Forumas > Namai > Buitis > Delimano indai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2012-11-06 14:27

Gal jau matėt, kad maximoje vyksta Delimano indų akcija? Gal kas jau ir išbandyti? :)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-11-06 18:07

Matem,matem,kaip cia jau nematysi.Jau spejau ir 11lipduku sukaupti.Is delimano indu,as turiu blyneliu keptuve,pirkta delmano parduotuveje.Nu labai fainas keptuve,puikiai kepa.Ir sausainiu formeles turiu,irgi labai labai patinka.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-11-06 19:56

na jei  Vaivorikste sako taisventa :) aš kažkaip nelabai meilei žiurėjau i juos  bet jie tokie faini.. jei patiko tai reikia išbandyti

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1784

2012-11-06 21:22

as irgi lipdukus jau renku, mano kleckas uzsimane vaikisko komplekto, rode parduotuvej ir aiskino kad reikai sita pirkti  tai va kai prisiruosim sakiau reiks nupikrt...

2012-11-08 10:37

Drugeli,sujuokinai,kodel sakai sventa?Anksciau ir as i delimano indus ziurejau itariai,nelabai man jie lipo.Bet isbandziusi keptuve,likau labai patenkinta.Galejo uz lipdukus suteikti ir geresniu truputi prekiu-keptuviu,ar dar ka rimtesnio.Nu bet yra taip,tai as jau sakiau savaitgali isigysiu torto peili su mentele,labai jau praverstu.O ir kavos puodeliai su ekstutem taip pat vilioja.Vaikiskas rinkinukas ir fainas,bet jei mociute nepaves,tai sake nupirks toki.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-11-08 17:55

sikart is maximos nerenku lipduku...

renku is rimi...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2012-11-09 15:52

as tai juos imu maxei,bet nerenku,galeciau kam atiduoti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 618

2012-11-10 21:23

maldaiva 2012 11 09    

as tai juos imu maxei,bet nerenku,galeciau kam atiduoti

priglausciau as, bet ko gero labai toli nuo manes gyvenat :)

2012-11-12 15:37

Vakar isigijom delimano kavos puodeliu rinkini ir irankius tortui pjaustyti.Labai fainus,labai patiko.Is puodeliu labai skaniai geriasi

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-11-13 15:33

o mes isigijom vaikišku irankiu rinkini išties faini, :) labai šaukštelis patiko, o dukra nori rinkinuka kur vaikiškos liekštutes ir puodelis

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 67

2012-11-13 15:50

mes ir jau turim vaikšką stalo įrankių rinkinį ir tortams įrankius. Daugiau tikriausiai neiko nepirksiu, nes nelabai sužavėjo...

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 84

2012-11-19 13:53

O man kaip tik Delimano porcelianiniai indai į akis krito, galvoju visai šeimai reikėtų paimti, kad kasdienai būtų. Anksčiau porą lėkščių kažkur turėjau iš gero porceliano, tai sužavėta likau, gaila, nebeliko jų... Dabar bus proga indų spintelę atnaujinti :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2012-12-04 09:52

As kaip tik nusiciupau Delimano lekstuciu rinkini ir tikrai nesigaliu. Kokybiskos, dailios - valgyt is tokiu maloniau, noris ir pagamint ka idomesnio, kad graziai paserviruot :)

2013-02-05 09:38

As jau pati spejau prisipirkti leksciu, lekstuciu, puodeliu, visas servizas jau :) Dabar galvoju dar ta dideli irankiu rinkini nusipirkt :)  

Gal kas turit isigijusios irankiu, geri, neapsibraizo indaplovej plaunant?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 121

2013-03-30 15:59

O Delimano termo puodelio dar niekas neturit http://www.statoilpuodelis.lt/?

Kadangi Statoil'e reciau kiek lankomes, tai sunkiai as tuos antspaudukus renku. Bet, jei vertas, tai dazniau uzsukciau :) Kaip matau, siaip apie Delimano produkcija neblogi atsiliepimai, nusivylusiu nera?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 65

2013-04-03 11:51

kodelcia 2012 11 13    

mes ir jau turim vaikšką stalo įrankių rinkinį ir tortams įrankius. Daugiau tikriausiai neiko nepirksiu, nes nelabai sužavėjo...

Man kaip tik indai Delimano labai patiko, grazus tokie, nors ir paprasti. Bet cia skonio reikalas turbut :)  

As dar bandysiu puodeliu paimt, jei spesiu :)

2015-02-28 21:59

Gal turit kuri sita Delimano greitpuodi?

http://www.delimano.lt/puodai/smart_cook_vision_greitpuodziu_rinkinys.html

Galvoju isigyt, butu idomu isgirst atsiliepimu is turinciu :)

2015-03-17 20:26

Tokio neturiu, bet maciau, kad maximoj akcija nauja su Delimano ir kiek ten geru dalyku visokiu, kaip uzsinorejau iskart visko :D Reik lipdukus rinkt greiciau

2015-03-19 22:42

Cia sita dabar vyksta http://www.maxima.lt/akcijos/delimano/? 

Viskas, reik instruktaza vyrui pravest, kad tik i maxe eitu. Jau kaip noreciau tu svarstykliu! sena svajone mano .. 

2015-03-27 21:30

Oi tu man gali nepasakot, pas mane jau puse virtuves Delimano, bet vis randu, ko dar noriu :D Nu bet tai, ka daryt, kai geri dalykai ir su tokiom nuolaidom

1

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Delimano indai

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Gytis