Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Pasidalinkite...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 67

2012-10-28 12:48

Sekmadienis.  pusrytėliai su šeima.  Keliaujam atlikti pilietinės pareigos balsuoti ;)

Paskutinį kartą redagavo: kodelcia (2012-10-29 23:46)

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2012-10-28 16:32

Nesipykstam,bet reikia gerbti ir kitu nuomone,issakyti kritikas ir banalybe ar nebanalybe visi sugebame,o va,kai reikia parodyti gera pavyzdi,tai nebera kam.Turiu ir as foto,bet nekeliu vien del tokiu mamu,kurios tuoj prades saukti,praeita karta laimejo,tai ir vel dalyvauja,o visai noretusi pasirodyti ir mums :)

Smagu,uz tas kurios aktyviai dalyvauja ir visada smagu sutikti nauju nariu,ale kaeista,kai naujos ateina is kart su kritika,na sory,bet as tokiu nesuprantu ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2012-10-29 12:30

Kaip gaunas idomiai kai aš išsakau savo nuomone tai visi pyksta ir nepatenkinti o kai man sako pastaba kad ko čia kišuos turiu tolieruoti? Va kaip nepatinka kai išsireiškiam neigiamai.. na man yra banalu vienas vaikas valgo ir nuotrauku iki 10 vienetu pridėta tai ir pasakiau o jus puolat mane tai už ka? už tai kad svo nuomone pasakiau? tipo negalima .. nu nu

Jeigu jūs, pasižiūrėję į veidrodį, nieko ten nematote, reiškia jūs – neatkartojamas…

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2012-10-29 13:24

Galima snieguole,galima,tik man keista,kai naujai prisiregistravusios mamos is kart ateina su kritika,negi jus i svecius kai einate,tai ir iskritikuojate namus,vaikus ir visa kita?As asmeniskai nuejus i svecius,tai giriu,kaip grazu,o jei man nepatinka,tai patyliu.Kritikuoju,tik seniai pazystamus ir gerus draugus,kurie zinau,jog neisizeis ir padekos uz mano nuomone.Tai gi mano nuomone arba jus jau nebe naujoke,o tik prisiregistravusi nauju nicu ,arba labai nemandagi.Atsiprasau jei jus izeidziau ir tikiuosi,kad smagiai cia bendrausis jums su mamytem ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2012-10-29 19:41

prie ko čia namai ir panašiai,forume yra daug puikiu dalyku, bet kodėl aš turiu vaidinti ir nebuti savimi kai man kažkas nepatinka? išsakiau tik savo nuomone ir matau kad jus priprate čia senbuviai kad jus nešioja ant ranku

Jeigu jūs, pasižiūrėję į veidrodį, nieko ten nematote, reiškia jūs – neatkartojamas…

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2012-10-29 21:47

Juk turi buti ir bjauriu zmoniu

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2012-10-30 14:27

Na visos nuotraukos yra grazios :) gi forumai yra tam kad issakyt ka galvoji ir gincytis manau nera ko gi visi yra sirtingai ir nuomones skiriasi tai nereikia visko sureiksminti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2013-01-08 12:46

Labai seniai pastebejau,kad sis forumas laaaabai keistai reaguoja i neigiamus komentarus....Didzioji dalis mamu cia jau senbuves,tad naujokes gali isitvirtinti tik su geromis emocijomis ir gerais pasisakymais,kitaip nepritapsit.Arba... JUMS bus dzin(panasiai kaip man buvo) ir kaip sakete savo nuomones taip ir sakysite,kokios jos bebutu-teigiamos ar neigiamos.Sekmes visoms! O nauju veidu cia labai reikia!Labai!

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2013-01-08 14:46

Nukrypsiu nuo temos,bet negaliu susilaikyt. :) Ziurint kaip paziuresit i ta keistuma sio forumo,ar jo dalyviu.Bet jei ateina naujas zmogus,ir vietoje to,kad labas pasakytu ir pristatytu,o tuo labiau bendratu,is kart puola i akis,nes tarkim netinka kazkokios forumo taisykles,netinka issakyta seniau jau cia esancios nares nuomone,tai cia jau ne senbuviu nariu kalte.Visada pradekime nuo saves-ka ne taip padariau,ka ne taip pasakiau,o tada jau kaltinkim kitus,kad nepriima kitokios nuomones,ar kritikos.Ir dar,juk daugelis naujokiu cia ateina tik tam,kad sudalyvaut kazkokiam tai konkurse.Ir visi buve pykciai,beveik 100% cia buvo vien tik del konkurso rezultatu,del nesaziningo balsavimo.Ir kol visos naujos nares nesijungs i pokalbius,nerodys noro bendrauti,tol ir liksime cia visos senbuves.

3

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Pasidalinkite...

Šiandien gimtadienius švenčia (211)
Evita