susirgti vasario 1 diena, nesusergu jau 7 dienas veluoja, nebezinau ir ka galvoti, pagal nestumo skaiciuokle man jau 6 savaites, ar  taip gali but? jokiu simptomu nejauciu nei krutine apdidejusios, speneliai skaudus, apatitas normalus, remuo nekankina, tai kas man gali buti? nuo gruodzio 24d jokiu lutiniu santykiu neturejau, ar gali buti kad laukiuosi? ir kad mano menesines kurios buvo istikro buvo netikros? Gal kuri esat susidurusi su tokia sutuacija? baigiu isproteti nuo laukimo mmm

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2015-02-09 12:40

Nusipirk testa ir jis jau tikrai parodys tiesa :) ))

2015-04-18 09:38

Sveikos mamytes.  Noreciau jusu nuomones. Balandzio 15d. dariausi testuka ir buvo neryski juostele antra. TAciau siandiena dariausi jau rode neigiama. Bet gal tam itakos turejo, kad as uzmigau apie 1val, o testa dariau 03:30val, gal nespejo hormono prisigaminti, ar ko. Pasimetus dabar labai esu. 

2019-01-11 19:15

Sveikos būsimos mamytės! Esu čia naujokė, pirma karta rašau. Tai va sergu labai nereguliariai - tai paveldėjau kaip sako ginekologė iš mamos. Nes jis ji tik po 3 vaiko pradėjo susirgti reguliariai. Kažkada vartojau gin rekomenduotus kontraceptines kad sutvarkytu ciklą bet gal kokius 3 mėn ir baigiau. Galvoju kaip bus taip.  Na ir dabar sirgau paskutinį kartą 2018.09. 20 ir poto laiko dar ne sirgau nors šiandien jau 2019.01.11. Per tą laiką dariausi bent 6 nėštumo testus nes su vaikinu nesisaugome tai nusprendžiau kartu su mama kaip bus taip nes pagal mano sirgima vaikai gali būti dovana. Na ir visi jie buvo neigiami.  Bet prieš kelias dienas pasidariau nėštumo testą ir pamačiau vaiduoklių ką net pasimečiau. Kita diena vėl ryte pasidariau tas pats. Na ir dar 3 pasidariau- bet visuose antroji juostele kaip šešėlis, neryški. Tada nusprendžiau nusipirkti ta testą kur parodo kiek savaičių ir šiandien ryte jis man parodė no pregnat. Nieko nesuprantu. Grįžau iš darbo dar viena pasidariau paprasta jis vistiek rodo tą neryškia antra juostele. Patarkit merginos ką man galvot???? Laukiuosi ar ne?? 

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Mūsų Angelėlis