Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > 2014 metų būsimos...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-09-19 11:47

Sveikos mamytes. Ar yra mamyciu, kurios gimdys maziukus 2014 metais? :)

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2013-09-19 12:17

Sveika, aš prie mamyčiu neprisijungiu :) bet matau Tomukas turės broliuka ar sesute :) Imba nuoširdžiai sveikinu :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2013-09-19 13:18

aciu, drugeli, dar karta ;) noretumem sesytes, kad butu poryte :) bet jei bus dvynukai, bus isvis smagu :) bet svarbiausia, kad vaikelis sveikutis butu ;)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 15

2013-09-23 10:47

Sveikutė aš gimdysiu 2014m. balandžio 1 d. nustatyta :)

vaiko, svorio, nėštumo ir vestuvių liniuotė

2013-09-26 09:22

pokstininkas bus :) na va, vis smagiau, bent jau dviese esam :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 99

2013-09-26 16:06

Sveikinimai 2014 metų mamytėms :)  

Lilypie Premature Baby tickers

Lilypie Premature Baby tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-09-26 17:36

Sveikos mamytes jungiuosi prie jusu :) gimdysiu 2014 geguzes 29 

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2013-10-01 14:03

Sveikutes,as tureciau gimdyti birzelio vidury,dar datos nezinau,nes dar kaip ir nebuvau pas savo priziurinciaja sesele,cia uk nestukes priima apziurai tik 8sav kai buna.bet kadangi as tiksliai zinau kada pastojau,nes labai planavom ir darem per ovuliaucija,tai musu lele turetu issilukstenti apie 10 birzelio :)

2013-10-01 14:28

kaip smagu, musu ratas dideja :) mano terminas geguzes 19, diena pries mano gimtadieni :D sakiau, seimos stradicija tesiu - antras vaikas seimoje ir gims pries vieno is tevu gimtadieni. as esu antras vaikas seimoje ir gimiau 3 dienos pries tecio gimtadieni :) kaip nestukes laikotes? kaip organizmai?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-10-01 18:03

sveikos mamytes man terminas sausio 1

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-10-01 18:07

gal galit man padeti, siandien buvau pas gyditoja tai kraujyje rado per mazai gliukozes tik 2.9, o slapime irgi rado +1, klausiau gyditojos bet man taip nieko ir nepaaiskino, gal kam taip buvo

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-10-01 20:24

Sveikos, busimosios mamytes :)

Jungiuosi prie jusu, nes pries kelias dienas nestumo testas parode, kad esu 4sav nescia. Gyvenu Londone, todel labai reikia jusu patirties ir patarimu (kas gyvenate taip pat UK). Ar geri cia daktarai ir ar gerai priziuri nestumo metu? Prisiskaiciau visokiu istoriju, kad Anglijoje nelabai kvalifikuoti daktarai, tad labai bijau kas bus toliau. Nepatingekit ir pasidalinkit patirtimi :)

2013-10-01 22:45

laba vakara. :) as gyvenu uk.nors laukiuosi trecio,bet jauciuosi kaip pirma karta,nieko nezinau kas ir kaip cia vyksta :) nors buvau pas sesele,padare slapimo tyrima,tai va menesio gale einu jau pas tas priziurinciasias seseles.matysiu kaip bus.nezinau nieko apie prieziura cia,tik zinau,kad kai prasideda gimdymas tai taves dar taip greitai i ligonine nepaguldys.va su nubegusiais vandenim dar neguldo,matyt jie laukia tam tikro atsidarymo...velnias cia juos zino :) na bet manau viskas bus gerai :)

2013-10-04 19:53

tai kur mamukai issislapste? :)

2013-10-05 10:27

cia cia mamukai :) darbas, seima, namai, vyras ir vaikas demesio nori, o dar su pykinimu kovoti... mes DK gyvenam, tai ir cia neskuba su saremiais guldyt i ligonine. sako, kai bus saremiai kas 3-5 min ir truks apie 1 minute, tik tada vaziuoti, O su nubegusiais vandenim jau kvieciasi iskart, jei gerai pamenu. ypac, jei zali vandenys. vyro brolienei taip buvo su pirmu - zali vandenys ir iskart liepe atvaziuot. o man, kaip ir su pirmuoju nestumu, nuo pat 7 savaites pykina... ziauriai...

2013-10-06 12:31

labuka :) na man kartais uzeina toks negerumas,pasakyciau pusinis pykinimas,rytais ir vakarais :) bet kolkas nieko baisiai. O tu Imba, laikykis. Manes nepykino su mergytem,tik su antraja jau pabaigoj rugstys kilo.Matysim kaip bus dabar. :) vakar va,po parduotuves vazinejom,tai jau nusiziurejom vezimuka mazuliui :)

2013-10-07 13:51

ogo, dar ne per anksti ziuretis? juk visko gali nutikti... man itare negimdyvini nestuma, nes kaire puse pilvo labai skaudejo. tik tiek, kad nekraujavau. tai vakar echoskopa padarem viskas tvarkoj, tik as ne 8 savaites nestuke, bet 7+3 :) reik maut liniuote tvarkyti :)

2013-10-09 12:24

laba,oi,zinau,kad visko gali nutikti,bet kazkaip galvoju,kad viskas bus gerai.du prmieji nestumai buvo lengvi ir be jokiu problemu.aisku,visi nestumai skirtingi,bet manau viskas bus gerai :) tai va,pas mus tokie reikaliukai.jau laukiu nesulauki kada pas gydytoja eisiu (30d). bus idomu palyginti kokia priezura cia,uk,ir kokia Lietuvoj. :)   sian mano vresnioji po pamoku pradeda lankyti sokiu pamokas,ziuresim kaip seksis :)

2013-10-09 13:05

tikekimes, kad patiks sokiai pokiai :) maniskis tai pykti vel pradejo, kai reikia darzelyje atsisveikinti. sunku man verkianti vaika palikti :( o as kazkaip prisiklausiau apie tas apziuras ir prieziuras LT, tai net nenoriu ten bandyti... vos ne kiekviena karta kisa pirstus ir tikrina, paselius ant palangiu augina... man nesuprantama ir nepriimtina tokie dalykai. man po poros savaiciu pirmas pasimatymas su gydytoja. bet itariu, kad nelauksiu tiek ir eisiu anksciau. prasysiu siuntimo akupunkturai i ligonine. su pirmuoju man nieko nepadejo, su antruoju gal pades, nes pykina 24/7... namie jau koki 3 karta sedziu, i darba neinu...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2013-10-10 12:34

sveikos as busima mamyte ir gimdysiu 2014m

sveikos busimos mamytes pasidalinkime savo rupesciais ir dziaugsmais  nestumo metu

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > 2014 metų būsimos mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Austėja