Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Menas ant nestukes pilvo

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2014-04-04 11:24

Sveikos nestukes ir ne tik ;)  

As esu Inga. Mano viakuciai jau dideli ;)  bent jau kol kas trecio neplanuoju ;)  

Gyvenu jau ketvirti metai Vokietijoje, Hanoverio mieste. Esu vaiku veidu maliavotoja (CIA jau mano isgalvotas profesijos  pavadinimas ;) )  Taip pat uzsiimu ir kuno paisymo menu. Pastaruoju metu labai daug uzsakymu turiu pas nestukes. T.y  piesimas ant nesciosios pilvuko ir plius ( nebutinai) fotosesija. 

Norejau paklausti, kaip pas mus Lietuvoje? Populiaru tai? Naudojates tokiom paslaugom? 

Ar yra/butu paklausa tokiam menui?  

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2014-04-05 20:47

Kaip Lietuvoje - nezinau, bet tas veidu maliavojimas laaabai populiarus zoologijos soduose Danijoje. 

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2014-04-07 21:26

Veidukus maliavotoju ir as ;) lietuvoje maciau ir kad buna kokioms sventems galima ir uzsakyti vaikuciams papramogauti ;)  tik dabar paskutiniu metu nemazai uzsakymu turiu pas nestukes. Buna Po 2 pilvukus i savaite ;) pamaniau idomu butu suzinoti, kaip su nestukemis ir ju pilvukais ;)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 5

2014-04-30 13:05

Dėmesio Dėmesio Visos Nėštukės! Atlieku tyrimą baigiamąjam darbui ir prašau truputėlio Jūsų laiko užpildyti mano kruopščiai darytą anketą. Būčiau labai Jums dėkinga. Tereikia nukeliauti į šią nuorodą 
http://apklausa.lt/f/nesciuju-zinios-apie-burnos-higiena-zcvt53d/answers/new.fullpage

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Menas ant nestukes pilvo

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Ugnė