Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Pokalbiai prie kavos...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
49

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2014-01-04 15:31

Sveikos mamytes,su praejusiom sventem.Pagaliau vakar ir mes namo parsiradom,ilga kelione buvo,bet laimingai suvazinejom,nesusirgom,linksmai sventes praleidom.Kelias dienas Palangoje Vanagupeje ilsejomes,super,labai patiko,atsijungem nuo darbu,proceduru pasidarem.Labai gaila isvaziuot buvo,sirdi skaudejo,bet tokia realybe kai reikia grizt ten,kur gyveni.Dziaugiuosi,kad tevukas mano po spinduliavimo atsigauna,zinoma silpnokas,skauda jam ta gerkle,neina greit valgyt,bet laikosi.Nuverkiau grizdama posma,o dabar vel optimistiskai i prieki ziuriu.Kaip jusu sventes,ar Kaledu Senelis dosnus buvo.Musu tai labai,apdovanojo is visu pusiu...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2014-01-04 16:28

sveikos sveikos visas su praejusiom sventem :) simtas metu ja sitame forume nebebuvau galvoju reikia kazka brukstelti,mes siais metais sventes sventem cia no bet jau kaip ir tvirtai nusprendem kitais metais mauti ant svenciu I lt,.vaikam senis saltis dosnus buvo neblogai pinigine paplonino o mes kadangi jau dideli nebevaikai tai tu dovanu  ir nereikia,butu smagu kad senbuves vel prisijungtu

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2014-01-04 16:53

sveikos.. ateja tikrai simtas metu... kaip jus gyvenate??? aha retai cia kas beuzuska... musu irgo dosnus. mes irgi planuojam ant kitu svenciu i lt grysti.

2014-01-06 07:29

laikomes kaip ir pakankamai ok visko buvo ir silto ir salto :) bet cia ziuriu naujienu ojojoi tu pati Sandra ne be lt sveikinimai brazdei tikiuos vyrukas pilvelyje guli :) reikia damom brolio,baigesi atsotogos presides vel darbai ir rytiniai anksti kelimaisi,ipratau kaip meska miegoti iki pietu tai bus sakes dabar,ypatingai vaikam

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 2096

2014-01-06 11:29

Sveikutes,prisedu su arbata,galva skauda nuo ryto,vel ta migrena nelemta,smagu matyt ateja,pas mus linoja jau antra diena,tai dienos tokios niurios,kad tik ant miego traukia,pas mus irgi buvo dosnus senelis,vaikai gavo ko norejo,tai pas mama jau nebera bute laisvos vietos,visi kampai uzstatyti,reikes kokia diena jau prametyti su kuom nebezaidzia.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2014-01-06 12:07

sveikos, arbatinuosi, malonu atėja matyti forume... man merginos taip ir nenustatė kas pilvelio gyventojas ar gyventoja bet aš jau merginai ruošiuosi kraitelį nebent Dievulis sugalvotų pakvailioti tai ir neprapulčiau...

2014-01-06 15:57

Sveikos,prisedau ir as pasikavint,nusilaksciau siandien,visur visokiu reikalu.Ateja,saunu,kad apsireiskeiBrazde,pasislepes pilvuko gyventojas,bus siurprizas.Man siandien paskambino is Viktorijos busimo darzelio,gavom vieta ir nuo vasario pirmos kulniuosim kiekviena diena.Kita sav.eisim valandele apsiuostyt,susipazint.

2014-01-06 17:34

sveikos. smagu kad keliausite i darzeli...

taip ateja mes nebe lt. vyrui sav atostogu tai bus namie. isejo db su milena pasivaikscioti. pridariau snd balandeliu prikirtom.. db jau ramu...

2014-01-06 19:04

tas maisto gaminimas tai toks uzkalantis dalykas nebeismastau as jau ka valgyti gaminti viskas atsibode kad pati nebezinau ka noriu,maniskis kitais metais I mokykla startuos ,samantai sakau gausi broil pasiimti is mokyklos pareiske kad jokiu budu :) bet ziuriu visas forumas toks priduses vien reklamos ,brazed kas bus tas svarbu kad sveikas,senai jus Sandra jau isvyke,man nostalgija namam ziaurei noriu matyt smegenu krize :) )))

2014-01-06 19:30

3men buvo.. 4 eina... neseniai. naujakuriai,bet tuo paciu tie men lb greit praleke.

2014-01-08 15:57

Sveikos gyvos,prisedau kavos atsigert.Vikute miega,dickei dar atostogos,tai laksto su draugem.Siandien vyro gimtadienis,pasveikinom visos damos teti ryte,o rimciau savaitgali svesim.Skauda vel man nugara,vaikstau sildoma dirza uzsidejus,tai galiu kentet,dakniso mane jau ta nugara Daugiau nieko naujo,grazi,siauleta diena pas mus,+11 laipsniu,ziemos nei kvapo.

2014-01-08 18:31

pas mus toks pat oras bello... prisedau su kavyte..

2014-01-12 10:38

pas mus siandien ryte -14 salcio is +9 tiesiai perejom I salcius atpratom tai teks priprasti laukia siandien nmu tvrkymas vakar pratinginiavau kazkokia elergija uzpuolus buvo visa veida akis niezejo kaitino,isgeriu samantos vaistu nuo elergijos kaip ir praejo,vyras I zvejyba isvares turiu kelias valandas laisvas apsitvarkymui ir vesiu vaika apkirpti negaliu ziureti vaiksto kaip trolis pasisiauses

2014-01-12 18:55

sveikos....pas mus + 7 snd. sauleta dienel..

nuo ryto tvarkiaus. dariau pietus. vakar gimtadienyje buvom. rai zodziu viskas liuks.

2014-01-12 21:38

Sveikos,musu sekmadienis irgi buvo sauletas ir nesaltas.Vakar su draugais vyro gimtadieni atventem,o siandien pasivaiksciojom,kelemes laivu i kita Reino puse,Vikute grizo pilna ispudziu ir krito i lovyte.Rytoj darzelis,darbai,tapati rutina.Pasiskaitinejau,kad Lietuvoje jau saltukas spaudzia,Ateja pas jus irgi,o pas mus kol kas ne,gal ir neteks mums to saltuko.

2014-01-12 21:41

aha skaiciau ir as kad ateis i lt pugos...

2014-01-13 10:23

laba rytą, jo jo jau už lango sniegas pas mus pasirodė... mažoji mano pasloguoja tai neis šią savaitę į darželį palepinsiu namie...

2014-01-13 12:53

lepink lepink... aIsku... mes eisim iki miesto..

2014-01-21 23:15

Sveikos gyvos,ramu cia,jokiu naujienu,kur dingusios,kaip sekasi?pas mus viskas normaliai,Vikute pora dienu temperaturos turejo,kazkoki virusa pasigavom,sedesim sia sav.namie,bet siaip siandien ji man kaip niekur nieko,nei temperaturos,nei kitu simptomu,tikiuosi tuom ir pasibaigs.Siandien pas mane buvo Tupferware vakarelis,papirko padruskes nemazai daiktu,gavau dovanu ir issiskirstem patenkintos.Tai tiek ziniu is manes,lauksim naujienu is kitu mamyciu.Grazaus vakarelio

2014-01-22 12:04

sveikos, aš pirmad klinikose buvau viskas ok ir paleido namo, vakar su draugais buvom išlėkę į Šiaulius į filmą UŽ LIETUVĄ, komedija visai patiko, mano panelės sveikos, tik vyras dabar serga ir liksiu aš nesirgus, jau čiudulys ima...

...
49

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Pokalbiai prie kavos ir...

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Meinardas