Forumas > Visuomenė > Socialiniai reikalai > Greitas kreditas už...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2014-05-29 00:29

greitas kreditas is vivus -  geriausiomis ir lanksčiausiomis sąlygomis, pagal kiek vieno galimybes! Patogi paskola :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2014-05-30 11:09

Aš už, greitas kreditas iš Bobutės, dar niekada nenuvylė

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2017-06-30 13:24

paskolu refinansavimas - jei prireikia refinansuoti paskola, skola.Puiki galimybe sumazinti mokamas palukanas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2017-06-30 13:24

paskolu refinansavimas - jei prireikia refinansuoti paskola, skola.Puiki galimybe sumazinti mokamas palukanas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2017-09-07 18:30

Kol pati nebuvau nė karto išsiėmus greitojo kredito, tol buvau radikaliai prieš. Ypač tuos, kurie sukelia didelių bėdų vėliau siekiant pasiimti didesnę paskolą iš banko ir panašiai. Bet dabar kažkaip nesu nei labai stipriai už, nei radikaliai prieš - radau variantą, kuris tenkina ir esant reikalui visad kreipiuosi dėl greitojo kredito ten pat: https://www.paskoluklubas.lt/greitas-kreditas Šitas bent jau suteikia duomenų apsaugą tai kažkaip nesijauti kaip demonstruojamas kiekvienam bankui. 

Paskutinį kartą redagavo: Rutele01010 (2017-09-07 18:36)

Sukurtos temos: 17   Diskusijose pasisake: 49

2018-04-06 13:51

Aš pati buvau nusistačius prieš greituosius kreditus, nes anksčiau ir palūkanos būdavo nežmoniškos, ir sąlygos neaiškios, žodžiu tiesiausias kelias į finansinį krachą. Bet dabar tarp paskolų įmonių yra normali konkurencija, jų veikla reguliuojama valstybės, tad prireikus paskolos galima išsirinkti tau tinkančia paskolą palankiomis sąlygomis. Pati būsto remontui skolinausi nedidelę sumą iš čia
https://www.paskoliukas.lt/greitieji-kreditai/ tai viskas labai sklandžiai vyko, per porą minučių gavau kreditą, pasiskolinus 2000eur per pusantrų metų reikės grąžinti 2642eur. Turint pastovias pajamas problemų grąžinti kreditą manau nebus jokių problemų.

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Socialiniai reikalai > Greitas kreditas už ar prieš

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
danielius