Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Apatinis trikotažas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
Mama.lt

Mama.lt

2005-04-10 19:14

QUOTE(Kaciukai)

O kaip Jums lietuviskas Sermijos trikotazas? (http://www.sermija.lt/LT/products.htm) :? As nusipirkau vienus apatinius, atrodo ir skalbiasi liuks, bet siek tiek grauzia nerinukai - nepaisant, kad pluostas 80 proc. medvilne :?

Prasti Radau man patinkancia liemenele ir iskart pirkau- tada labai dziaugiausi maza kaina :lux Po poros savaiciu dziaugsmas isbleso, nes siaubingai issitampe petneseles, pati liemenele kazkokia istisusi pasidare :shock: Dar kuri laika nesiojau, bet vos pasitaikius progai isigyti nauja sviedziau pastaraja i siuksline ir daugiau i ta puse neziuriu :ne:

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-16 21:38

Na, mangal labiau pasiseke, o gal ir delto, kad nesiojau toli grazu ne kasdien - karta i menesi geriausiu atveju, na, kol spedavau pamirsti, kad nerinukai grauzia

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-16 22:36

Tai irgi ismest gaila, kaip ir man?
O La senza :liuks: Prisiuva ir neneriniuotu, tik kainos ne kaip lietuvisku maksiminiu http://www.lasenza.co.uk/midseason2.asp?s=6

P.S. Ar tik ne Londone sedi?

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-16 23:41

[quote=Lina][quote=san]va nuo vestuviu guli balti visokie su gulbes pukais ir nezinau ko laukia [/quote]

Galima kartais ir pažaisti tam tikromis progomis :oops: :angelas Kaip Tą naktį :lux :lux[/quote]

Bet po tos nakties, jau tiek naujo yra pridovanota, ir tiek visokiu naktu :angelas

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-19 02:26

O, man tai labai idomu pasidare...kas jusu vyru , vaikinu, apatini trikotaza perka :? :? :? :?
nes mano brangusis jau pamirso, kada ka pats pirkosi...tiesa Lt odine striuke PATS nenesios... :ne:

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-19 08:09

Apatinį trikotažą, tai dažniausiai perku aš. Kojines tai arba aš, arba kartu su juo. Vienas tokių dalykų iš viso neperka :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-19 22:08

Visai nerupestinga mergina pasijutau, kojiniu vaikinui nesu pirkus, o jis man - ne karta :oops: O su apatiniais irgi panasiai. Ka ten panasiai - ir Tu nesu pirkus :oops: Bet pati matyt taip i juos stebeilyjuos, kad norom nenorom issikaulyju kokius bent karta i savaite

P.S. To Corida: Noreciau dar sia vasara... Bet Kaune iki rudens nera vietu santuoku rumuose!!! kai as tokia tikincioji, tai nuo baznycios pradet nenoriu (bet tradicija visai grazi). Vadinas, Londone, bet pareiskimus nunest galima tik akrtu, taigi, reiks skrist ir apsiziureti kada cia pavyks saviski priciupt O siaip mano svajone tai zenytis visose valstybese kur tik kartu nukeliausim :*
Sorry kad off topic

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-25 17:40

Kas megstate pirkti apatinius internetu, dabar geriausias laikas, La Senzoje nuolaidos beveik visu 50 proc.
Naktinukai
Apatiniai
Isskirtine kolekcija
Jau po savaites prognozuoju kad liks tik 14 dydis, todel ka domina - suskubkit

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-25 18:10

QUOTE(Corida @ Jun 25 2005, 02:49 PM)
Beje, o internetu niekada nesu pirkusi, tačiau tavo nuorodose tikrai fainų dalykėlių yra. O ten kainos, kur J raidė prieš skaičių - tai svarais, ar kaip? Ir kaip ten su pristatymu viskas? net neįsivaizduoju "virtuvės", gal kas žinote, bandėte ir apšviestumėte? 
[right][snapback]55457[/snapback][/right]

Kur J raide, tai reishkia kainas svarais, pristatymas uk nekainuoja, o persiuntimas i Lt kainuoja apie 40 litu, galite su kachiukais susisiekti, per AZ, tada pristatytu nemokamai jai anglijoj, o ji parvezhtu i Lietuva, bet ji grizhines i Lt tik rugpjuti- rugseji...

