Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Jonavos mamytės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2013-02-18 09:27

Jonavos mamytės

Sveikos kraustomės į naujus namus gražaus ir spalvingo bendravimo....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 501

2013-02-18 09:48

nu va, aš pirma. tuoj gersiu kavytę, klausau muzikos,  o mb nuėjo nupirkt kebabo. taaaip užsimaniau....mmmm....o namie kas nors darėt šiuos dalykus?

2013-02-18 10:02

SUSITIKIMAS ANTRADIENI PENKTA H PAS RENATA NAMIE.... LAUKSIME VISU,KAS GALI.

2013-02-18 10:04

skanu kebabai, nemenu kada valgiau... esu du kartus dariusi  pirmą kartą tiks stebėjau kaip darė pamenu buvo per naujus metus o antrą kartą tai jau viena dariau nieko visai ir naminiai...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2013-02-18 10:39

prisiduodu ir as naujuose namuciuose..aga skanus buvo kebabai per naujus...tada pas kristina...dariau ir as namie juos..visai nieko..valgem apsiputoja...as ir nemenu kada kebaba valgiau...o taip dabar jo noreciau,ale panoresiu ir praeis..dvyniai darzelyje...man ramybe siokia tokia...valgyt nereik daryt tai bimbineju....eisiu jauciu antra puoda kavos kalt..galva issiploviau..suziurejau ka ryt i susitikima atsinesiu ir tiek ziniu....jau naktim sapnuoju savo nerta suknele.o dar tik sikna dengia..vaje kiek daug liko dar nerti.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2013-02-18 13:32

na va nauji namuciai jega....

geriu pietine kavute. eisim pavalgyti veliau.

vakare varysim uosvio su gimtadieniu pasveikinti.

esu dariusi nekarta ir as. skanu. bet brangu... kazin ar pigiau namie... tik namie daug skaniau. nesam kebabiniai mes, retai bet nusiperkam.  

as ir jau zinau ka nesiuos, viska susipirkusi. buvau ryte norfoj ir paste.

ingrida nedaug liko,jau dengia sikna juk.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 1797

2013-02-18 13:45

sveikos,buvau siandien sildimuose del ausu,nepraeina nors tu ka na gal sildymai pades Dzastina namie,atsikele ryte,aprengiau susukavau ir ejau Karinos kelt,kol Karina prausiau Dzastina pradejo skustis,kad pilva skauda,tai nevedziau i darzeli,o ir gerai,nes po kurio laiko apsiveme ji man bet dabar jau gerai,numigo ir gerai jauciasi,tai ryt eis i darzeli susitikimui ir as jau zinau,ka darysiu,kaip ir viska susipirkau,reikes paziuret,ar tikrai viska  Mama isleidzia mane be vaiku i susitikima,tai labai dziaugiuosilaukiu nesulaukiu jau susitikimo,reikia galva pravedint

2013-02-18 13:52

saunuole mama.... ji rekia rekia, bet manau vistiek geros sirdies liuks. 

su ausim tau jolanta nekas,ir nejuokai cia jei nepraeis. 

matai kazko jau vakar manau vakare uzvalge... 

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2013-02-18 13:58

Sandra taip taip dengia sikna,ale kai placiai eina tai ilgai ir darosi....bet esu patenkinta darbu tikiuosi kai baigsiu ir busiu patenkinta.....Jolantos mama panasiai kaip ir mano mamele buvo kai gyvenau pas ja....tad as Jolantele plaukus susivele labai gerai suprantu siuo atveju...bet liuks saunumelis kad mama isleidzia be panelikiu...manau kokia ji ten bebutu bet supranta kad visgi ir tau reikia galvele praausinti....

2013-02-18 15:20

oi jūs galvelių aušintojos... liuks ryt jum bus...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2936

2013-02-18 18:05

sveikos. diena lyg nieko, bet namo gryzus nuotaika dingo.namai apversti, vamzdzius keite bet nebaige, vaKAR TEKO NEMAZAI TVARKYTIS, SIANDIEN VEL IS NAUJO. tokia tu remontu kaina. einu pas mama kept kotletu.

nezinau ar ryt dalyvausiu susitikime, titas eit nenori, gal ikalbesiu. o treciad labai sunki diena laukia, darbu kalnas, daug vairuot reiks ir dar atestacija laikyt.gal kaip nors

jolantai fainai, mama paziures dukras

2013-02-18 23:10

laura tai vyrui tito negali palikti bent val ir ateik bent ant tortuko su kava????

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 1797

2013-02-19 12:47

Sveikos,siandien vel buvau sildymuose,dar 3 kartai priklauso mergos darzelyje,namie ramybe,sutvarkiau Karinos spinta,liko Dzastinos,bet ja kita diena,reikia uzkandi padaryt susitikimui  poto eisiu i dusa,galva issiplausiu...

2013-02-19 12:48

sveikos gyvos madonos..... na einu ruosti maista susitikimui ir seimynai... o po to puostis ir lekti i susitikima che....

2013-02-19 15:59

nu ir tyluma.... einu jau ruostis,puostis... laimis pana is darzelio pasiims... 

2013-02-20 09:12

sveikos. prisedau su kava. milena darziuke. vakar gryzau apie pirma. gal po pirmos. nzn. bet liuks pasisedejom. daug priplepejom.... viskas su saiku, mano atzvilgiu che.... jega....

db lauksim balandzio sueities.

2013-02-20 09:32

tai va kovo 8d kulturos centre koncertuos RADZI... bilietu kainos 20-30lt.  

as tikrai neisiu,neidomu man tas radzi....

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 3415

2013-02-20 20:46

Sveikos :) Gal kurias sudomins... :) http://www.facebook.com/taupimama.elektronineparduotuve/photos_albums

2013-02-20 22:01

na ka maunu i lova tv ziureti... nieko snd doro nenuveikiau apart padarytos saltienos ir pietu seimynai....

2013-02-21 08:06

laba, o aš su darbo kolektyvu važiuosim kovo 8 d į harmonizacijos parką (spa procedūroms) lia lia lia. man ir radži neidomus...

1
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Jonavos mamytės

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Doroteja