Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Apatinis trikotažas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-07-02 12:12

sias prekes randu pigiai gariunuose. tiek kaina, tiek kokybe mane iki siol tenkina.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-07-05 21:02

Turiu is Laumos keleta komplektu apatinio trikotazo.Nu labai man jie patinka,labai patogus.Ir manau kaina atitinka kokybe.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 22

2010-07-20 22:40

pirkdavau anksciau migleje, dabar paskutinius du kartus pirkau internetu

va paskutinis pirkinys buvo sitas :) http://www.triko.lt/liemeneles/liemenele-anna.html

o siaip ir turguje manau galima rasti visai kokybisku

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-09 09:19

"La senza" ir "Trumph"

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-10-15 18:28

Labai faino latvisko ir baltarusisko trikotazo yra cia: www.trikotazoparduotuve.lt

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2011-02-18 23:40

Čia galima rasti smagių naktinukų: www.sapnuok.lt

www.sapnuok.lt - gundantys naktinukai, jaukios pižamytės, šiltutėliai minkštučiai chalatai

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2011-08-22 12:55

gal kas turit tokią liemenėlę? https://www.dyl.lt/akcija/400/15Lt-uz-100Lt-krutine-ir-sedmenis-pakeliantys-apatiniai-ir-liemenele kokie atsiliepimai būtų? už tokią kainą labai gundausi nusipirkti :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2011-09-06 16:31

2005 03 31     Labai reikalingi rūbeliai... Ir nors jų nesimato (viešai), bet kaip sunku išsirinkti... Šiandien kaip tik su sese buvom nubėgę apsipirkti į Lauma parduotuvę (nuolaidos 35proc.), tai ilgokai stoviniavau ir rinkausi, akys nori daug, piniginė norus labai riboja :xixi: vistik nusipirkau

Pasidarė įdomu. Kokiais kriterijais vadovaujatės rinkdamosi šiuos rūbelius, kokios spalvos mėgiamiausios? Kokių firmų gaminiai verti jų kainos? O gal turgaus prekės nenusileidžia parduotuvinėms?

As irgi megstu Lauma, ne tik del patogumo, bet ir del subtilaus stiliaus. Nesenai atsidare internetine Lauma parduotuve http://www.lauma-lingerie.lt patiko ju politika, kad jei ka gali grazinti, ir jie savo kastais atvaziuoja pasiimti, o siaip pristatymas nemokamas, ziauriai gerai, nereikia pergyvent tiks ar netiks :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2011-10-27 16:34

vaivorykste 2010 07 05    

Turiu is Laumos keleta komplektu apatinio trikotazo.Nu labai man jie patinka,labai patogus.Ir manau kaina atitinka kokybe.

jo, dabar kai dar internete randu tai isvis super, nereikia po parduotuves lakstyti, atveza, paduodi pinigelius ir ramu, o ir pigiau :)

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2011-11-03 18:49

Nu jau ko ko ,bet apatinius nusipirkt internetu..nu neįsivaizduoju :) , neišdrįsčiau nepasimatavus :)

2012-09-27 12:33

Aš tik internetu ir perku. Jeigu ką, tai visada netinkančius rūbelius galima parsiųsti atgal ir arba pakeisti į tinkamą dydį, arba susigrąžinti pinigus.

seksualus apatiniai

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-09-28 09:36

Internetu ir as neperku ir nepirkciau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-04-23 11:10

Aš taip pat ne kartą esu pirkusi internetu.  Pamenu netiko vieni naktinukai - man be problemų pakeitė dydį :)

2013-05-20 09:49

Sveikos merginos :) Esu ne kartą pirkusi internetu ir noriu padrasinti tas, kurios dar nepasitiki internetiniais pirkimais. Pirkti internetu nėra baisu, sistema dabar pakankamai lanksti. Jeigu kažkas netinka pakeičia ir dydžius, ir pinigėlius gražina :)

apatinis trikotazas moterims

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 9

2013-12-15 10:01

Didelis pasirinkimas www.gundyk.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2015-02-10 13:12

Kai noriu palepinti savo žmoną, tai nuperku jai liemeneles internetu. Jeigu tiksliai žinote savo dydį, tai labai apsimoka, nes gaunasi pigiau ir eilėse stovėti nereikia. O kas man labiausiai patinka, tai kad nereikia laukti kol žmona išsimatuos tūkstantį modelių, nes išrenku tokius, kurie patinka man :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2015-08-28 15:45

Mane tai domina kur tikrai kokybiškas ir patogus apatinis trikotažas vilniuje? Nes niekur nerandu tokio, kokio noriu. Todėl klausiu pas Jus ir laukiu pasiūlymų.

2015-09-30 22:14

Man apatiniai yra vienas svarbiausių rūbų- galiu būt senais džinsais, apsmukusiu megztiniu, bet po apačia turi būti geriausios kokybės apatiniai :) Bėda, kad aš jų jau daug turiu, nes visada ir dairausi.. Prekybininkai dabar mėgsta akcijom kariaut, tad dažnai užkimbu.. Va, visai neseniai su 40% nuolaida radau kaip tik mano dydžio, tai toks variantas neprasprūdo man pro akis ir jau turiu gal 18 komplektą :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 39

2015-12-17 10:02

Man visai patinka apatinis trikotazas kaune, su merino vilna. Visai šeimai yra prekių ir labai kokybiškos. Vyrrui labai patinka vyriski apatiniai, nes kai mėgėjas žiemą pažvejot tai šilumą kūno palaiko gerai :)  http://www.jaunylis.lt/lt/apatinis-trikotazas

2016-05-03 03:50

Dabar visai madoj kelnaites aukstu liemeniu, rekomenduoju!

6

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Apatinis trikotažas

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Domas