Forumas > Visuomenė > Kompiuteris. Kas tai? > Elektroninės...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2013-03-05 21:54

Sveiki,

Pastebėjau, kad privačiuose daugiabučiuose yra nemažai skelbimų apie tai, kad parduodamos sauskelnės pigiau, vaikiški drabužėliai pigiau, kiekvieną kartą žmonės kabindami savo skelbimą sugaišta laiko, todėl man iškilo klausimas, o kodėl žmonės nesirenka tokių produktų pardavinėti internetu elektroninės parduotuvės pagalba? Logiškai mąstant norint turėti elektroninę parduotuvę, tai nėra brangus malonumas, tai yra tik nemažai laiko resursų kainuojanti paslauga, nes norint turėti gerus pardavimus reikia įdėti ir darbo prie elektroninės parduotuvės pildymo. Lietuvoje elektroninių parduotuvių nuomos paslaugą teikia ganėtinai nemažai įmonių, neseniai mano atrasta yra eshoprent.com tinklalapis, kuris nuomuoja elektronines parduotuves ir ką pastebėjau, kad kainos yra labai prieinamos, o ir jų išskirtinumas, kad turi pasiūlyti labai platų dizainų asortimentą, ir ganėtinai nemažai dizainų yra skirtų vaikiškoms prekėms.

Noriu padiskutuoti šia tema, kodėl žmonės dar vis bijo elektroninių parduotuvių, kodėl toks mažas pasitikėjimas ir kodėl paypal Lietuvoje nelabai kasnaudoja, išskyrus jaunesnės kartos žmones?

Pirkdamas ir atsiskaitydamas paypal sistema gi realiai tu esi garantuotas neprarasti pinigų,nes negaves produkto tu gali atsiimti pinigus rašydamas į paypal.

CHa labai užsimaniau padiskutuoti šia tema, nes tai yra aktualu ir įdomu ;>

Jeigu jums kompiuteris nedraugas, galiupadėti iškilusiais klausimais forume nemokamai, rašykite privačią žinutę, atskaysiu :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2015-05-31 22:25

Manau, kad elektroninės parduotuvės yra sukčių terpė. Stengiuosi kaip įmanoma vengti to ir apsipirkinėju tiktai atlikdama gyvus mainus tarp manęs ir pardavėjo. Esu girdėjusi, kad ten gali būti pigiau, bet net jei man pritrūksta pinigų, aš žinau kaip pasiskolinti pinigų iš banko ar kredito įmonių telefonu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2016-01-31 16:36

O man atvirksciai, internetinems parduotuvems teikiu pirmenybe nei tradicinems- lengva, paprasta, nesugaistamas laikas. Labai lengva palyginti kainas, negana to, galima palyginti ir skirtingu parametru prekes. Paskutini kart HD kamera pigesne nusipirkau mazdaug 25% nei akropoly. O tai yra visai nemazai

Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Kompiuteris. Kas tai? > Elektroninės parduotuvės,...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavuncia