Forumas > Mama.lt klubai > Klaipėda > Aš mokiausi per...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 13

2012-12-18 12:26

UAB Klaipėdos apskaitos mokykla ir mokymų centras „Heureka“ kviečia padiskutuoti mamas, kurios mokėsi per motinystės atostogas (arba norėtų tą daryti).

Padiskutuokime, pasidalinkime patirtimi - kodėl tai naudinga, ką jūs mokėtės ir kas padėjo priimti tokį sprendimą, kaip geriausia derinti mokslą ir vaikų auginimą.

Kartu su UAB Klaipėdos apskaitos mokykla ir mokymų centru „Heureka“ išrinksime geriausią, originaliausią ir išsamiausią atsakymą (būtinai atsižvelgsime ir į aktyvumą diskutuojant), kurio autorei dovanosime net 30% nuolaidą buhalterijos kursams.  UAB Klaipėdos apskaitos mokykla ir mokymų centru „Heureka“ suteikia itin lankstų grafiką ir profesionaliai ruošia buhalterius, kursai yra pritaikyti žmonėms, kurie neturi jokio išankstinio pasiruošimo, o juos baigus iškart galima dirbti.  

2012-12-18 12:32

Dėmesio! Laimėtoją skelbsime po dviejų savaičių, t.y. sausio 2-ąją. Puiki Naujųjų metų pradžia!

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-12-20 18:42

Superinis konkursas gaila kad tik  kituose mestuose  :(

be to yra labai daug skundu dėl konkursu kad su laimėtojais yra nesusiekiama ir neatrašomi žinutės ar galima  kažkaip sutvarkyti  šita reikala kad mūsų nariai kuriu yra ir taip nedaug liktu patenkinti .

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-12-22 21:30

Pirmiausia noriu pasakyti, kad i priza joki nepretenduoju kadangi gyvenu uz juru mariu :D o antra labai yra geras posakis , - mokytis niekada ne velu !!! As istojusi buvau i SU pradejau studijuoti turedama jau sunu, ir antrame kurse pastojau su antru vaikeliu. 

Studijuoti zinoma sunkiau del miego, laiko stokos , bet viskas imanoma. Studijas teko palikti 3 kurse(tiesa studijavau informatikos inzinerija), kadangi isvykome , taciau gyevandama dabar UK turedama 2 sunus, istojau i koledza, siuo metu studijuoju anglu kalba, kitais metais baigusi zadu stoti kaip tik i buhalterijos kursus, kadangi draugauju su skaiciais, man jie patinka, todel linkstu butent i siuos kursus .

Man asmeniskai kursai, studijos  ne tik pildo ziniu skryne , bet suteikia galime plesti pazinciu rata, suveda su idomiais , ivairiais zmonemis ir beabejones ,tai investicija i pacia save ir i ateiti :)

Tad svarstancioms pradeti kokius kursus, linkiu sekmes !!! 

2013-01-02 16:44

Dėmesio! Konkursas pratęstas iki sausio 9-osios! Diskutuokite!

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Klaipėda > Aš mokiausi per...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
eligijus