Forumas > Laisvalaikis > TV mėgėjų baras > Mūsų mėgstamiausias...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 13

2013-01-02 16:36

Mamytės,

pasidalinkite savo mėgstamiausių animacinių filmukų pavadinimais ir rekomendacijomis. Koks filmukas labiausiai patiko jūsų vaikučiams? Ką būtina pamatyti patiems ir parodyti mažyliams? Koks filmukas ne tik smagus ir juokingas, bet ir naudingas, pamokantis.

Kiek daugiau nei po savaitės, sausio 11-ąją, burtų keliu išrinksime tris atsakymo autorius, kuriuos apdovanosime pakvietimais dviems asmenims į lietuviškai dubliuotą animacinį filmuką „Zambezija“! Trims laimingiesiems taip pat padovanosime ir linksmas filmuko personažų kaukes, kad „Zambeziją“ mažiesiems žiūrėti bus dar smagiau!

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2013-01-02 23:18

Matem ,,Zambezija " , patiko , labai  spalvingas!

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2013-01-02 23:42

Na "Zambezijos" dar nematėme,bet tikiu,pamatysim tikrai,o rekomenduočiau aš "Maša ir meška" Yra toks rusų vienas iš naujesnių filmukų,na jis ne šių metų,bet ir ne sovietų laikų Mano panelės labai jį mėgsta.Jis traukia net ir suaugusiūjų akį

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 101

2013-01-03 10:11

Sūnus mėgsta žiūrėti senąją animaciją. Animacinių filmukų sąrašas labai didelis . Mėgstamiausi sūnaus animaciniai filmukai: "Mikė Pūkuotukas", "Dantų šepetukų karalienė", Skruzdėlytė Tauškalytė", "Garvežiukas iš ramunių stotelės". Animacijos įdomus siužetas pritraukia dėmesį, turi moralą, potekstę. Bent keletą moralės bei gyvenimo pamokų būtų pravartu pažiūrėti ar bent prisiminti ir suaugusiam .

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2013-01-03 10:55

Mums ir ant bangos dabar filmukas meška ir lokys,agurkėlio nuotykiai, pepė ir lolo, o šiaip tai dažniausiai žiurime senąją animaciją per tinklapį smailas.net

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2013-01-03 12:38

Maniske labai svajojo pirmadieni nueit i si nuostabu filma''Zambezija'',bet netiko miums rodomas laikas.Bet tikiuos dar bus proga apsilankyt.O siaip turim nemazai megstamu.Mazajai mano tai labiausiai patinka ''Teletabiai''.Nu dievina juos tiesiog,ziuri net issiziojus ir ne krust.Kai jie juokiasi,juokiasi ir maniske kartu su jais.Labai siltas,mielas sis filmukas.O vyresnelei daug kas patinka.Pradedant senaja animacija''Na palauk'',ir visais siolaikiniais-simpsonai,tomas ir dzeris.Dar labai labai jai patiko'' ilgo plauko istorija''.I filma pora kartu ejo,kai tik buvo pradeje rodyt ji kino salese,ir dabar dar namie pasiziuri parsiustas yra.Kitas,kuris taip pat labai isimine,nors ten ir ne animacinis,tai ''Veidrodeli,veidrodeli''.Mintinai jau zino,bet irgi dar pasiziuri karts nuo karto.Paskutinis,kuris buvo ziuretas pirmadieni,tai''Ralfas griovejas''.Labai jau patiko.