Mama.lt

Mama.lt

2005-09-26 08:16

Nu man irgi šią vasarą buvo taip sau. Tokios petnešėlės atlaikė vieną dieną

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-05 06:17

Man irgi budavo tos petneseles vienai dienai - bet ne pacios nutrukdavo, o tie susikti plastmasiukai nuluzdavo
user posted image

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-18 06:03

Ar naudojote kuri toki daikta, kuris pazemina liemeneles nugara? Neva gera iseitis po suknelem gilia iskirpte nugaroje. Bet man kazkaip nepatikimai atrodo, ar ten tikrai laiko ka reikia? Gal jau tada geriau nusispjaut ir isvis eit be liemeneles? Gal kuri naudojot ir zinot, kaip ten is tikruju yra?

user posted imageuser posted image

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-18 07:06

O as visai beveik liemeneliu nenesioju...Kazkaip nereikia man ju...

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-19 18:53

Sveikos Kai laukiausi labai megau ''Pompejos'' besiulius apatinius.

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-19 18:59

Dar apie apatini trikotaza . Mano pazistamos gyre Vicrotia Secret apatinius, kuriuos uzsisake internetu. Ar bandete kas?

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-20 08:43

QUOTE(Kaciukai @ Oct 20 2005, 05:21 AM)
O kaip su leimenelem besilaukianciomsir jau maitinancioms? Ir kelnaitemis, prilaikanciomis pilvuka ir nugaryte? KAs ka gero gali parekomenduoti, pasidalint ispudziais?
[right][snapback]91625[/snapback][/right]

1. Liemenėlė besilaukiančioms? O ku ji skiriasi nuo paprastos liemenėlės? Juk jokių papildomų funkcijų tada kaip ir nereikia. Dėvėjau paprastas, tik dydžiu didesnes pirkau, ir tiek.

2. Liemenėlė maitinančioms - klaikuma. Na, gal ji paogesni toms, kas bent jau D dydžiu gali pasigirti? Kai mano, kol maitinau, laikėsi C dydis, tai tą atsisegiojančiais kaušeliais liemenėlę tik išbandžiau ir numečiau. Tos atsisegiojimo funkcijos visai neprireikė - juk puikiausiai galima atsmaukti ir paprastą gražią liemenėlę. O tos maitinančioms skirtos paprastai grožiu neišsiskiria

Mama.lt

Mama.lt

2005-10-21 02:09

QUOTE(Kaciukai @ Oct 5 2005, 06:17 AM)
O kita iseiti Inga pasiule - kam tos permatomos petneseles, jei grazi liemenele - kam ja slept? Gal niekas nenumirs pamates petneseles krasciuka tai gyvenu su pasekmėm

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-08 00:24

Oi, jautri tema... Savo gerąjį "tašką" Gariūnuose pamečiau... Pirkdavau "Lolitą" - jei gerai pamenu. Su jokia Lauma nė iš tolo nesulygint. Ir gražu, ir praktiška, ir nešiojosi triskart ilgiau... O kaina - juokinga, už komplektėlį ar ne 40lt mokėdavau. Paskutinį kartą ieškojau - neberandu, kur tos gerosios liemenėlės

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-08 14:34

O mano isgirtosios Triumph pentneseles pavede butent tada kai ju labiausiai reikejo

Mama.lt

Mama.lt

2005-11-08 15:19

QUOTE(Kaciukai @ Oct 18 2005, 03:03 AM)
Ar naudojote kuri toki daikta, kuris pazemina liemeneles nugara? Neva gera iseitis po suknelem gilia iskirpte nugaroje. Bet man kazkaip nepatikimai atrodo, ar ten tikrai laiko ka reikia? Gal jau tada geriau nusispjaut ir isvis eit be liemeneles? Gal kuri naudojot ir zinot, kaip ten is tikruju yra?
[right][snapback]90572[/snapback][/right]

turiu tokias dvi, pirkau is Victorias Secret. tikrai patikima ir patogu

skiriasi patogumas, siules, audiniai.

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Apatinis trikotažas

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Elzė