Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Turbut nescia

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3

2012-07-31 02:23

labukas, turiu dideli klausima ar as tai pat netapsiu mamyte. Prasidejo man bambos apacioje tempimas, labai sunku atsilenkti, negaliu daryti staigiu posukiu, miegu tik susirietus. pries tai skaudejo desiniajam sone apacioje, bet vaistai padedavo. jau antra diena lakstau i tuoleta slapintis labai daznai, lyg buciau pusle persalus, o nusislapinus labai pradeda tempti bamba. menesines turetu prasideti sia savaite. testo nenoriu darytis nes manau kad per anksti. beje krutine niera skausminga.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-07-31 09:30

Nepanašu man tai į nėštumo požymius. Tu greičiau bėk pas gydytoją, kad netrūktų koks apendicitas.

Jei miegi susirietus - čia nieko normalaus nėra. Be to, nėštumas nėra liga, kad skaudėtų pilvą.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-07-31 09:36

Sutikčiau su anksčiau rašytu atsakymų. Nelabai panašu i neštumą, tikrai greičiau nueiti pas daktare ir pasitikrinti,

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-07-31 17:30

labas visoms turiu tokia sokia problemele ir noriu jusu nuomoniu ir patarimu... turiu su menstruacijomis problemu nesergu kiekviena menesy nes kazkokia liga turiu del to esu ir suglumusi nes greit susituoksiu o pilvukas vis dideja ir nezinau ar esu nescia ar tiesiok stambeju... jokiu pozymiu nejauciau o jauciu tik sunkuma pilvuke pas ginekologe nedrystu nuveiti nes kaip minejau greit vestuves o pas mus kaip mazas miestelis labai megstama pasneketi apie kitus zadu po vestuviu nueiti kad dar nesneketu kad is reikalo nes cia pas mus nemalonu klausytis kad is reikalo tuokesi (mes norime parodyti kad is meiles). su vaikinu apie tai kalbejau ir jis tik ramina,  bet dabar noreciau nuomoniu pasiklausyti gal kurei ir taip yra nutike? beto sirgau jau daugiau kaip pries du menesius o pilvukas tai kaip storules;DDDaciu jai kuri patarsite ar kazka pakomentuosite ir padesite nusiraminti

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-07-31 20:53

skamba taip, lyg svori augintum, o ne leliu pilve :D tik prasau neisizeisk ;) nes jei sirgai pries 2 menesius, ir, tarkim, esi nescia 2 menesius, tai pilvo tikrai tikrai dar nesimatytu. o kaip su galimybe nuvaziuoti i didesni miesta pas ginekologe? arba tame paciame miestelyje, kur gyveni. nebutinai juk turi sakyti, kad eini, nes itari nestuma. paprasciausiai einu pasitikrinti. arba tarkim, einu tirtis kas per liga. ir dar daug gali prisigalvoti. o kas per liga, kad mmm taip nereguliariai?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3

2012-07-31 23:23

sveikos, siandien pasidariau 2 testus. abu TEIGIAMI :) ))

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-08-01 09:13

Sveikinimai :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-08-01 10:27

sveikinimai!!! 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-08-01 14:00

Didžiausi sveikinimia :)

2012-08-01 14:03

busimojiiene, pabandyk nestumo testa nusipirkti. Pritariu nuomonei, kad pilvukas taip greitai neauga.

2012-08-02 17:58

ten kazkokia kad vyrisku hormonu per daug.... na pilvas greitai neauga tik dideja...na tiksliai nepamenu ar pries du menesius sirgau nes kaip nereguliariai sergu sunku atsirinkti... na dekui uz patarimus pabandysiu jais pasinaudoti...

2012-08-02 18:08

paskaiciavau ir nuo geguzes menesio jau nebesergu balandzio menesi paskutiny karta sirgau... siandien labai blogai jauciuosi ryte pykino du kartu bet su tarpais vemt nevemiau... galvoju gal siaip kazkas yra... nes sunkumas pilve... reiketu pas gydytoja nueiti bet rupjucio 11d. vestuves tai nera tam laiko o anytai kazka sakyti ir saviskiui bijau... nors su saviskiu nesisaugojam jau kaip trys menesiai ir jis vaikelio nori tai neatmetu pati varianto kad galiu buti ir nescia... siaip buciau gal laimingiausia pasaulyje jai suzinociau kad nescia nes labai vaikelio noriu ir seniai pas mane toki norai;DDD bet tokia liga turint kaip pas mane sunkiai moterys pastoja arba visai negali tureti vaikelio todel ir parasiau i cia gal kuri tokia problema turi ir patarimu isklausyti

2012-08-03 11:08

o kokia liga jei gali paskayk. Butu geriausias variantas nestumo testa nusipirkti ir bus aisku. Nes jei nescia tai tikrai jau parodys :) Laikau pirstus sukryziavus uz tave :) Pranesk kai jau bus aisku :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93

2012-08-03 15:23

Oho kokia tu kantri, as nei savaites nezinioj neistverciau. Man yra policistinis kiausidzių sindromas, tai ir nesirgdavau anksciau, budavo pusmeti nesergu. Kai pastojau ir nezinojau, bet veliau mane labai vimde, tai taip ir issiaiskinau.  O del pilvuko augimo tai visom skirtingai mano 12 savaite labai mates, o 16sav visi mane kad jau greit gimdyt, vandenu buvo daug ir pilvas labai istyskejo. O nuo 16sav daugiau nei cm ir nepaaugo, kiek matuodavo gyd visad toks pats buvo, pagimdziau be keliu gr 4 kg mergaite.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-08-05 17:16

As taipat galvoju kad galiu buti nescia, pirmas pozimis nera menesiniu jau 13 dienu, ant krutines labai isriskejusios venos melynos, skauda pilva tai yra sonus tai desini tai kairi, nestumo testa dariausi jau 3 visi neigemi, gal dar anksti darytis ? Dabar esu uk tad pas gyditoja negaliu eiti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93

2012-08-05 17:56

kas kiek laiko dareisi tuos nėštumo testus? Šiaip keista, kad taip ilgai nėra mėnesinių, bet šiaip visko pasitaiko. Nėštumo testas roto nėštuma jau po 10 dienų.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-08-05 18:27

Sveikos,gal kuri yra gimdziusi uk?

2012-10-17 15:13

sveikutes,noreciau sulaukti jusu konsultacijos,ar galeciau buti as nescia? menesines veluoja jau savaite laiko,maudzia jau kokia 4 diena pilvo apacia,bet pykint nepykina. Visada labai megau miegoti ant pilvo,o dabar negaliu,kazkoks keistas jausmas,ar galeciau lauktis? Testo dar nepirkau,galvoju gal biski ankstoka.

2012-11-05 00:12

Sveikos . As ir pabusiu viena is daug klausianciu .Su vyru tai darem per vaisingas dienas , zinoma vaikuty planavom , po to praejus savaitej pradejo maust pilvo apacia , skaudet nugara , menesines velavo tik 2 dienas , nusipirkau testa pasidariau ryte buvo neigiamas , po keliu valandu pradejau sirgt , bet tai net negaliu pavadyt sirgiumu nes tik viena diena tesirgau ir tai negausiai . Nugara tebe skauda tai labai . Tai norejau paklaust ar apsimoka pirkti dar viena testuka :) , nes skaiciau kad testai ir meluoja.O vaikucio tai labai noretusi .

2012-11-05 22:56

sveika. palauk dar kokia savaitele, ir, jei vis dar pozymius jauti, pirk testuka :)  

1

Šiandien gimtadienius švenčia (209)
Vytautas