Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Jonavos mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 1797

2013-02-21 09:21

sveikos,nu kaip liux Kristina,SPA-super mergos darze,as su kava prisedus,bet jau tuoj leksiu pas manikiuriste,nagucius susitvarkyt,poto tiesiai i sildymus siandien planu turejau daug,bet vieno neigivendinsiu,tariausi su drauge susitikt,kai pasiimsiu vaikus is darzelio,bet.. siandien juk renginukas darzelyje,Dzastinos grupe sugalvojo teveliams surengti renginuka apie dantukus,deklamuos eilerascius ir daineles dainuos apie dantukus Tai nueisiu pasiimsiu Karina ir eisim ziureti,kaip musu sese dainuos turetu viena ji siandien eilerasti sakyti,matysim,kaip jai seksis,ar neissigas,kad pries visus tevus tures sakyt,nors aukletoja sake,kad ji drasi.. Bet kaip buna,grupej vienaip,kai reikia sakyti vaikams,o salej jau kitaip,kai girdes ir teveliai

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2013-02-21 10:21

dalyvavom projekte tai mūsų kolektyvas laimėjo pirmą vietą gavom dovanų 500 lt tai va nusprendėm visi papramogauti pasilepinti...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2936

2013-02-21 10:50

sveikos. na kristinai tikrai fainai, liuks

Jolanta papasakok kaip sekesi Dzastinai eilerasti sakyt, smagi ideja apie dantukus renginys

o as siandien darbe salu ir taip nuotaikos nera, miegas ima, pervargau matyt. vakar islaikiau draudimo atestacija, dziaugiuosi del to

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2013-02-21 16:08

sveikos.... ryte buvau parduotuveje,tada kuopiau namus.... geles apejau. ciklamenas zusta,niekaip as jo neissaugau,kelintas jau net nesuskaiciuoju.

tuojau pana reikes pasiimti. snd teatras darziuke turejo buti. raganeliu kazkoks.

oi kristinai kaip liuksiskai... faina...

2013-02-21 17:43

Mes jau  namie,visgi Dzastina nesake eilerascio viena,aukletoja sake,kad neprikalbino na bet siaip viska dare ir vaidino ir soko ir dainavo

2013-02-21 21:39

chi... nieko kita k pasakys....

as issimaudziau, mausiu i lova jau. buvo snd dovile po darzelio uzejusi.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 3415

2013-02-22 13:25

Sveikos :) Siandien neleidau panos i darzeli,nes nakti ir poto ryte turejo 37,2 temperaturos,weliau pakilo pries piet iki 37,4temp. :( Sudawiau nuo temperaturos,iswariau i darbo birza,grizau isleidau vyra pas daktarus wel del nugaros,tai gawo atleidima nuo weiklos darbe ir waistus wienus israse.Reikes dar iki parduotuwes nuwaryt,apsipirkti siektiek.Kaip manot merginos,kas gali but mano pupai,jai nei sloguoja,nei kosti....Ai beto,Jolanta darbo birzoj man sake,kad Sodra jau nuo sausio jau pinigus moka Sodra ir ji moka nuo 12-26d,tai typo iki 26d turi ismoket,jei neismokes,typo reik nuweit i Sodra ir sakyt,kad negawai lt is darbo b.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 3415

2013-02-22 13:27

Nesupratau,kodel pas mane tik dwi liniuotes liko,is keturiu,jei as pati nieko nekeiciau...?

2013-02-22 14:06

dovile buna uzeina, pasikeiks naujas,arba lauk pasitaisys gal....

jo jo nuo sausio tas istatymas,kad sodra moka... tai va iki 26d gausite.... 

papietavome, isgereme kavos.... laisva iki mergos paemimo. manau gerkle arba virusiuskas koks puola.... matysi savaitgali gal prades koseti, sloguoti...

2013-02-22 20:23

na ka ziurim tv.... isploviau galva babulytei... visi sotus. susiploviau ir relaks....

