Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Jonavos mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
37
...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2013-12-12 14:55

aha orai pablogeje tai atgijo... tik irma,galetu daugiau pasireiksti.. dovile paneriu.. renata..

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2013-12-12 15:18

kristina atgijo atostogaut isejusi...vis darbuose buvo paskendusi

2013-12-12 15:50

taip butent

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1029

2013-12-13 09:02

Sveikos. Vakar pasigražinau, vėl kirpčiukai pas mane Rytoj lekiam į draugės gimtadienį pirtelėj, daug žmonių bus. Brolienės dar neguldė, kasdien lankosi stacionare, skatins jaučiu, nes pirmadienį buvo terminas. Eglutę užvakar Benas pasipuošė, o namus savaitgalį puošim. Dovanų dar neturiu...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2013-12-13 16:16

ateinu su kava, nesenai puske išleidau va visa gerą pudienį po Šiaulius prasimalem...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 224

2013-12-13 18:04

Nagi Labas mamulytes, senai cia buvau, laaaabai senai :) ))  Biskiuka paskaitynejau tai ohoho kiek naujienu, kiek naujoviu :) Kristina sveikinu besilaukiant dar vieno angelelio :)   Pas mane viskas tas pats :) Majus auga, eina i darza, sirgi praeita sav, tai bileteni turejom :/ o sia savaite ir dar ateinancia man biletenis, inkstu uzdegimas :/ Buvau siandien Jonavoj blemba kaip keista buvo :) O mes va issikraustem is uosviu, gyvenam vieni sau :) Nusipirkom 3 kambariu buta :) db lafaaaa :) )) Pas mane lyg tik tiek naujo :) Dar antro nelaukiam :) O gal ir nelauksim :) bus kaip Dievas duos :)   Vestuves,,, :D Tai kaip ir vestuves :) Viena diena vienaip galvojam, kita diena kitaip :) )) kas pas Jus dar naujo :) ?

2013-12-13 23:34

nu ernesta reikia reikia ir tau ir man antro... saunu kad buta savo turite. lafa tikrai..

as neseniai is akviles parejau... mazius miega milena eis irgi jau...  snd gavau nauja keptuve nuo deikos.. dovanu ale sventem. tai vat... anksti tas senis vaiksto pas mane.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2013-12-14 12:19

sveikos, ooo senai girdeta ernesta jau ekrane pasirode... 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1029

2013-12-17 08:39

Ateinu pasidžiaugti Prieš porą valandų vėl tapau teta Gimė berniukas 4050g., 55cm.,sveiki

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 807

2013-12-17 09:28

sveikos gyvos :) geriu kavyte leksiu i darbuka :) nieko naujo siaip,gyvenam,pramogaujam,pabaliavojam,nespejam suktis :) laukiam svenciu dovaneles vaikams supirktos,mazajam siandien eglute darze,Titukui ketvirtad,tiek naujienu is manes :)

2013-12-17 12:18

sveikos. smagiai irma gyvenate net pavydziu...

as snd nuo ankstaus ryto aukliauju... verdu sriuba,skalbima uzdejau,veliau eisiu vistienos kepti...

dirba maniskis iki penktad po to neaisku kada darban dar... gal 2sav sedes namie,sventini laikotarpi ta... milenai sestad eglute,tai eisim visi. dar sunestinis tai darysiu verinukus ciuju...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 501

2013-12-18 12:38

sandra-jep jep, aleksandra grįžo iš anglų. reikėjo taip. dbr į vakarinę eina, pati nuėjo susitvarkė. viską kitaip mato, mastyt pradėjo....viskas geryn....o aš renku dokus skyrybom, mergučios. viskas tik į gera....

2013-12-18 12:59

saunuole aleksandra.. ir del taves dziuagiuos kad nusprendei taip. bus tik geriau,nemanau kad blogiau....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2936

2013-12-19 16:22

Sveikutes. O kiek naujienu: kam skyrybos, kam vestuves! Toks gyvenimas. O mes sergam ir dar ilgai ant biletenio busiu. Siandien gryzom is ligonines, titui tipinis plauciu uzdegimas, dekoju daktaram kad diagnozavo, sestad vezem I priimamaji, seimos gydytoja negirdejo karkalu. Zodziu viskas bus gerai mum. Ale darbas ziauriai nukencia ypac draudimas. Nes dar laukia gydymas, tada reabilitacija ir dar adenoidu operacija turbut. Vat taip. Taip norejau pailset nuo darbu! Tai gavau " poilsi". Bet buna ir blogiau :)  

2013-12-19 16:28

sveikos. oi laura nekas sveikite. svarbu laiku pastebetas uzdegimas. o tuos velnius issioperuokite bus spakaina.

kristina dar guli lig,bet penkt paleis sake.. as sukuos kaip bite rate. cia rytas cia vakaras eina sau.

2013-12-19 16:29

Mamytukas2 2013 12 12    

sveikos,o as jau visiems dovanas turiu,liko tik saldainiai,bet cia jau kita savaite..  Naujo pas mane nieko,darbo negaunu,nors labai rimtai ir neieskau,po nauju metu reiks kazka galvot,nes jau atsibodo namie sedet... Merginos mano sveikos,Dzastina baigia pasveikt po operacijos,jau pirmadieni tikrai eisim i darzeli.. Treciadieni Dzastinai sokiuose kaledu senelis bus,ketvirtadieni darzelyje abejoms panoms sventes ir tada eisim atostogu ir mes iki sausio 6d... Tai va tiek is manes.. cius...

Iki visada darbuotoju reikia :) o siaip rimku maksimoj maciau skelbima, dovile sake ten neblogai

2013-12-19 16:33

Iesaa merginos, yra konkursas!!!!!! Tegu vaikuciai piesia piesinius apie kaledas. Bus smulkios dovaneles visiems, o poto dar piesiniai dalyvaus loterijoj. Piesinius nesti man arba I Pzu ofisa Basanaviciaus g. 4

2013-12-19 16:34

sandriukas 2013 12 19    

sveikos. oi laura nekas sveikite. svarbu laiku pastebetas uzdegimas. o tuos velnius issioperuokite bus spakaina.

kristina dar guli lig,bet penkt paleis sake.. as sukuos kaip bite rate. cia rytas cia vakaras eina sau.

O kas kristinai? 

2013-12-19 16:45

ja del cukraus nustatymo pagulde pirmad.. zoddziu issamiau tiria.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 1797

2013-12-19 22:13

Laura,apie prekybos centrus,kad juose visada reikia,man sakyt nereikia,ta ir pati puikiai zinau.. Bet prekybos centras bus paskutinis taskas i kuri eisiu,ypac i IKI... o beto,man juk su vaikais beda,nera norinciu ju priziureti,.. O rimku maxima,vieniem gerai,kitiem sudas.. As kaip tik girdejau,kad s... ten.. na bet kiek zmoniu,tiek nuomuoniu... o ir ant taxo vazinet po darbo iseitu nemazai is rimku pesciom vakare tikrai neiciau...

...
37
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Jonavos mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Liveta