Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Jonavos mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
40

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2014-01-16 13:42

sveikos.. tai kas cia MILDUTEI YRA KA SAKE???

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2014-01-16 17:36

stresuoja vaikas nes viskas nauja: namai darželis, tai naktimis dirba sargu 

2014-01-16 22:53

oi oi nekas...

2014-01-17 07:42

laba rytą, geriu kavytę dar šiandien leksim priduoti šlapimo ir kraujo nuleisti Mildutei , pašalę gerai iš po nakties reiks eikt grandyti...

2014-01-17 20:19

sveikos.... as snd antakius susitvrakiau... dar del nuomos kompencasijos buvau. vsio baigta. lauksim patvirtinimo arba ne. bet manau nepatvirtins. bet pabandem bent... dar mieste maisto uzsipirkom savaitelei... mazius su milena zaidzia as verdu morka su bulve baltai misrainei rytojuj. ryt truputi sveciu turesim.

2014-01-18 11:14

laba, šaltukas pas mus -13 ... eisiu pas mama minkyti čeburekų ant pietų, rytojui pasimarinavau šonkauliukus... vakar jau parsivežėm vežimą tai mergom dziaugsmo leles guldo vežioja po namus jaučiu nesulauks leliukas... ir buvau antakius pasitvarkyti tai švieisiau ant akių...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1029

2014-01-18 17:17

Sveikutės. Aš irgi šiandien antakius tvarkiausi Pasivaikščiojau taip fainai, nors dieną -7 buvo, bet saulė švietė. Benas ant kalnų buvo čiuožinėti. Eisiu tuoj varškėčius virti

2014-01-18 19:40

as katik baigiau ruostis laukiam sveteliu... svesim laimio gymke..

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 3415

2014-01-20 21:59

Sveikos gyvos Labai seniai buvau cia,kaskaip,kai pradejau dirbti,tai be facebooko ir vieno zaidimo,niekur beveik neilankau,naujienas gal kokias dar biski paskaitineju ir viskas.Dirbu ir toliau,kaip pradejau,gruodzio menesio pradzioj vel dirbti darzoviu skyriui,nes ta kuri dirba ten,bilietenyje.Per iseigines griuvo namie nuo laiptu ir prasikirto ranka stipriai,beros 8 ar 11 siuliu dare,tai iki siol dar negrista,o jau man atsibodo,vietoj jos dirbti....Vilte jau pora savaiciu kaskur nesioja akinukus,nes musu akytes skirtingo stiprumo,viena +2,0;kita +2,5 tai be ju neapsejom,nes typo,jei nensiosim,ateity galejom patapti zvairos...Jau taip pat kokiu pora savaiciu esam be masinos,nes sugedus...Galvojo,kad siurblys parejo,pakeite kitu,bet kaskas dar netvarkoj...

2014-01-21 15:36

sveikos. saunu kad vilte su akinukais.. prastos akytes tikrai jos pagal skale. tikiuos ateity akinuku nereiks...

mes gyvename gerai. laimis dirba as namie. vaikai db apstoje neturiu kuri laiko nieko. bet tikiuos greit vel aukliausiu. jau viska susitvarke... viskas ok... 

2014-01-21 16:21

laba, as vakar pabuvojau klinikose, viskas ok išleido namo neguldė į ligoninę, pilvelio gyventoja jau sveria 2,600g.. važiavau autiku tai va visa dienele ant ratų pavargau juodai...išsiparpiau šiandien iki 10 ryto...kiek naujienu iš viltės su akinukais na reikia tai reikia, sandra tai liuks kad jums viskas super kaip gimtadieni atšventėt?  pas mano merginas trečiadieni darželio gimtadienis 35m tai sudejau pasipuošti rubelius vaidins šoks...pasidariau kavytės ir eisiu ruoštis šiandien su kompanija išlekiam į šiaulius į kiną..pamiršau tik pavadinimą , panas paliksiu padaboti mamai...tai va tokie reikaliukai iš mano fronto...

2014-01-21 17:09

super brazde kad tau viskas ok... gimtadieni atsventem gerai.. lb linksmai.

2014-01-22 12:01

ar nesušalot? pas mus -17 šalčio...vakar super kinas buvo vadinas UŽ LIETUVĄ, prisijuokem namo tik parsibeldėm apie 23 val...

2014-01-22 15:06

sveikos,. pas mus siluma salcio nera nearsi... darau pietus eisim pietauti laukiu akvile ateis pasikavinti.. veliau vakare dar viena uzeit drauge turi. taip ir slenka ienos.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 807

2014-01-23 09:24

sveikos :) ar nesusalote?namie tai gerai,silta labai,radijatoriai dega :) leksiu tuoj i darbeli,vaikai darze,kolkas sveiki :) kaip ir nieko naujo,sventem tito gimtad,dar Gustuko liko ir bus ramiau siek tiek :) darot mamyciu susitikimus ar nelabai?boso nera,tai nieks gal neorganizuoja :)

2014-01-23 21:42

jo irma nera manes ir susitikimu ziuriu nera.... pasmus pliusas laikosi dar.. penki silumois. o lietuvoje kaip salta vaje vaje. mire laimio senelis. tai tevai laidotuvese antra diena jau. mamos tevas cia. bet nelabai su jais bendrauta daugiau deika su jais,nei mes... 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 501

2014-01-25 10:29

sveikos, damutės. pas man kaip ir kol kas nieko naujo, bet ir viskas naujai. gyvenu viena su vaikais, teismas pirmad, su soc problemos, nes diedas nenuėjo sausio 3 viešų dirbt. ir dzin ten, kad jau jis nebegyvena nuo sausio pradžios...susitvarkiau namus, kaip man reikia, persikėliau tv į kitą kambarį, brolis antenas naujas suvedžiojo, santechnikas virtuvėj kraną pakeitė, tai gerai viskas...tik pinigų mažai..che, bet kai viskas baigsis, bus viskas gerai, tikiuosi.

dowiliuk-tu apatinėj maxėj dirbi?

2014-01-25 19:32

SVEIKOS. AHA DOvile dirba apatinej maximoj..

nu smagu larisa kad viskas baigesi pas tave. svarbu i gera... saunuole.... as snd kepiau vedarus,po to pavalgem. db aureja zaidzia atejusi sųu milena.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1029

2014-01-26 15:33

Sveikutės. Šį mėnesį nebuvo susitikimo, nes Laura sanatorijoj, o kitos pinigėlių neturi tai darysim Vasario mėn. pas mane, tikiuosi visos ateis, nes seniai nesimatėm. Vakar buvom pas Nerijaus tėvus, nes trumpam grįžo jo brolis iš Londono tai smagiai pasedėjom, Benas daug saldainių gavo, bet kolkas nelabai leidžiu, nes ketvirtadienį vos neguldė jo į ligoninę, vėmė ir temperatūra, bet ačiū dievui praėjo, turbūt virusas sakė. Tokios naujienos iš mūsų

2014-01-26 20:31

o gryzes uzsienietis jasna....

mes visa diena snd namie nes lauke lb lyja. sesi silumos.... ziurim tv3 db...

...
40

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Jonavos mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (189)
sniege