Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > 2014 metų būsimos...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2014-01-10 12:18

Laba :) MRME koks cia terminas - puse menesio skirtumas :D Atsiprasau, bet tikrai taip idomiai skamba, nuo - iki. Cia Lietuvoj taip terminus nustato?

Na o mes augam, bet labai mazai. Pilvukas toks maziukas, graziai lengvai apvalus - mergyte mamai svori priziuri :D Siaip buvo pradeje kaires rankos raumenys skaudeti. Toks skausmas, kaip kad is po nakties atsikeliam su nuguleta koja. Tris dienas. Bet prasidejo diena, o ne is po nakties. Trecia skausmo diena ejau kraujo tyrimo darytis, gal magnio ar gelezies truksta. Nieko, viskas gerai. Diena beveik nebeskauda, bet miegant ranka turi buti atpalaiduota, o ne pakista po galva, nes vel skauda... 

2014-01-10 12:19

O kur gretule dingusi? 

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2014-01-15 20:26

Pasiilgot? Kazkaip I td ilindau ir pastriau ten tam forume. Mum viskas gerai, augam gerai, truputi didesni esam pagal laika. Turbut vel turesim mergyte, nes per skana sake, lyg ir mergaite, na o kadangi uk daugiau skanu nebus gal dar kokia 32sav privaciai nuleksim.bus matyt. Kolkas pliuse turiu 3kg, na bet nuo 6men prades svoris didet :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2014-02-05 19:41

Sveikutės ;p o mes negana to , kad visas šventes atlaikėm, bet ir savo vestuves atšokom ;D neper seniausiai sužinojom, kad bus berniukas, tai vyro šypsena iki ausų buvo  pagaliu plnai praėjo visi pykinimai  kartais pajaučiame sūnelio judesiukus ir esam jau dideli  turbūt vaikutis bus kaip tėvelis, nes pilvukas tai labai jau didelis :) jau ir pradedam žiūreti daigteliu, o rūbelius jau kelis turim  Kaip jūs laikotės?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2014-03-03 16:00

Sveikos, jungiuos prie jusu :)

2014-03-05 09:21

justukas, su vestuvemis atsoktomis! bukit labai laimingi! :)  

sveika prisijungusi nauja nestuke :) smagu, kai musu daugeja, bet kad ne visos turi laiko dazniau uzsukti (as viena is tokiu). nors, is tikruju, vis uzmirstu... 

na ka, musu mergycka rodo savo charakteri per mano sirdi - isejau nuo vakar i biuleteni iki dekreto pradzios. pulsas sukyla, oro truksta, galva svaigsta. reikia letinti tempa, o darbe o padaryti negalima. kaip vyras pasake, daugiau nei metus dabar nedirbsi :) ilgos atostogos :) vakar buvau pas akusere, toji nustebo, kad jei pulsas 85-86, tai man jau truksta oro. sako, tu esi blogoje fiziskoje formoje. bet esme tame, kad man tas pulsas sukyla net ir tuomet, kai nieko neveikiu, pavyzdziui, dabar. sedziu sau atsiputus, jums rasau, o sirdis maskatuojasi... laukiu laisko is ligonines, kada i ligonine sirdies tirtis.

2014-03-19 21:56

Imba ačiū labai už palinkėjimą 

Pas mane ir pulsas būna dažnai labai aukštas , kvėpavimo taip pat pritrūksta. Dažnai pradėjo gerklę griaužti, niekada neesu su tuo susidūrusi , tai nežinau kas tai per velniukas.

O kalbant apie sūnelį, tai ojojoj koks jis išdykęs ir megsta paskriaust mamytę. Tai į kokia pūslę ispiria, tai į šonkaulius ;) kai duodas tai visas pilvas banguoja , smagu tada pasižiūrėti ir naktim neleidžia miegoti, matyt jam smagu naktim pasisokti ten 

Kaip jūsu mažieji pilvukų gyventojai gyvena?

