Forumas > Laisvalaikis > Kelionės ir atostogos > 2 metu vaiko pirmas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2013-02-11 18:42

Sveiki :)  

mes gyvename Chicago usa. Sunui bus 2 metai geguzhes menesi. Deja del susikloschiusiu aplinkybiu mes su techiu negalime skristi  i lietuva kad parveshti anuka seneliams kurie ji mate  tik per skype programa ir nuotraukas. Rugpjuti vyro sesuo su sheima skrenda i lietuva 3ms savaitems ir seneliai paprashe, kad mes ishleistume savo mazhyli su jais pasisvechiuoti. Mano vyras ish kart sutiko, o mano shirdis plyshta ish nerimo. Kaip jis pakels tokia kelione be manes, kada jam baisu jis atbega prisiglaudzia man prie shirdies ir jos plakimas mazhyli visada nuramina... Kas ji nuramins uzh 10.000 kilometru kada manes nebus shale... Jau kuris laikas negaliu ramiai miegoti, nenoriu jo ishleisti, bet mintis jog seneliai gali ir nebesulaukti, kol mes susitvarkysime dokumentus (gauti zhalia korta uzhtruks dar 4-5 metai!) tikrai kankina mane. 

Gal kas nors turite tokios patirties? Gal galite pasakyti, kaip mazhyliai ishgyveno tokia ilga kelione ir ilga ishsiskyrima nuo teveliu? Labai laukiu patarimu !!

achiu :)

Griskonytelina

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 85

2013-02-13 20:27

nera reikalo bijoti, mes su dukryte skraidome kai jai buvo tik metukai.pergyvenau irgi, bet nieko baisaus nenutiko, prazaide pusia kelio, kita puse pramiegojosiuo metu mums jau 4 metukai, ir skraidome be baimes, kokius 8 kartus jau

v 

mano aistra dekupazui http://www.dekonamai.weebly.com

ir http://public.fotki.com/erikavakare/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2015-01-09 10:10

Na mums su vaikelius pirmasis skrydis nebuvo toks jau ir labai baisus. Triputį glaudėsi tik kai lėktuvas kilo, gal spaudė ausytes, bet šiaip beveik visą kelią pražaidė su plančetu, tai kažkaip tikrai nebuvo jokio vargo. Manau, kad jeigu Jūsų vaikelis gerai pažįsta žmones, su kuriais palnuojate išeleisti skrydžiui, tai problemų tikrai neturėtumėte turėti :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2018-02-12 12:02

Sveiki, aš keliavau su dukryte dvieju metų, buvo baisoka,bet viskas gerai praėjo, dabar dukrytei 4 metukai keliausim i Hurgadą, nes kaip tik radau,kad skrydis į Hurgadą labai pigus tai susidomėjau

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 6

2018-03-12 10:04

Tikrai nereikia bijoti, mes irgi turėjome skrydį kai dukrai buvo  2 metai. Skridome dvi valandas. Tai galvojau bus blogiau, blaškysis, verks. Tačiau daviau jai savo telefoną, pražaidė beveik visa laika. O dar ilgiau miegojo ;)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 6

2018-03-12 10:04

Tikrai nereikia bijoti, mes irgi turėjome skrydį kai dukrai buvo  2 metai. Skridome dvi valandas. Tai galvojau bus blogiau, blaškysis, verks. Tačiau daviau jai savo telefoną, pražaidė beveik visa laika. O dar ilgiau miegojo ;)

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kelionės ir atostogos > 2 metu vaiko pirmas skrydis

Šiandien gimtadienius švenčia (182)
Emilijus