As manau,kad kiekviename filmuke galima izvelgti kazko tai pamokancio,patarancio,kaip nedera elgtis.,arba priesingai kaip dera elgtis.Kad ir paskutiniame musu matytame''Ralfas griovejas''.Jis nors ir blogietis,bet jam pasidaro liudna,kad jo pareiga yra buti blogu,kad jo pareiga gasdinti,viska sugriauti.Ir kad norint gauti gerumo medali,kuris teikiamas tik gerieciams,reikia tokiu ir tapti.Manau yra vaikam is ko pasimokyti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-01-03 13:13

sveiki,

dukrytės mėgstamiausias filmukas 'Maša ir meška', žiūrim (kartais ir kartu) - netsitraukdami o šito naujo filmuko dar nematėme, bet labai norėtume jame apsilankyti

2013-01-03 16:07

Mūsų mylimiausias be konkurencijos - "Maša i medved". Kartais su vyru pagaunam patys save per mažosios petį bežiūrint šį kultinį filmuką :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2013-01-03 16:28

La troškinys, kaip patinka, nežinau kiek kartų matę, pamokantis jis gėrio.. Dar Maša kaša rusiškai žiūri, nežinau kas ten jas traukia, bet labai vis prašo įjungti, ir supranta :) Ir Džeronimas ,oi kai supyksta jeigu pramiega savaitgalį tą filmuką :) o taip mano dukrytės abi kinamonės visaip kaip į tėvelius, į kinus mėgstam labai nukeliauti :)

2013-01-03 16:52

,,Tomas ir Džeris''

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2013-01-03 22:52

Senąją animacią ir mes labai mėgstame.Laukiame kas vakarą per tv8 kanalą rodomų jų filmukų :) Visada išžiūrim iki pabaigos,o paskui aiškinamės,kodėl filmuke buvo taip,o ne kitaip,kodėl vienas personažas pasielgė vienaip,o kitas kitaip.Taip sugule prieš miegelį dar pašnekučiuojam,o kitą dieną,žiūrėk,jau youtube'y bus susiradusi ta pati filmuka Dar labai mėgsta Barney istorijas.Nors jo ir nėra dar lietuviško varianto,bet abi mano panelės žiūri jį atvertusios galveles ir be žodžių.Beje vyresnėlė jau ir kelis angliškų dainelių eilutes įsiminė bežiūrint šį mini serialą vaikučiams

2013-01-04 08:37

Bet sutikit,kad animaciniai filmai vaikam daro didele itaka.Ypac tie,kuriuose yra rodomos mustynes,pykciai.Vaikai labai viska atkartoja ir paskui zaizdami su draugais naudoja tuos pacius zodzius,tuos pacius gestus.Bet visi tie gerieciai filmukai,kaip as juos vadinu,taip pat turi nemazai itakos.Skatina vaiko pazinima.Supazindina,kad ne tik blogis vyrauja,bet ir geris,kad daznai geris nugali blogi,taip pat supazindina su gyvuneliais,su pauksteliais,ar ju leidziamais garsais.Taip pat supazindina su augalijos pasauliu,koks yra jis spalvotas ir grazus.Manau ir nuo tevu priklauso,ka vaikas labiau issisavins is animaciniu filmu-ar labiau gerio,ar labiau blogio.Tad nepatingekim kartu su vaiku paziureti ir paaiskinti kas yra gerai daroma,o kas yra netinkamai.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2013-01-04 21:21

tiek mano, tiek mano vyro megstamiausias filmukas yra is senosios animacijos - "Na, palauk" :) turim visus epizodus ir mazajam ijungiam. tai visi trys susede ir net issizioje ziurim :)  

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2013-01-05 18:52

Apie animacija kalbėčiau ir kalbečiau, ne tik vaikai bet ir aš pti labaio megstu pažiurėti  multikus o dar jei giri rusiški tai aplamai fantastika, o dar didžiausiais pliusas jog DVD galima nustatyti lietuviu kalba tada ir vaikai supranta viska. :) Vaiku megstamiausias greičiausiai šiuo metu  Ledinmetis 4 žeminu atsiradimas multika žiurėjom gal 50 kartu vien dėl to kad mažajam patinka  daina kur dainuoja Gutas :) :) jis  net šoka pagal ja :) taip pat dukra žiuri Magiškiu feju Vinksniu nuotikiai   :) taip pat Madagaskaras ir Madagaskaras2 žiauriai patinka. Neseniai žiurėjom Arturas tris karas tarp dvieju pasauliu laaabai patiko

Paskutinį kartą redagavo: Drugelis (2013-01-05 18:53)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 67