2014-03-20 08:52

Matyt, tau remuo kyla :) Pieno atsigerk, man bent jau padedavo su pirmuoju nestumu. Antra karta ne remuo kyla, bet grynai gerkle griauze, tai gydytoja patare tokiu kramtomu tableciu nusipirkti. Man sirdis permusineja ziauriai daznai ir gali testis labai ilgai. Pries keleta naktu nemiegojau beveik visa nakti, nes tiek permusinejo, kad siaubas, galvojau tikrai uzdusiu... Antra para vaikstau su elektrodais prijungtais ir aparaciuku. Siandien reikes nusiimti ir pagaliau bus galima i dusa nueit! :D As dar issiaiskinau, kad man su struma gali buti bedu, del to ta sirdi ir permusineja (is mamos puses visos moterys seimoje strumom isoperuotom ir broliui vienam irgi jau reikia medikamentu). Tai bijau, kad ir man nereiketu... Eisiu kraujo priduot siandien, ziuresim, ka parodys. Maniske pilve kai duodasi, tai toks jausmas, kad arba jinai labai didele, arba mazyte ir labai daug vandenu gimdoje yra, nes toks jausmas, kaip kad viduriai butu puciami ir pilvas gurguliuoja pries lekiant i tualeta :D Jei aiskiai nusakiau :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2014-03-23 13:19

sveikutes kaip sekasi ?tikiuos kad ir as ysirasysiu y jus gretas ryt planuoju eit kraujio tyrima,pasidaryti :) kaip jum sekesi greit pagavot gandriukus?

2014-03-24 09:37

Sveika prisijungus :) Pirmasis per pirma savaite bandymu uzkibo, o antroji - po 3 menesiu :)

2014-03-25 23:24

tai labai greit jums pavyko :) su pirma dukra tai greit pavyko su antra tai puse metu gal teko nd atlikineti :) o dabar tai laukiu balandzio men ir bus aisku kaip pakartosiu testuka ar laukiuos :)

2014-03-25 23:28

o koky testuka gadinai?...ka manai ,o gal esi girdejusi ar ov testai parodo nestuma?

2014-03-27 13:22

kacita as ne Lietuvoj gyvenu, tai ir testu firmos skiriasi ;) Jei ka, tai gali juk ir 2-3 testus skirtingus nusipirkti, jei vienuo nepasitiki :)

2014-04-01 14:22

Labas visoms :) na va ir aš jau turiu vaistukų nuo rėmens :) tik va dabar kitos bėdelės.. pilvas dažnai kietėja ir kartais skausmingai, nugarą labai skauda, dar kirkšnies sritį padiegia karts nuo karto.. Bet už tat sūnelis sveria jau virš 1.115g ir dūksta labai ;) super aktyvus lelius 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2014-04-02 13:10

Sveikutes bukit geros pararkit ka daryt ir kaip elktis mano simtomai ira terp skyrelio nestumas ir nestumo testas pokstauja ten viskas surasyta labai daug rasyti o nuomoniu laukiu asciu :)

2014-04-02 13:10

Sveikutes bukit geros pararkit ka daryt ir kaip elktis mano simtomai ira terp skyrelio nestumas ir nestumo testas pokstauja ten viskas surasyta labai daug rasyti o nuomoniu laukiu asciu :)

2014-04-04 10:41

Nestuke, ar testus dareisi? Teigiamas, tai eik pas gydytoja :)

2014-04-04 10:44

Justukai, kiek jau laiko tau? Nes pilvas kai kieteja, tai cia paruosiamieji saremiai. Jie nuo mazdaug 20 savaites gali lankyti jus :) Mane nuo tokios savaites mazdaug ir pradejo su abiem nestumais :) Ir man remuo pradeda deginti gerkle vis dazniau. Net ir naktim pabundu, tik tingiu eit tabletes sukramtyt :D Lovoj patogiau ir silciau :D Kirksnis ir man pradejo skaudet pries pora dienu. Bet man jau ir nebe taip toli - 6,5 savaiteliu :) Man isvis jau taip norisi kuo greiciau pagimdyt... :) Tuoj i ligonine vaziuosiu, tikrins cukraus koncentracija kraujyje, nes slapime rado cukraus daktare. Dar nieko nevalgius, bet dave isgert to gliukozinio vandens. Puse velnio, dar citrinos ispaude, kad ne taip slykstu butu. Bet vat dvi valandas laukt rekejo... 

2014-04-04 12:51

Labukas taip dariausi negi tris testus visi neigiami skausmai nepakito taipat skauda svoris vis auga is krutines paspaudus bega skystis pas daktarus buvau vienas sake nestumas arba cista israse vaistu kad valytu organizma nepadejo ejau dar karta prijame kitas tai tas paminke pilva sako inkstai ar kepenis zodziu nesamones sneka uzsiregistravau ekoskopui tai tik balandzio 25 darys o antradieni vaziuoju kraujo tirimo darytis nebezinau net ka galvot nei pykina nieko menesinem sirgau tik skausmingos labai buvo

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 15

2014-04-04 23:12

Balandžio 1 praėjo dar nepagimdžiau :)

vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

4

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > 2014 metų būsimos mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Adas