Forumas > Ikimokyklinukas:... > Auklėjimas > Kaip vaikai vadina...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-04-01 15:59

"Nenoriu būti senelė, noriu būti močiutė! :ne: " "Aš ne senelis, aš tėvukas!" - pareiškia naujai iškepti seneliai, nors vaikas ir žaisti, ir kalbėti nori pagal savas taisykles. Vienam močiutė yra Nijolytė, kitam - bobutė, o trečias į senelį kreipiasi "diudia". O kaip jūsu vaikai vadina senelius?

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-01 16:59

Senelis ir močiutė :* O jei nori patikslinti, apie ką kalba, prideda vardą.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-04 08:01

Kadangi yra du seneliai ir dvi močiutės, tai vadina močiutė ir prideda vardą.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-06 10:26

Maniškė irgi vadina seneliu ir močiute ir dar vardus prideda.Tai kai buvo mažesnė neištardavo teisingai močiutės vardo,tai gaudavosi labai juokingai - močiutė Bandytė (na močiutės vardas yra Vanda,tai vietoj Vandytės gaudavosi bandytė.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-06 11:05

O mano tai turi tik dvi močiutes ,kurias vadina tiesiog baisiai:baba,dar vardą prideda :duda: Dabar bandau pratinti,kad sakytų močiutė.O taip pradėjo vadinti dėl močiučių kaltės,nes pirmi vaiko skiemenys buvo ba,ba,ba.Tai kur jau jos nepasididžiuos,va anūko pirmi žodžiai,ne mama,ne tete,o BABA.O dabar ir pačiom nepatinka,kai trimetis taip jas vadina :-E

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-28 12:51

Yra promočiutė - babytė, vyro mama - močiuė, mano mama - mamutė

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-28 12:58

Pas mus tai vaikai bendrauja tik su mano tėvais, tai labai paprasta - močiutė ir senelis. O jei vyro mama kartais paskambina, tada ten "kita močiutė". Jei kas, tai dar mum paaiškina: "Nugi močiutė, mama - tavo mama". Arba kartais vardu pasako. O va mano senelius tai vieną (kurią ir mes baba vadindavom) baba vadina, o kitus močiutės tėtis ir mama.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-29 22:30

Mūsų šeimoje prosenelė vadinama babyte, dar yra močiutė ir bočius.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-30 00:35

Vienus vadiname močiutė ir senelis, kitus - babytė ir diedukas

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-30 14:07

Vadina viena baba ir kita baba,lengviausia jam taip pasakyti.Prosenelį ir senelį vadina dede.

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-07 16:33

O maniškis, mirk iš juoko, būdamas vos metų seneslį ėmė vadinti VOVA. Matyt, žmogeliui, buvo taip lengviau ištarti. Tai tas vardas taip prigijo, kad iki šiol visa šeima senelį šaukiame Vova... Tiesa, iš pradžių senelis bandė muistytis, mažyliui atsakydavo, kad jei jis yra Vova, tai tu Petia, bet dabar didžiuojasi turėdamas SAVo ypatingąjį vardą

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-05 10:56

O pas mus tai taip. Senelį vadina - dzieda,prosenelę - bėbė,o močiutę niekaip, kartais teta. Bet čia matyt toks savotiškas vaiko kerštas. Vienu metu močiutę vadinom ne močiute, o senele, tai net buvo užpykusi ir visi persiorentavom ir pradėjom vadinti močiute, bet gal vaikas tai atsimeną... .

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-05 11:40

O aš galvojau,kad "babytė"retai benaudojamas vardas.Pasirodo klydau.Dar daug kas vadina,paskaičius.

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-05 12:31

Musu vaikas dar nesneka,bet mes mociutemis ir seneliais vadiname,manau,Titas ugtelejes irgi taip vadins.O vyro seses vaikinukas seneli nianiu vadina,tai visi taip ir sako,net mano vyras bando sakyt musu sunui,kad senelis-nianis

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-05 17:09

QUOTE(Vilmukas @ Apr 1 2005, 02:59 PM)
"Nenoriu būti senelė, noriu būti močiutė!
[right][snapback]39804[/snapback][/right]

ooo, mes susiduriam su tokia problema. mano mama anukas pavadino BABA, ji patenkinta ir dziaugiais, kad taip graziai anukas taria. nors pradzioje, ji nelabai norejo buti BABA, bet kai ishtare, tai taip graziai ir mielai shirdziai pasirode jai. o ir man smagu, kad vaikas kai jam reikia moka pasishaukti.
o vat su uoshviais kita situacija, nori buti mociute ir seneliu. vaikas nei vieno, nei kito neishtaria. mociute irgi vadina baba, o tai sukelia begale kalbu. o prasmes jokios... tiksliau ju anukui blogai, nors tik 1 metai 3 menesiai buvo kai girdejo tokias kalbas, jis suprato ir kartais pavadina baba, bet dabar daugiausiai sako teta. o tai man ishviso atrodo ne i tema. jau geriau buti baba, o po kiek laiko, kai vaikui galesi pasakyti, kad cia mociute ir ji nori vadintis mociute, tai ir ishaishkinsi, nei dabar vaikui kalti i galva mociute mociute mociute, kai jis tave shaukia baba.
nu cia mano nuomone. nes ash matau, kaip mano vaikas reaguoja.

Mama.lt

Mama.lt

2006-06-07 22:03

As augau su mamos tevu-seneliu ir tecio mama-mama.Ja iki pat mirties vadino taip visi 13 anuku.O vyras savo mociute ir senele pavadindavo.Kai as pirmakart isgirdau,man tai taip grazu buvo,tad tikrai nepyksiu,jei mano anukai mane vadins baba ar senele.Tikiuosi ju turet

Mama.lt

Mama.lt

2006-07-17 23:16

Vyro brolio vaikas senelius vadina vardu,na o mes gal pratinsim vadinti mociute,sensliu...

Mama.lt

Mama.lt

2006-09-09 17:57

Močiute ir bočiuku

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-09 12:38

mano vaikinas dar nelabai kalba,bet po mama ir tete buvo dieduko vardas, kuris juokingas visiem isskyrus patį dieduka, nes ji vadina KAKĄ,o kodel-nezinom

Mama.lt

Mama.lt

2006-11-09 12:59

mes vadiname mociutemis ir seneliais.

1

Viršun ^ | Forumas > Ikimokyklinukas: kasdien... > Auklėjimas > Kaip vaikai vadina senelius?

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavuncia