Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Apatinis trikotažas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-05-10 16:06

Jeigu nebrangu(kas dabar ypatingai svarbu) ir kokybe gera,tai manau,kad tikrai atsirstu pirkeju

2009-05-10 16:11

Ir dar,as tai visokius nesioju:ir Triumfo,ir latviskus ir net lietuviskus,man svarbu,kad butu vaizdas,na ir zinoma patogus.Negaliu pasakyti,kad brangesni tai jau geresni,jei mokesi priziureti apatini trikotaza tai ir uz kelis litukus pirkti bus 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-05-11 21:06

Tai vat aš ir galvoju, ar 50 Lt uz geros kokybės daiktą šiais laikais daug ar normaliai ?

2009-05-13 14:27

Jei tikrai kokybiskas ir isvaizdus,man tai normali kaina

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-05-13 17:55

prieš porą mėnesių lankydamasi tėviškėj nusipirkau porą liemenėlių iš moteriškės, iš kurios pirkdavau ten gyvendama. tada viskas tiko. o dabar... panešiojau dieną, kitą. siaubas. spaudžia, graužia, nelaiko, nepatogu. iki šiol nešioju Triumfo apatinius, ir supratau, kad su pigesniais rizikinga. reikia laaaabai gerai ieškoti ir žiūrėti, nes paskui lieka stalčiuj dėl vaizdo gulėt

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2009-05-14 12:41

Man irgi Triumph geriausi, su kitais jau net neberizikuoju :)

2009-05-14 20:54

As tai irgi atsikandau kokybes uz maza kaina. Kai pora metu panesiojau to gamintojo apatini trikotaza, tai ir sugalvojau, kad galima butu ir parduoti cia Lietuvoj. Nes as vis dar galvoju, kad Lietuva laiko treciaja salimi ir jai sirtos prekes daznai neatitinka kainos, tame tarpe ir firminiai rubai. PVZ. turiu Kinijos gamybos daiktu skirtu Amerikos rinkai, tai nepalyginsi su tuo ka cia mes perkam. O su apatiniu trikotazu tai man is viso buvo sakes, kai maza krutine. Niekus negalejau rasti arba kaina milziniska.

2009-05-15 10:13

tarp kitko, dar dėl kainos ir kokybės.

šiaip aš pati nesu iš tų, kurie mirtinai įsitikinę, kad tik brangus daiktas bus geras. jei galiu, visada ieškau pigiausio varianto. deja, su apatiniais man kol kas retai taip buvo.

o dabar dar vienas įrodymas, kad su apatiniais ne visada reikia taupyti. mano mama turi nemažą krūtinę. liemenukus visada pirkdavo turguj. ir vaikščiodavo skaudančia nugara, su žymėm nuo petnešėlių. kai pasakiau, kad už vieną liemenuką mokėjau 100 litų, liko nesupratus o paskui ją nutempiau į laumos ar triumfo parduotuvę  ;( nepamenu) ir liepiau bent pasimatuot keletą. ką sau manot? negalėjo atsižiūrėt, kaip gražiai atrodo, nespaudžia, netempia. ir... įtikinau bent vieną nusipirkt. spyriojos kaip ožka, bet pirko. iki šiol vis nusiperka ir pigių, bet jau nebespjauna į brangesnius, paieško išpardavimų, nuolaidų, ir perka tam pačiam triumfe. užteko pabandyti ir pajusti kitą kokybę

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 121

2009-05-15 13:37

Panasiai buvo ir su mano mama, reikejo tik teisinga linkme parodyt, ir dabar tokiems drabuzeliams nebegaili pinigu :)

2009-05-15 19:35

As irgi apie savo mama. O idomu, jei skauda nugara, tai geriau nesioti liemenele pvz. su geliniais ideklais ar su lankeliais ? Cia kalbant ne apie maza krutine. Ar tai is viso neturi itakos? Kaip jus manot?

2009-05-15 20:13

sakyčiau, pirma nuo petnešų... turinčiom didelę krūtinę reikia labai atidžiai rinktis liemenėles- kad būtų ne per mažos, kad petnešos būtų pakankamai plačios ir gerai laikytų svorį, neversdamos kūprintis.

va pora nuorodų, kaip išsirinkti liemenėlę:

pirma

antra (ir šiaip įdomus puslapis apie apatinius)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-24 18:49

reikes pabandyti issirinkti liemenele pagal paradizes nuorodas..nes kazkur 80% moteru nesioja netinkamas joms liemeneles ir as viena tarp ju :) nes niekaip geros liemeneles nenusiperku kad tiktu..

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 207

2009-08-24 20:04

ir as viena tarp ju  po gimdymo niekaip neissirenku tinkamos...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-24 20:08

Gera minti man jus davet, kai bus gimtadienis paprasysiu cekio is apatiniu parduotuves noriu ir as isbandyti, nes perku tai turguje ar bazeje, na ne paslaptis tukrstanciu neuzdirbu o siuo sunkiu periodu is vis nelinksma darosi.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-08-24 20:08

na taip..po gimdymo dar sunkiau rasti kazka tinkamo...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-03-29 16:57

www.svajone.eu  rasite ir medvilninio Brubeck trikotazo nescioms ir ne tik, seksualiu naktinuku,chalateliu,kojiniu,pedkelniu....

www.svajone.eu- pas mus rasite naktinuku su nuolaidom, pižamu iš 100%
medvilnės, naktinuku iš naturalaus pluošto, korsetu, kojiniu,
pedkelniu, sukneliu, aprangos teminiams vakarėliams, apatinio trikotažo
iš medvilnės,sportinės ir termoaprangos.
Geriausia dovana sau ir mylimajam bet kuria proga ar siaip sau.
PERKANT uz 150 lt.- siuntimas nemokamai!!!
Pastoviems klientams 10% NUOLAIDA
I kitus miestus-siunčiame :)
KLAUSIMAI,UZSAKYMAI- el. pastu svajone.eu@gmail.com, skype - ateitis

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2010-05-15 21:07

Ką domina natinkai ir pižamytės prašom apsižvalgyti čia, gal rasit ką išsirinkti:
http://www.sapnuok.lt

Paskutinį kartą redagavo: sapnuok (2011-02-19 01:48)

www.sapnuok.lt - gundantys naktinukai, jaukios pižamytės, šiltutėliai minkštučiai chalatai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-07-01 17:04

na geras apatinis trikotažas tikrai kainuojau daugiau nei 50Lt, tačiau manau, kad taupyti neverta.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-07-01 17:48

Latvisko apatinio trikotazo galima surasti internetineje parduotuveje   http://www.luxuryvenus.lt        

Paskutinį kartą redagavo: Inga24 (2010-07-01 17:52)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-07-02 08:07

Iš Laumos nesenai liemenėlę tai labai patinka

5

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Apatinis trikotažas

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
faustas ivoska