Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > 2014 metų būsimos...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-10-10 17:04

sveikinam ginciuka :) kiek jau laiko? kada terminas? pirmas? antras? gal jau trecias? :) kaip jautiesi? matai, kiek klausimu, viska ispesiu :D

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2013-10-11 12:06

na va,ir man kaip ir tau,Imba,prasidejo pykinimai,sian ryte visai nekas.turbut be bendravimo su tualetu neapseisiu si nestuma :) Viena drauge minejo,kad imbiero reikia pakramtyti nuo pykinimo,gal zinot ar tai tiesa?

Mano dickei sokiai labai patiko,sake smagu,o gal del to,kad nauja apranga ir sokiu  bateliai su helou kitty :) bet kai paklausiau ka soko,tai nieko nezino,oi tie vaikai :)

Kaip smagu,kad dideja musu gretos :)

2013-10-13 12:48

vaje vaje su tais pykinimais... man per pirmaji nestuma taip nebuvo. sikart jau net vyras pritaria, kad keliautumem pas gydytoja savo rytoj ir prasytumem vaistu nuo pykinimo. atrodo, jau geriau jauciuosi, mazasis praso demesio, pazaidziam ir vel vos kad ne ziaugcioju... gerai, kad nors nevemiu. praeita savaite tik 1 diena is 4 buvau darbe, tai irgi nekas. per 1 savaite numeciau 2,5kg. cia, mano manymu, jau yra per daug. su pirmuoju per 7-8 savaites numeciau tik 7 kg. tikiuosi, kad gales kazka pasiulyti, kad vel ant koju atsistociau :)

smagu, kad sokiai patiko :) kiek mergytei metu? neatsimena gal tu visu pavadinimu, nera girdejusi anksciau :)

2013-10-14 11:49

Mano vyresnelei 5m. :) o mazajai tuoj bus 4 :)

aga,su tais pykinimais tai nekas,as kolkas tik jauciuos blogai,tas pykinimas toks keistas,i tualeta begioti nereikia,bet seip kazkoks sleikstulys iki pietu buna. tai valgyti pradedu tik nuo pietu :) ir vakare kai dantis issivalau irgi nekas.na bet pakentesiu,kas jau belieka :)

va,vakar mano maziukei ausyte skaudejo,verke vis nakti,tai neissimiegojau.bet jau sian sako neskauda.pas gydytoja nebejom,bet ir i darziuka neleidau.

o tu tai laikykis ir butinai nueik pas gydytoja,per nestuma reikia priaugti svorio,o ne ji numesti ;)

2013-10-17 16:52

na vat, prasideda salciai, prasideda ir ligos. stebekit ausyte, gal nebus uzdegimo. DK labai daznas atvejis ir drenazus stato i ausytes vaikuciams, su pilna narkoze :( mes vis saugom, is pradziu piktas budavo, kai reikedavo kepure detis, bet paskui apsiprato, susiprato ir pats jau ieskosi kepures pries iseidamas :) o su manim tai zodziu be zodziu... buvau pas viena gydytoja, padare lengva akupunktura, pagulejau koki 10 min, tai siek tiek geriau paliko, bet galva susisuko. i ligonine akupunkturos kita treciadieni, tai ten liepia guleti apie pusvalandi, man atrodo. ir dar ausines duoda su ramia muzika :) per pirmaji nestuma vos neuzmigau, kaip atsipalaidavau :D radau viena limonada, panasu i Sprite, siek tiek geriau palieka nuo jo. siandien i prekybos centra su vyru islekem porai valandzikiu mazajam rubu pirkti, tai grizau visa balta kaip popieriaus lapas, nors ir valgyt, ir gert ten pirkom. numigau valanda ir vel bandau gyvuot... sunkus sitas nestumas, sunkus. vakar bandziau galvoti, kas bus, kai trecio lauksiuosi? vemsiu tikriausiai :D

2013-10-18 12:09

Oi,laikykis,Imba,laikykis. Man sis nestumas pats sunkiausias,kolkas.nors ir nevemiu,bet nieko gero,vis galva susisuka,pykina.Tikiuosi greitai viskas baigsis.

