Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Apatinis trikotažas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-03-31 22:32

Labai reikalingi rūbeliai... Ir nors jų nesimato (viešai), bet kaip sunku išsirinkti... Šiandien kaip tik su sese buvom nubėgę apsipirkti į Lauma parduotuvę (nuolaidos 35proc.), tai ilgokai stoviniavau ir rinkausi, akys nori daug, piniginė norus labai riboja :xixi: vistik nusipirkau

Pasidarė įdomu. Kokiais kriterijais vadovaujatės rinkdamosi šiuos rūbelius, kokios spalvos mėgiamiausios? Kokių firmų gaminiai verti jų kainos? O gal turgaus prekės nenusileidžia parduotuvinėms?

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-31 22:41

kažkaip nelabai yra galimybių nusipirkt geros,žinomos firmos apatinių-arba nėr pinigų,arba,kai jų yra,nėra progos nuvažiuot į parduotuvę (pas mumi gi nėra nei laumos,nei dar kokios kitos).tad tenka pirkt paprastus-iš parduotuvės ar turgaus.ir kol kas nesiskundžiu.nemanau,kad firminėj parduotuvėj pirkti bus kažkuo labai jau geresni,tik tiek,kad vardas.
o šiaip tokius dalykėlius renkuos pagal nuotaiką.pastaruoju metu pamėgau rožinę spalvą,tai ji ir lenda į spintą dar kažkas su nėrinukais,kokiais papuošimais-nemėgstu paprastų,man visad turi būt gražūs

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-31 22:54

Man tai nėriniuoti + vyšninės bordinės spalvos :* Va ir šiandien būtent tokios spalvos komplektėlį įsigijau. Tik be nėrinukų, o besiūlio trikotažo. Dar labai noris visokių nėriniuotų grožybių, tik kad kaina firminėse parduotuvėse liūdina

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-31 22:54

O, cia tai tema
As paauglysteje apatinius pirkdavausi ziuredama tik i kainas - todel dabar galiu drasiai pasakyti, kad turgaus, baziu apatiniai ne kazin ko verti nors kazkada ir bazeje esu uztikus "La senza" apatiniu!
Manau pagal kainas priimtiniausias latviskas trikotazas (Lauma vienas brangesniu, bet neprastesni yra Orchiday, Rosme) (o jeigu dar galimybe i latvija nuvaziuoti pasitakytu tai ten isvis pigiai viskas atrodo). Kaune senamiestyje yra lenku trikotazo parduotuve (Kris), kuriu apatiniai irgi niekuo nenusileidzia prancuziskiems ar italiskiems. kaina ciut aukstesne nei latvisko, bet atrodo ir prie kuno limpa labai liuks.
Dar Lietuvoje pastebejau Lietuviu gamybos - Sermijos - trikotazo, man gana patiko, ir kaina palyginti zema.
O siaip manau, kad Lietuvoje geru apatiniu kainos kandziojasi: uz grazius naktinius marskinius su nerinukais sumokesit ~120-170Lt, tuo tarpu uzsieny uz 50-120 Lt tikrai galite nusipirkti kone visus (nekalbu apie isskirtines, ekskliuzyvines kolekcijas, kur jau taikoma i "prabanga").
Beja, Lietuvoje pavaiksciojus nepamatysi daug spalvu ir dydziu, kai tuo tarpu kitur net 52 dydzio seksualus, persvieciami marskineliai atrodo naturalu. As is pradziu irgi keistai i juos ziurejau. Pas mus tokiu gabaritu moterys ko gero jau seniai iprato pirktis apatinius tik del patogumo.
Dar. Pas mus kraunami ir vezami, kraunami ir vezami. Uzsienyje prekiaujama kaip virsutiniais rubais. Atveza, parduoda, po sezono isparduoda ir vel nauju veza. Ateisi po poros menesiu - visada rasi ko nors naujo. Belieka tik parduotuve pagal savo kisene pasirinkt. O rinktis tikrai yra is ko.
Todel agituokit savo drauges, pazistamas ir kt. is uzsienio vezti ne saldainius/sokoladus, o apatinius!!! :xe:

