Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > 2014 metų būsimos...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2013-11-03 11:01

Sveikutes. na va buvaudau 3ieni pas gydytoja o vakar jau laiska del skano gavau :) kaip greitai sistema veikia :D pas mus viskas gerai,beveik nebepykina tik va pats virskinimas kazkoks sutrikes...o valgyti tai as priesingai nieko nenoriu,na gal noriu,bet net nezinau ko.gal traukia ant tokio maisto koki valgau retai arba nevalgau :) labai noriu triusienos,bet kazkaip neteko anglijoj matyt kur ja parduoda...keista kazkaip...

Man nuo pirmos nestumo svaites krutys pasikeite,o dabar tai jau jos dideles ir sunkios labai.buvo neseniai uzejes jautrumas,tai skaiciau,kad cia gali buti del menesiniu,kurios turejo but,bet nebebus :D

va,suslogavau visai,galvba skauda,gerkle skauda tai leido tik paracetamoli gert ir juros vandeni,bet vistiek purskiu vaistus nuo slogos,nes tokia ta sloga,kad uzblokuoja mano nosi ir negaliu ikvept,tad vaistus naudoju nakciai,kad kvepuot galeciau. :)

Imba,mano mazoji ir kazkuria diena buvo su skranduku sunegalavus,puse dienos vaikas paslika gulejo,paskui issiveme ir atsigavo,va tai tik tiek tu bedeliu.Jau ryt i mokykla ir i darziuka,baigese atostogos :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2013-11-04 20:24

Sveikos, Busimos ir esamos mamytes!

2014 metų būsimos mamytės

2013-11-06 12:21

Labuka mamukai,kaip jautiesi? :)

2013-11-06 17:02

tai va,buvau sian pas gydytoja pasirodo man sinusitas,tai prirase antibijotiku.sakes kokia baisi mano savijauta.galva plesia,nosis tai bega tai uzblokuota,tarp akiu skauda,skruostikaulius skauda,zodziu vos gyva....

Tikiuosi jus mamukai nesergate tokiu darganu ir saltu or...brr..

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-11-07 10:24

sveikos nestukes :) as vel i darba grizau. dirbu tik 2-3 dienas per savaite, nes vis dar nesu pilnai atsigavusi, vis dar pykina. nebe taip daug ir daznai, bet vis tiek dar dar. siandien eisim pirmo skeno darytis, tai tuomet bus galima jau ir liniuote taisyti, nes viena gydytoja sake viena, kita - kita. tai siandien viskas paaiskes :) itariu, kad lyties dar nepasakys, bet vyras sake uzklaus, ar ijungus 3D nesimatytu. labai noreciau mergytes, bet kas bus - tas :) mylesim vis tiek begalo :)

ojej, sinusitas, nieko gero :( man irgi buvo, as kentejau kokia gera savaite skausma kaktoje, vis nesikreipiau (nebuvau nestuke dar). tai net ir nebejau pas gydytoja, nes viena diena paprasciausiai prasedejau daznai su inhaliatorium ant nosies, purskiausi juros vandeni ir man per ta viena diena viskas issiskirste. tai tikiuosi, kad ir tu greit pasveiksi, nes tie antibijotikai - nieko gero :(

sveikatytes visoms nestukems, kai taip salta... ;)

2013-11-08 12:56

Sveikutes. :) Na kaip jus,nesusale? nesergat? Tikiuosi jus visos laikotes puikiai ;)

Imba,kaip tavo vakarykstis echoskopas?  Turbut esi labai laiminga,pagaliau pamatei savo mazuliuka,isgirdai jo sirdele. :) as ir labai laukiu  kad greiciau ateitu ta paskirtoji diena :)

As va po truputi taisausi,jau kaktos nebeskauda ir vaistu tiek daznai nebereikia purksti i nosi,kad kvepuoti galeciau.Zinau kad tie antibijotikai nieko gero,bet kit akarta be ju neapseisi.Tai va,tuoj tureciau galitinai pasveikti :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 7

2013-11-09 15:48

imba- dėkui, nikas toks neeilinis, gal kiek kvailokas, bet jau pripratau ir esu tokia užmaršukė, kad kitokio neatsiminčiau :) man, ačiū dievui, pradėjo skonio recepėoriai atsigaut.. dabar valgant silke- burnoj silkės skonis, o ne arbūzų ir panašiai.. :D mes jaučiamės labai gerai. jūs? ką turėsim dar nežinom :)

