Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Nėštmas be požymių

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2013-06-16 11:12

Sveikutės :)

ar kuriai nors buvo, kad nepajautėte jokių nėštumo požymių?

man vėluoja beveik dvi savaites mėnesinės, bet vienintelis pokytis tai,kad padažnėjo, labai padažnėjo apsilankymas wc. Daugiau nieko. 

Ar buvo iš Jūsų kuriai taip?

Ačiū užkomentarus :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-06-28 20:11

Antuanete, as pazistu viena panele, kuri ABSOLIUCIAI nieko neitare!!! viskas jai buvo gerai, mmm irgi buvo. ji profilaktiskai, du kartus i metus, keliauja pas ginekologe. ir kaip atrodo, ka suzinojo, per paskutini apsilankyma? 5 menesi nescia :D nebuvo nieko - nei pykinimu, nei krutines jautrumo, nei wc, nei nuovargio, net pilvas neaugo. ir vat, turi jau 2, beveik 3 metuku suneli :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-06-30 14:29

sveiki ;) praejo kazkur pora savaiciu po nesaugaus sekso vaisingomis dienomis,jauciusi lyg buciaus pastojaus.o dabar visai nesenai pradejau kraujuot ar cia menesines keliom dienoms anksciau atejo,nieko nesuprantu,prasau pagalbos ;)

labuka visoms.ar gali po 10 dienu po nesaugiu lytiniu aktu pasireiksti nestumo simptonai?jauciu maudima pilvo apacioje,einu daznai I wc,gal padaryti nestumo testa?ar daryti tik tuo atveju jei nesulauksiu menesiniu? aciu jums lb,lauksiu atsakymu

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 4

2014-02-11 11:46

labuka visoms esu cia naujoke :) Tikiuosi pagelbesit man biskiuka :) Gruodzio 20 diena turejau paskutini karta lytinius santykius ir jie nesaugus buvo vaikinas man pora kartu nuleido i vidu.Sausio 8 diena dar susirgau mmm ir jos kaip visada truko 6 dienas,bet jos kitokios buvo,nei iprastos mmm,seip sergu visada reguliarei ir ciklas kas 25 dienas ir mmm trunka 6dienas.Bet va darbar jau 4beveik para kaip man ju nera,labai nerimauju,bet testa darytis nesiryzau dar kolkas,Simptonus tokius jauciu-nuovarkis miego,kaip truksta taip truksta ir labai jau ziauriai apetitas padidejo valgyt pradejau kas 3h,nes kitaip pilvas gurke ir alkis nezmoniskas atsiranda,o kur anksciau as galedavau nevalgius buti kelias paras ir nesijauciu alkana,poto aplink spenelius dar rudimas issipletes ir patamsejas,speneliai irgi jautrus pasidare,galvos skausmas tikrai daznokas ir nuotaikos svyriuojencios,kartais silpnoka buna..O labiausia tai gazdina tai,kad pilvuko forma kaskiek pasikeite,kur anksciau buvo nusvires zemyn nuo lasinuku ,o dabar jis kaip ir i virsu auga nuo apacios,kietesnis ciuciut ir papilve padidejus yra.. Kaip manote ar gali but,kad as laukiuosi,nors ir sausi buvo tos paskutiniosios mmm?  Tikiuosi skubaus atsakymo :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2014-02-28 12:06

testa darykis :)

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Aušra