Is spalvu seniau nesiodavau juodus ir baltus, dabar stalciuose pilna roziniu, zydru, geltonu, orandziniu, raudonu, zaliu apatiniu. Gal suvaikejau, bet man grazu linksmi, spalvingi apatiniai. Ypac maisyti dvieju spalvu (Roziniai pasiuvineti bordo, Zydri pasiuvineti melynai...mmmm..). Dabar tiek visokiu prigamina, kad griekas nesioti nuobodzius bet moketi po 150 uz liemenele irgi abydakas.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-31 22:59

Tai moteriškė turguj nemelavo - Rosme tikrai latviškas trikotažas :shock: O aš galvojau, kad pučia arabus :oops: Nešiojas tikrai gerai, ir spalvos gražios, nenusiskalbia :lux O man irgi gaila didžiulę sumą už liemenėlę ar kelnaites pakloti, todėl ir ieškau kur pigiau, bet visiško š... irgi nesinori nešioti.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-31 23:09

Na, del kokybes sunku gincytis - esu patyrus, kad turgaus kelnaites greit irsta :oops: bet liemeneles asmeniskai man tikrai atrodo kad skiriasi - firmines graziai susiutos, nerinukai matosi kad buvo daromi specialiai liemenelei, o ne iskirpti ir susiuti pagal modeli (kalbu apie turginius), ir nesiojimui prie kuno is vidaus buna svelnesnis audinys, gumytes atsparios karstam skalbimui ir t.t. Nesakau kad spjaunu i tokius apatinius, ir turguje ar bazeje galima rasti liuksisku, bet tokiu ten tikrai ne didzioji dalis (nors pernai karta buvau bazeje, maciau tikrai nemazai latvisko nebrangaus trikotazo). Bet labiausiai skiriasi sakyciau pasirinkimas - spalvu, audiniu, modeliu. Kai kuriu apatiniu vien petneseles ko vertos!!
O dabar kai uzsimanau nauju apatiniu (veiksmas vyksta nuolat) uz parankes veduosi vaikina - juk ir jis akis gano, ner cia ko vien spoksot :shock:

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-31 23:14

Nesu prieš turgaus apatinius, tačiau nelabai įsivaizduoju, kaip galima nuspirkti sau tinkamą apatinį trikotažą (kas itin svarbu liemenėlei), kai negali normaliai pasimatuoti? Pvz kai perkuosi parduotuvėje, tikrai nemažai pasimatuoju, kol išsirenku tinkamiausius pagal formą. :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-31 23:18

Ai, pagal kainas sunku spet apie kokybe - turiu kelnaiciu, pirktu uz jauciu 4 litus maximoj, mielai nesioju iki dabar - neplysta ir neirsta, turiu ir pirktu uz 20 kartu daugiau, bet ir ten yra i ka paziureti. Kitas ziurek nusiperki uz 20 ir po poros kartu atirsta gumos, toks paras pagauna :,(
O Rosme mes su draugu Latvijoj prasisukom - kai kurios liemeneles kainuoja gal 15-20 Lt, bet man labai liuks nesiojasi, labai graziai atrodo, ir ne ka prasciau nei pirkti keliskart brangiau - gal tik tie graziau pasiuvineti, audinys grazesnis, na ir siek tiek prabanga dvelkia, palyginus su turginiais
O del matavimosi turguje pritariu - tikrai su**s. Gerai, jeigu sutari kad reikalui esant grazinsi, bet jeigu ne tai apsisuku ir einu. Matuotis kai aplink tave smirineja tuntai zmoniu ne kazkas. Bet vis tik turguje kartais perku - netoli namu yra turgelis, ir kartais susigundau ten uzeit. Prisipazinsiu - tik del apatiniu :oops:

