Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > 2014 metų būsimos...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2014-04-05 20:48

Nestuke o tu seimos daktaro neprasei kraujo tyrimo? Kita diena atsakyma turi.

Ooo, kazkam terminas :) Gaila, kad ne man... :) Laukiam laukiam naujienu :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2014-04-06 00:13

Taip kraujo tirima vaziuosiu darytis antradieni gal ta pacia diena suzinosiu nes uk gyvenu tai gal cia iskarto pasakys nezinau arba reiks laisko laukt su atsakymu o kaip manot gali tai but nestumas? :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2014-04-07 12:00

Imba , man tai 29 sav ryt bus jau ;) tas remuo mane ir kartais naktim pažadina :) Aš tai apue 24 sav jau geriau ta gliukozę, nėra ji tikrai tokia šlykšti , kaip mane prigazdino ( aš kai negaliu pakęst cukraus arbatoje ir pan, iš vis saldžiai gert nieko beveik nemėgstu, nebent sultis) , tai ir nusiteikiau kas bus šlykštu, bet nebuvo jau taip baisu :D Man tai kuo toliau tuo sunkiau daros, labai vargina nugaros skausmai , bet kažkaip iškentėsiu ;)

2014-04-08 11:04

Sveikutes sendien einu darytis kraujo tirimu ir tikiuosi pasakys kad laukiuosi nors tai buti neticiukas bet noretumem ir lauktumem :)

2014-04-08 22:59

Sekmes tyrimuose, butinai praneskite kas kaip :)

KET bilietai: http://www.kettestai.lt/

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 15

2014-04-12 16:32

Niu va pagaliau mano nėštumas jau finišas ir turim gražų vaikiuką :)

vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

2014-04-15 10:35

Nestuke, kokios naujienos? Jukis - dideliausi sveikinimai!!! 

2014-04-18 00:25

Sveikutes pasidariau kraujo tirima tai sako paskambinkit po poros dienu paskambinu I registratura paklaust atsakumu tai sako viskas gerai ir padejo rageli :D ir taip ir nepasake ar nestumas ar kas tai balandio 25 d ekoskopa daris ir viskas bus aisku keista man kaskaip nei pykinimo nei traukimo prie kasko tik nuotaiku kaita ir nuovargis na aisku ir augantis svoris :) na tikiuosi 25d pasakys kad laukiuosi ir kad viskas gerai as bijau tik kad nebutu negimdyvinis :( bet manau kad jausmai butu kaip normalaus nestumo ar ne :( beje pilva dar skauda bet ne kekviena diena retkarciais bepamaudzia bet su vyru tikimes kad bus viskas gerai

2014-04-24 10:07

Jei negimdyminis nestumas, tai tau skaudetu pastoviai labai labai ir kraujuotum. 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2014-04-25 19:26

Sveikutės. Turiu jūsų toki klausimėlį, ar gali būti , kad gimdymo terminas blogai apskaičiuotas?  Neper seniausiai pasiskaiciavau kad per termina man bus tik 37 sav. ( terminas birželio 3.) Na man dabar 31 sav ir 3 dienos ( nustatyta ultra garsu) , o jeigu būtų pagal paskutinių mėnesiniu pirmąja dieną , tai būtų 34 sav jau, bet kažkaip vaisius buvo per mažas tai nustatė ultra garsu. Man pirmas nėštumas, tai dar apie tuos skaičiavimus neper daugiausiai nusimanau. O pas gine tik gegužės 8 d.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 5

2014-04-30 13:04

Dėmesio Dėmesio Visos Nėštukės! Atlieku tyrimą baigiamąjam darbui ir prašau truputėlio Jūsų laiko užpildyti mano kruopščiai darytą anketą. Būčiau labai Jums dėkinga. Tereikia nukeliauti į šią nuorodą 
http://apklausa.lt/f/nesciuju-zinios-apie-burnos-higiena-zcvt53d/answers/new.fullpage

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2014-05-15 13:12

Imba 2013 09 19  

Sveikos mamytes. Ar yra mamyciu, kurios gimdys maziukus 2014 metais? :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2014-05-15 13:13

Bus bus tokiu, kurios gimdys 2014 metais ,as viena is ju! 

2014-05-27 16:17

Justukai, gali buti, kad ir ultragarsu netiksliai nustato. Ultragarsu nustato pagal vaiko dydi ir svori, o pagal paskutines mm dienas - tik mazdaug, su dideliu + - mazdaug. Jei vaikas mazas ir neauga gimdoje, kaip jam priklausytu, siaip turi skatinti anksciau. Man per tuos paskutiniu mm skaiciavimus data buvo paskirta geguzes 18, per antra apsilankyma - geguzes 19. O nuo pat pirmo echoskopo sake, kad geguzes 20. Tai ta ir paliko. Praejo ta 20-oji, jau visa savaite, kaip mes veluojam :) Siandien apziurejo, skenu vandenis pamatavo ir namo isleido. Po triju dienu vel ateiti, jei negimsim, tuomet jau turetu skatinti. As su didziuoju 10 dienu papildomai pravaiksciojau ir nereikejo skatinti, tai tikiuosi, kad ir mazoji pati pasibels :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2014-05-28 11:52

Sveikos, ir aš prisidedu prie būsimų 2014 mamyčių :-)))

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2014-06-19 14:29

Sveikos mamytės :) mes taip pat laukiam gandro :) valio valio :) skraidom is laimes ir visko noris, visko kas geriausia, kas skaniausia ir kas tobuliausia :) Sveikinu visas kurios jau supa savo kleckiukus :) Norejau paklaust gal kas fotografavotes nestukes fotosesijose?.. laaabai noreciau iamzinti pilveli.. :) gal kas galite kazka parekomenduoti?..

2014-09-26 23:07

Kuku :) Pradingele pasirodo, jei kas pamatys :) Geguzes 29 pagimdziau dukryte :) Dienos bega ziauriai greitai, jau beveik 4 menesiai. Brolis labai myli sese, mamai laiko truksta paroje :)

Sveikinimai kitoms, kas jau pagimdete ir toms, kurios dar tik laukiasi - megaukites nuostabiu laikotarpiu :)

5

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > 2014 metų būsimos mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (209)
mylda