2013-02-23 09:32

sveikos..... nekokia nakti turejau, bet dzin isgyvensiu cha.....

milena nespejo atsikelti jau valgyti nori,reko mamai lipti is lovos. parejo vyras darbininkas namie jau.... 

leksiu iki norfos o po to lauksiu dales sveciuose. atleks su reikalais. popiet isleks..... 

2013-02-23 09:35

laba ryta kas buvo sandra? aš tai kaip užmušta miegojau girdėjau mergos šnekėjo naktį abi...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2013-02-23 10:16

pas mus naktis kaip ir gera buvo...ale chebra sukilo 6 tai teko ir man keltis....jauciu teks eit pietu pamiegot su vaikais...dabar pikti kaip sirses visi 3...oi ilgai paejom i darzeli...net 2 savaites...ir manau jau sirgsim...arba bent kelias dienas kita savaite neisim i darzeli..nes liuliai bega iki keliu...vakar su modestu puse dienos prasivalkiojau pas gydytojus..naujienos ne kokios...ausis puliuoja ir kaulas puna...dabar bandysim vaistais...nes lyg tais ten nedaug..gal dar laiku susigriebem...net nzn...ale sake nusiteikit kad gali tekti operuotis...oi tas mano mode...nieko nesake kad bega ausis..tai taip ir gavosi kad uzsidelse...nu zodziu ziuresim...kai nesiseka tai nesiseka...tetis ligoninej..truko kazkoks organas prie plauciu...nu zodziu...tokia nervu kamuoliukas vaiksciojantis esu...bijau del tecio kad viskas butu gerai...o dabar dar ir del modesto pergyvent pradejau...ai nu zodziu tokios naujienos

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 501

2013-02-23 10:22

ingrida, viskas susitvarkys. pamažu pamažu ir susitvarkys. ateis tikras pavasaris ir vasara-bus lengviau jau

2013-02-23 13:43

sveikutes. nekokios naujienos pas ingrida tikrai, laikykis.

as ir be nuotaikos, neissimiegojus, bet man PMS, ir dar nervina aplinkiniai, lietuviu kalba nesusisnekam

bet ryt gal bus geresne diena, tikiuosi, visom gero savaitgalio. gal kuri turi gera filma, per skype atsiusti gali?

2013-02-23 13:58

ojoj ingrida laikykis ... aš su mergom buvau ant kalniuko porą valandų kaip greit parėjo pakepiau karštų sumuštekų su arbata , ir bandysiu kokia val su mažaja numigti nes vakarę į naktiną pamainą...

2013-02-23 17:29

sveikos,as tik db prie pc prisedau.. Isvedziau mergas teciui,pabus iki pirmadienio pasedejau,isgerem kavos ir isvariau.. Nuejau paemiau pazyma is darbo,ciut apsipirkau ir parejau namo.. Db jau namie vakarosiu viena,ramybej Ingrida,laikykis,viskas susitvarkyso man nugara perpusta,vos judu,is lovos ir i lova kaip senute lipu,skausmas ziauruso dar lupa trijose vietose puslem iskele.. zodziu,sirgsiu as.. ir aisku netrukus ir mergos uzsikres

2013-02-23 18:44

na ka isleidau svetelius snd visa diena taip ir praleke... 

db jau vakarosim namie.

mociutei kairi sona skauda vis skundzias,jauciu inkstai... nu zodziu visos su bedelem savom...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2013-02-24 09:22

Jonavos mamytės

2013-02-24 10:37

sveikutes. visos su bedelem savo, laikykites, SVEIKIT.

Jolanta nors pailsesi iki pirmadienipo be vaiku, galesi lovoj pagulet

eina sau. mes vakar nuotykiu turejom vakare, vyra i priimamaji veziau, i aki gelezies drozliu prisivare, tai Jonavoj niekuo padet negalejo, bet gerai kad istrauke ir viskas laimingai. o Titui kraujas is nosies begt pradejo ir dar vakar sale Tito nukrito spintos durys su stiklu, tai labai isigandom.

beja drauge iesko buto nuomuotis, tvarkingo, 1 ar 2 kambariu.

2
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Jonavos mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
kamile