2013-11-11 13:21

sveikos :) na taip, mes po skeno, mazas lelius pilve taip davesi, kad buvo sunku uzgaudyti nuotraukai, kai viska pamatuoti, paziureti, ar viskas gerai. taip, augam gerai, viskas kaip ir priklauso :) sirdele tik matem plakancia, negirdejom. kita savaite pas akusere, gal ten isgirsim :) reikia dar liniuote pasitaisyti, nes pasake tiksliai kiek - 12 savaiciu ir 6 dienos siandien. o terminas - per mano gimtadieni - geguzes 20 :D dabar dar reikia issiaiskinti, kas bus, ir, jei viskas kaip priklauso, tesiu seimos (savo) tradicija :D o lyti suzinot tikimes sausio 3 diena :) vakar darbe uzejo svaigulys toks didelis, akyse ne temo, o baltavo viskas. paskui pilva pradejo skaudeti. isleido namo, tai pasiskambinau pakeliui budinciam daktarui, tai jis skeno nusiunte daryt. kai pilva (gimda) spaudziojo, oj oj kaip skaudejo, net susikeikiau... skenas jokiu pakitimu neparode, bet gydytojas pasake, kad gimda siek tiek per jautri, todel patare pora dienu paguleti (tik kad man neiseina ir nesinori). 

2013-11-11 16:46

kaip faina,Imba,jau matei savo mazuliuka :) ir pasisaugok,kad tik nieko nenutiktu,kad tik viskas gerai. Stiprybes tau.

mes tai po biskutuka,sian nekaip jauciuosi,galva skauda ko tai.pagal viska,tai galiu gerti kava,bet visai nenoriu,vien kavos kvapas mane pykina,o taip budavo ryte atsimerkti be kavos negaliu,geriu tik juoda.dabar tik is aparatu galiu praryti.va baigiau antibijotiku kursa.bet sloga ko tai nepasitrauke...bet jau visai gerai,beveik vaistu nebereikia,tikiuosi greitu laiku visai pasveiksiu.

2013-11-13 10:34

gretule tau labiau sveikatos reikia nei man :) sakau, jei turi inhaliatoriu, pakvepuok su juo, pravalys sloga tikrai greitai. gali arba paprasta mineralini naudoti, arba juros vandeni. as savaitgali ramiai praleidau, nes svaigti galva darbe pradejo ir pilva skaudet. tai daktaras liepe pora dienu ramiai guleti, nes gimda mano per daug jautri. siandien i miesta sventinio rubo ieskotis, nes poryt su vyro darbu kaledines vakarienes eisim... kaip su judesiais, mamytes? jauciat ka nors (tos, kurios jau pazengusios nestukes) :) ?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2013-11-18 19:12

Mielosios, būsimos mamytės, renginukas skirtas Jums!

Naudingi patarimai, jauki aplinka, kviečiame :)

Gruodžio 5 d. 18.00 - 20.00 val. Kaune, kavos namuose "Vero Coffee House" (Maironio g. 7) vyks renginys, skirtas būsimoms mamytėms „Lauktis taip gera...“.

Renginio metus bus pristatoma būsimoms mamytėms skirta drabužių kolekcija ,,Dar ne mama". Bus galima išgirsti naudingų patarimų iš profesionalų lūpų:

- Natūralios kosmetikos gamintojo atstovė patars, kaip išsaugoti odos bei kūno grožį;
- Profesionali plaukų formavimo stilistė pasidalins savo žiniomis, kaip laukimo laikotarpiu išsaugoti gražius plaukus, papasakos apie mitus ir faktus;
- Profesionalus fotografas Raimundas Bulota pasidalins patarimais, kaip fotografuoti nėštukes namuose.

Renginio metu galėsite atsipalaiduoti, klausantis gyvo garso koncerto, kuriame dalyvaus:
Talentingi, jauni ir ambicingi Dominykas Loda ir Julija Baltrušaitytė

RENGINYS NEMOKAMAS.

Iš anksto užsiregistraviusių - laukia dovanos!
Registracija el. paštu: LauktisTaipGera@gmail.com

Visus susidomėjusius, kviečiame prisijungti ir jaukioje aplinkoje praleisti šaltą žiemos vakarą!

Daugiau informacijos galite rasti: http://www.facebook.com/events/729407623754193/?fref=ts

Renginio organizatorė: Gintarė Paužaitė

2013-12-04 19:21

labas,mamukai,visai ramu tylu cia :) kaip jus laikotes,kaip sveikatytes? man tai viskas gerai,praejo visi pykinimai,tai vadinasi blogiausia jau praeity :) dare man ne taip seniai scana,tai leliukas davesi,ilgai pragulejau,kol ismatavo.visityrimai geri,del dauno sindromo taip pat geri.zodziu auga mano spurgelis. :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2013-12-13 21:43

Sveikutės  vel aš čia  Jau sužinojome kada maždaug stebūkliukas išvys šį pasaulį . Jau tiksliai nustatė, kad dabar yra 12 savaitėlių, vystomes labai puikiai  gai dare ultra garsa, tai taip leliukas judėjo, kad nebuvo imanoma nesijuokti. kojytes kilnojo rankytes musikavo , vaizdelis tai geras buvo  o savijauta tai nekokia, dažnai vemiu, neinu i darbą, gulėjau ligoninėj 5 dienas, sausi daktarė sakė, kad vel gal reiks gultis. Na bet bandysiu da atšokti savo vestuves ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2013-12-13 21:44

O kaip jūs laikotes? 