Na nieko,paskaudejo jai ta ausyte viena diena ir praejo,bet dar vis su kepure vaikstom.baisu,kad neatkristu.Cia pas tuos anglus tokie kvaili tie gydytojai...jie ausu uzdegima su antibijotikais gydo,jei ausytese sieros kamstis,tai liepia alieju lasinti,jokiu proceduru,kaip kad ausu plovimas jie neturi.Ir isvis man ta ju gydymo sistema kazkokia neaiski.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-10-22 18:15

Sveikutes jungiuosi ir as prie jusu :)

2013-10-23 11:57

Nikola123 2013 10 22    

Sveikutes jungiuosi ir as prie jusu :)

oi,kaip smagu,kad musu vis daugiau :) pasipasakok apie save,kelintas nestumas,kada leliukas turetu gimti :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2013-10-24 19:43

Sveikos merginos ;) na va ir as prisijungiu prie jusu , tikiuos priimsit ;) ) As taip pat lauksiu leliuko 2014 meyais ;p

2013-10-27 13:40

Kaip saunu,musu vis daugiau ir daugiau justukasjs pasipasakok,kelintas nestumas,kada terminas :) kaip savijauta? :)

As tai va,baigiu susidoroti su pykinimais.kazkaip dar vis nekaip,bet jau maziau pykina,nors valgyti beveik nieko nenoriu,jokiu kotletu,kepsniu,bulviu ar vistos...norisi man zele,salotu ir vaisiu :) tai va ir pykina maziau.matyt organizmas pats atsirenka kas jam geriau :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2013-10-27 16:53

sveiki,antras nestumas. vasari tureciau turet dukryte. sekmes visoms!

2013-10-28 09:39

sveikos nestukes :) sveikos prisijungusios naujos nestukes. smagu, kai burys dideja :) praeita treciadieni buvau ligonineje, gavau akupunktura, tai kokias 3-4 dienas padejo. buvau laaabai laiminga, nes nepykino! :D tik tiek, kad praradau alkio jausma :( bet uzteko pusdienio, kad issiaiskinciau, kada as cia jau noriu valgyt :) rytoj vel akupunktura, vel turetu padeti, nes pirmoji beveik nebeveikia :( buvau ir pas gydytoja pirmai apziurai, viskas gerai, tik liepe 2-3 savaites biuleteny sedet, nes darbas siek tiek pavojingas, o ir kai pykina taip, sako, nesikankink ir buk namie. laukiu, kada ateis kvietimas echo darytis, noriu leliuka kuo greiciau pamatyti :) ir pilvas per nakti isaugo :D

2013-10-28 11:30

labuka :) na va,pas mus ta pranasauta desimtmecio audrta prasidejo.nors kalbama apie pietu anglija,bet ir vakarinej biskuti klius manau,ryte kaip stipriai lijo ir vejas nezmoniskas buvo,o va dabar aprimo vejas,bet lyt nenustojo,tikiuos neapsems :)

Kaip tau smagu,Imba,pilvelis jau matosi,man tai tik lasiakai paaugo,o ten kur turetu buti pilvukas duobe :D nors pati pastebejau,kad is nugaros galima pasakyti,kad as laukiuosi :) Oi laukiu ir as vizito pas gydytoja,eisiu jau poryt :) labai tikiuosi kad viskas gerai,nes vis paskaudena man pilvuka. :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-10-28 15:55

labukas,  as irgi jungiuosi prie jsus gimdyti tureciau 2014m. vasario 27 d. :) ))

2013-10-29 13:33

sveika naujai prisijungusi mamyte ;) smagu begalo, kad burys dideja :) vaisingi metai bus 2014 :D

pas mus irgi vakar ta audra prauze. eina sau, kas dejosi. i sunaus kambario langa medis pastoviai dauzesi, galvojau bus stiklas isdauztas... ant vyro masinos vos trampolinas neuskrido - butu greiciau vaziaves, butu buve pipiec. o tie danai, nesikeikus (tik mintyse), nemastantys tikrai - jiems pries dvi dienas buvo pranesta, kad ateina didziule audra, slepkit savo lauko baldus ir trampolinus. ir jie niekada neklauso. o kai metalinis stogas centre nuo pastato buvo nupustas, visi juokesi, kad ateis rytu europieciai ir tuoj susirinks... nu bliamba kaip supykau! patys neprotingi...

o pilva ir man paskaudena. bet daktare paaiskino, kad kai ne pirmas nestumas, tai organizmas greiciau i viska reaguoja, lengviau tempiasi ir todel jauti labiau :) na, bet tikiuosi, kad ir tavo gydytoja ta pati pasakys ;) o tuziko pas mane dar labai nesimato. matytusi daugiau, jei butu oda susitraukusi geriau po pirmojo ;) siaip pati uzciuopiu, kad didesnis, bet matytis dar nelabai matosi :)