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-31 23:33

Beja, turguje/bazese niekad nemaciau "magical bra" - priklijuojamu kauseliu, kurie ispudingai kilsteli krutis (pvz. po suknele ant petneseliu su iskirpta nugara neuzsidesi iprastos liemeneles, o tie kauseliai uoj liuks atrodo). Bet firminese parduotuvese kainos brangokos, man atrodo ~100 Lt, "Body line" pardaveja minejo, kad paskaiciuota ~100 kartu uzsideti (paskui lipdukai nebe tokie patvarus tampa). As pries Kaledas nusipirkau, nesigailejau per sventes Atrodo labai naturaliai - kuno spalvos, zele konsistencijos, laikosi pasakiskai - galit sokti, vartytis, o jie laikys pakele krutis, ir judes kartu su Jumis - pamirsit, kad esate su "liemenele", o krutine atrodys isties graziai - kur eikia pakelta, kur reikia suspausta :oops: :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-01 00:04

Siaip kasdienai turbut per gerai butu toki nesioti, o ir reikalo nera Tik nesumaisyk su medziaginiais - dezutes atrodo panasiai, kaina panasi ~80Lt, bet atrodo tikrai baisiai.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-01 07:05

Oi kaip mėgstu gražius apatinius :valio Kartais pamačius net seilė tįsta... Tik kainos truputį kandžiojasi.
Visada perku parduotuvėje Laumos arba Rosme apatinius rūbelius. Sykį, taupumo sumetimais, sugalvojau išsirinkti rūbelių bazėse. Matavausi šen, matavausi ten ir niekaip nesupratau: kažko nelimpa. O tada pasižiūrėjau į etiketę: sudėtimi skiriasi nuo parduotuvinių. Mane tokie dalykai graužia ir negaliu nešioti.
Sėkmingiausias pirkinys buvo Lenkijoje. Išpardavimas Triumph parduotuvėje! Gera liemenėlė (stringų nebeturėjo) - ir tik 30Lt :valio
Ech, kad duotų kas pinigų maišą, tuoj nusiaubčiau artimiausią parduotuvę...

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-01 10:38

Prisidedu prie Laumoos gerbėjų - pati dažniausiai perku šią produkciją.
tačiau mano vyras piktybiškai įsitikinęs, kad efektingiausia dovana man - apatiniai. Taigi juos gaunu ir per Kalėdas ar Naujuosius metus, ir per Valentino dieną, ir gimtadienio proga, ir šiaip be progos. Tai tada kažkaip karaliauja "Triumph". Bet irgi esu jais patenkinta. O kai apie kainą galiu negalvoti, nes už juos moka vyras, tai išvis OK. Pati sau prabangesniems apatiniams pagaliu pinigų, mieliau renkuosi kiek optimalesnį Laumos variantą

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-01 11:19

Tikrai, kad apatinio trikotažo kandžiojasi. Dažniausiai tik seilę pavarvinu ir tuo baigiasi. Aš tai dažnai perku Utenos trikatažo. Ypač, kai reikia kokių paprastų.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-02 00:10

Maže, bazeje maciau originaliu rosme, orshiday ir laumos apatiniu, kuriu pirkau Latvijoje - tik kainos skiriasi, jeigu Latvijoje uz liemenele mokejom ~30LT (pavertus musu valiuta), tai bazese ~50Lt, jeigu Latvijoje ~60, tai lt ~80lt ir pan.
Tik aki reikt turet, kad tarp viso to slamsto pamatytum originalu rubeli Bet tikrai ne vienas skyrius jais prekiauja. Daznai ten nesilankau, tai nepastebejau kur geriausia/didziausias pasirinkimas/pigiausia, bet kad kainos tikrai zemesnes nei kitur, tai faktas.
Man is kainu/kokybes santykio labiausiai patinka apatiniu skyrius girstupyje, ten pilna Laumos/Triumpho rubu. Bet ir kainos ten automatiskai didesnes nei bazese ar senamiestyje esanciuparduotuviu.
Triumpho pati neperku, man atrodo per brangu pagal ju asortimenta - tokie tipiski, standartiniai apatiniai - amzinai nieko naujo. Latvius cia galiu pagirt - ir spalvos, ir audiniai nuolat keiciasi, as visada randu ko nors grazaus