2013-12-17 13:22

sveikos nestukes :) apsileidau, neapsilankau, neparasau. persiprasau, daugiau taip stengsiuosi nebedaryti 

judesius jauciu jau nuo 14 savaites :) siandien 18 savaite prasideda, bet pilvas dar nelabai dideja. dideja tik tas ratas aplink pilva :D pas mus darbe labai daug nestukiu, dvi jau pagimde, kitai 24 savaites, tai jos pilvas jau nuo beveik 12 savaites putesi ir aiskiai matesi, kad ji laukiasi. o kai viena kolege pasake, kad jau ir mano pilvas pradeda matytis, nusijuokiau, sakau ne, mieloji, as ji aitraukt galiu ir jo nebebus :D zodziu galeciau dar gyventi ir niekam nesakyti, kad laukiuosi nes niekas ir nesuprastu :) laukiu nesulaukiu, kad eisim skeno po nauju, kad vel pamatyti ir jau suzinoti, ka turesim :) labai keiciasi maisto poreikiai. arba ju deriniai, pvz. pries kelias dienas valgiau cepelina su grietines ir spirguciu padazu, o cepelina uzkandau raugintas kopustais :D tikrai nepaneigsi, kad laukiuosi :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-12-29 00:34

Sveikos mamytes, prisijungsiu ir as :) ziuriu, panasaus laikotarpio nestukiu nemazai, tai bus visai idomu, taip pat gyvenu uk :) terminas birzelio 2d, nors jauciu pati lyg savaite kokia daugiau butu, nes pagal menesines taip ir butu :) leliuka jau maciau, manasis buvo labai ramus, bet judesiukus jau jauciu, kaledine dovana buvo nes gruodzio 23d jau taip ryskiai jautesi, net antra puse jaute :) o siaip retkarciais nuo 15savaiciu nestumo jauciu :) kai buvau pirmam skanui, itare berniuka, bet dar sausi eisiu antram ultragarsui, tai tada patvirtins :) labai laukiu sio stebuklelio... pradedu dairytis diakteliu, nors dar nieko neperku.. norisi, bet kartu nesinori ir apsikrauti namus per anksti, nes pirams nestumas :)

2013-12-29 18:05

Laba laba :) Su praejusiom sventem! Ar dosnus Kaledu Senis buvo? PAs mus, kaip visada, maziausias labiausiai apdovanotas :D tutifruti - sveikinimai ir tau ir sveika prisijungusi ;) As irgi su pirmuoju neskubejau, vis baime uzslepta buvo, kad paskui neprireiks... O sikart jau nebesulaukiu, kada suzinosiu, kas gims (ateinanti penktadieni suzinosim) ir jau ruosti kraiteli ir vel :) Auto kedute jau nusiziurejau, is padevetu, pigiau, bet tikrai geros kokybes ir saugi, ne kaip musu pirmojo kedute... O vezimeli irgi ziurinejuosi, noriu didelio, danisko (jie iki 3 metu naudojami kieme miegoti). Ju zinau ir kokio noriu (Odder Zip), bet kad jis velniskai brangus... :( Ziuresim, ka mes cia su vyru nutarsim :) Itariu, kad mano mazius rankytem ir kojytem yra nusisukes i nugara, nes kai juda, tai tik tokie bakstelejimai kaip su alkune ir kulniuku baksteltu i pilva :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-12-29 19:58

As irgi jau lyg nusiziurejau vezimeli ir siaip daugeli daikteliu :) man i ultragarso tyrima sausio 10d. tai taip laukiu... pasiilgau leliuko :) tikiuosi jog galesim suzinoti jau lyti vaikelio :)

2014-01-06 13:50

Labai labas :) Turesim mergyte!!!  nuojauta neapgavo! :) Nemate peliuko, bet mate dvi juosteles :) Sake labai gerai guli, labai aiskiai matosi. Aisku, 100% negarantavo (su sunum garantavo), bet sake, kad as labai isitikinusi :) Dziaugiausi dziaugiausi, kol mano dziaugsmo zmones nesumaste pamazinti :D Nesidziauk, gal apsiriko... Dar ne viena mama rase, kad garantavo viena, gime kitas... Tai zinot. Na as vis tiek tikiu, kad mergyte

Kaip kitos nestukes? Kur pradingusios? Tikiuosi, kad esat gyvos ir sveikos po Naujuju metu petardu ;)

Mama.lt

Mama.lt

2014-01-07 03:32

Labukas, mums gimdyti 2014 metais terminas nuo Rugsejo men 13 -30 dienos :)

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > 2014 metų būsimos mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Romena