2013-10-30 15:32

labuka nestuliukes :) va,sian as buvau pas gydytoja :) viskas gerai,tik ranka skauda,nes krauja eme,tai gal adata per giliai ikiso...paskaiciavo,kad mano maziukas turetu gimti birzelio 3d :) tai as su savo skaiciavimais netoli nukrypau :) dabar lauksiu laisko del skano.zodziu jau geriau man su tais pykinimais ir seip kazkaip savijauta gereja :)

2013-11-01 11:59

labai labas :) as jau irgi maziau kankinuosi su pykinimais. tik vakarais daugiau papykina. uztat miegot einu jau 18-19 val (kitaip negaliu, nes bloga). siandien paskambino is ligonines, kita ketvirtadieni eisim skeno daryti  as jau antra savaite laisko laukiu, o jie man paskambino :) galvojau, kad bus mane jau uzmirse :D uzvakar nakti mazius mano veme, vaje vaje, kaip skundesi, kad pilvuka skauda :( paciai verkti norejosi. nei vandens nenorejo, nieko. skrandis valesi, tai net skrandzio rugstim (ar kaip ten tas vadinasi) veme, ziaugciojo maziukas baisiausiai. tik pas mama tenorejo :( gaila buvo i vaika ziuret, kai niekuom negaliu padet :( bet siandien jau viskas gerai, vakar namie prabuvom, bejegis toks puse dienos. siandien jau darziuke sedi, seneliai su nakvyne vakare pasiims. 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 7

2013-11-01 20:17

Labas, mamytės. :)

Kaip jaučiatės? Aš tai labai džiaugiuosi, kad pirmieji mėnesiai, aplyginti, labai sėkmingai prabėgo. jau beveik 5 mėnesiukai mūsų pilveliui, o pykino gal tik kokius 5-7 kartus.. :) tiesa, su maistu nekas. Valgyti noriu visad!! bet maisto skonis labai jau iškreiptas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2013-11-01 21:18

Sveikos ;) man tai dar tik pirmas leliukas , tai dar tiksliai nieko nezinau ;) Antradieni turetu viaka tiksliau pasakyt ;) na zinau, kad 8 sav jau mum mazdaug ;p o savijauta tai labai ivairi . Atrodo taip norisi valgyt , bet tik pradedu ir is kart pykint pradeda. Ladai ant rugstaus traukia  dar krutine labai tempia, neimanoma net prisiliest , bet tikiuos, kad su laiku praeis  jau kuri laika nedirbu tai kaip ir kol kas nieko neskauda, tai ramu 

Atsiprasau, kad taip rasau, nes tele nera lietuvisku raidziu 

2013-11-02 09:26

pukismyliloki - grazus nick'as :) man patinka :) smagu, kad nepykino beveik taves, ne kai mane... valgyti ir as daznokai noriu, bet esme tame, kad net neisivaizduoju, ko?! ir mano maisto skonis nenormalus kazkoks... nors man dar tik 11 savaiciu. ziuresim, kas bus veliau hihi :) ar jau didelis tuzikas pas jus? gal jau zinot, ka turesit?

justukasjs, pirmas kartas, a? :) taip, su pirmuoju ir man nuo pat pradziu krutys ir speneliai skaudejo. vyrui net prisiliest neleisdavau :D tempia, kai nusiimdavau liemenele (dabar irgi siek tiek tempia, bet sikart nebe tiek daug jautriai skausmingos krutys). o su valgymu ir man panasiai - pradedu valgyti ir pykina, pertrauka reikia daryti. bet dazniausiai vakarais taip buna. uztat miegot einu anksciausiai, nes nebegaliu puse vakaro su tuo pykinimu sedeti :D tiesa, veliau krutine tikrai praeis, nebebus skaudi ir jautri ;) as tai labai lietuvisku ledu noreciau, bet ju galima tik lietuviu parduotuvej isigyti. o iki ten vaziuoti vien del ledu - neapsimoka :( ir dar labai noriu kaimiskos juodos duonos, tokia su siek tiek rugstele, su sviestu uztepta... mmm.... seile nutiso :D

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > 2014 metų būsimos mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Matas