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-02 09:47

Gal yra "Pompea" mėgėjų? Labai mėgstu įvairius kasdieninius dalykėlius šios firmos. Ir kitų panašaus tipo. Labai patogūs, besiūliai ir labai puikiai skalbiasi :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-02 15:09

Kaciukai, beje, o kur Latvijoj galima gauti Laumos pigiau?
Mes praeitą vasarą vieną dieną buvome palėkę iki Liepojos, atsitiktinai atsidūrėme prie Laumos fabriko, be abejo, susigundžiau užeiti į firminę parduotuvę ir... Kaip maždaug mintyse primečiau, paversdama latų vertę litais, kaina duokdie skyrėsi kokiais 5 Lt, bet ne daugiau. Ir asortimentas ten kažkaip neapakino. Pas mus parduotuvėse, kai greta dar ir kitų firmų dailūs apatiniai kabo, kažkaip net ir tos laumos prekės man įspūdingiau atrodė.
Na, bet gal čia toks nekoks įspūdis man ir dėl kitų priežasčių susidarė - atsidūrėme prie to jų fabriko pasiklydę, nerasdami, kaip į miesto centrą patekti, dukra jau zirzė, kad valgyti nori, o mes jai nė kioskelyje sausainių nupirkti negalėjom, nes pinigų nebuvom išsikeitę, o prieš užsukdama į jų firminę apatinių parduotuvę apsirikusi užsukau į jų firminę medžiagų parduotuvę (anksčiau nė nežinojau, kad didesnė dalis Laumos produkcijos - tai būtent audiniai) ir pamačiau jau toookią klaikią sintetiką, kad net ir jų apatiniai rūbai tada kažkaip nublanko. Tik grįžus į Lietuvą įspūdis pasitaisė ir vėl

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-02 22:25

As apie ju prekyba audiniais irgi tik nesenai suzinojau, po paskutinio pirkinio apsilankius ju tinklalapyje Nors ko gero nera ko noreti, kad gryna 100proc. medvilne skalbtusi, nesiotusi ir atrodytu taip pat puikiai kaip sintetiniai audiniai, todel ir imaiso kitu audiniu.
Latvijoje jokioje firmineje parduotuveje nesu buvus, mes apsipirkinejome dideliuose prekybos centruose, paskutinikart - Jurmaloje prie vandens atrakcionu parko esanciame
Rimi, laumos ten atrodo nebuvo, bet rosme ir orchidey lygtais parsivezem. Dar ir 10proc. nuolaidu kortele, nes musu pirkinys pardavejai pasirode neiprastai didelis :xa: o man, pamaciusiai kainas, pinigai ne galvoj buvo, bet nei uz viena komplekteli daugiau 50Lt turbut nemokejau.
Jei kas vaziuosit i Latvija, galiu perleist ta kortele (parduotuves, kuriose galioja nuolaidos: http://www.velaspasaule.lv/)
O kaip Jums lietuviskas Sermijos trikotazas? (http://www.sermija.lt/LT/products.htm) :? As nusipirkau vienus apatinius, atrodo ir skalbiasi liuks, bet siek tiek grauzia nerinukai - nepaisant, kad pluostas 80 proc. medvilne :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-02 22:33

O kaip jums visokie "a la sexovi" komplektukai? Pvz. siauros juostelės su trikampiukais ant intymiausių vietų, o ant tų trikampiukų kuokšteliai pūkų :xixi: arba su plunksnomis

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-02 22:45

Londone teko matyt tokiu, kur intymiausiose vietose skylutes

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-04 19:26

Apatiniu dar galite pasiziureti cia (jai domina tai su kainom) http://www.migle.lt/

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Podiumas > Apatinis trikotažas

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
?????????