2013-01-06 00:10

sveikos, mamytės. pasidalinsiu savo patirtimi. Mano sūnelis šiuo metu kasdien net po kelis kartus žiūri taip pat senosios animacijos filmukus. JUos parsisiunčiau iš interneto, tad vsiad turim po ranka - darblauky. šiuo metu mėgtsamiausi šie: "Bjaurusis ančiukas", " Atsargiai - Beždžionėlės", "Beždžionėlės ir plėšikai", filmuko "Maša ir lokys" serija pavadinimu "vienas, du, trys - eglute įsižiebk".

Kai žiūrime Bjaurųjį ančiuką, sūnus vardija ekrane matomus gyvūnėlius - kokoko, gaga, miau.

Kai žiūrime "Atsargiai beždžionėlės" tai, kai tigras tempiamas už uodegos, maniškis kartu su juo riaumoja "miauuuu", kai beždžionlės nukerpa dėdei plaukus, kartu su dėde burnoja rankas iškėlęs, o kai beždžionėlėms uždažius langus laikraštį skaitęs dėdulė eina miegoti, mano sūnelis iškart sako "a-a a-a" :)

ir t.t. ir .t.t. Džiaugiuosi, jog mano mažylis toks imlus, ir daug įdomių dalykų išmoksta iš senosios animacijos. Tiesa, filmukus visada žiūrime kartu, juos komentuojame, todėl jis daug ko ir išmoksta :)

Paskutinį kartą redagavo: kodelcia (2013-01-06 17:12)

2013-01-06 08:57

Mes tai retai kada aptarinejam jei žiurim tai kažkaip ispudžiu antpludis, vyras nupirko du kompaktus Miško pasakos ir Miško pasakos 2 tai net mažiukas žiurėjo o labiausiai patinka multikai apie lape :) vis praše jung multika kur lapute vištas voge :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2013-01-06 09:01

Be to noriu pasakyti jog geraja senaja animacija tik didelis pliusas vaikam jinai moka kaip negražu meluoti, kad gėda tinginiauti kad reikia vienas kitam padėti. Tiesa visada laikas nuo laiko pažiurim Pingviniuko LOlo nuotikiai čia multikas dar mano laiku kaip ir na palauk,Katinas Leopoldas :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 67

2013-01-06 17:15

Sutinku, drugeli, jog moko daug gerų dalykų senoji animacija. Tiesa, yra ir blogų - pvz., vilkas iš Na palauk - blogasis personažas ir dažnai elgiasi netinkamai - skriaudžia kitus, rūko, keikiasi. Tačiau jei vaikučiui pasakysi, kad vilkas elgiasi blogai - tai ir bus toji pamoka, padėsianti atskirti gėrį nuo blogio.

Beje, Pingvinius Lolo ir mano buvo megstamiausias vaikystės filmus, tad ir dabar žaiūriu su malonumu.

2013-01-06 17:22

:) taip taip

o kas prisimena superine pasaka Dvylika mėnesiu :) pasaka  vaizduoja šykščią pamotę, kuri šaltą ir snieguotą žiemą, vykdydama kaprizingos princesės norą, išvaro savo podukrą į mišką žibučių rinkti. Vargšei mergaitei nieko kito neliko, kaip vykdyti pamotės užgaidą…labai gražiai animuota  toks žiemos miškas o broliai :) 12 kurie vaizduoja mėnesius :)

2013-01-07 08:39

Uzaugau ir as su rusu animacija.Beveik visi animaciniai filmai buvo nuostabus.Siu dienu vaikai ne visi megsta ziureti ta senaja animacija.Man tai labai patiko leopoldo fraze:''Gyvenkime draugiskai".Dar labai fainas buvo 'Karlsonas kuris gyvena ant stogo"Atsimenu kai mano vyresnioji pirma karta pamate si filmuka,paskui vis klausdavo kada atskris jis pas mus

1

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > TV mėgėjų baras > Mūsų mėgstamiausias...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Kristupas