Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Jonavos mamukai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-10-18 08:52

laba visoms jungiamės aktyviau į naujus namelius...

2012-10-18 08:53

šiandien išeiginė tai su Neda pas akių daktare  keliausime...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2012-10-18 10:59

prisiduodu naujuose namuciuose kad dar gyva...ale is ligu neislipam...Modestas atkrito dar..nu zodziu sedim namie sia ir kita sav...mezgimu uzsiemusi ir tiek...uzmaciau kepures salmus..tai uzsimaniau dvyniams..ale idomu kada numegziu...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-10-18 12:08

sveikos gyvos....

regsitruojiuos ir as naujuos namuos...

nuo ryto plusau,tvarkiaus namucius. db prisedau. pavalgysim. ir leksim i miesta....siek tiek. daugiau reikalu snd jokiu.

ingrida numegzi kai ziema baiksis chi...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1784

2012-10-18 13:27

sveikos, stai ir as... nusivariau sian nuo koju... varem su nedu is pat ryto i polke kraujo priduot, paskui i rimkus nagu tvarkytis lekiau, gryzus namo perkandau ir technikini masinos pravaryt su tevu vaziavau, ale blemba susinervinau.... sumokejau 54lt ir nepraejo, reik vaziuokle tvarkyt ir dar pavasari kai keite siurbli kazka blogai padare kad dumina daug.... tai tevas nuvare masina pas meistrus, o as likau be masinos, pesciom dabar reiks gastroliuot, o durniausia kad ir ryt be masinos sedesiu, tai derinuos kaip ryt darbe atsidurt.... zodziu pikta as, net rankos nelyka nieko daryt, o dar ir pinigu ant to remonto ner, o be technikinio irgi nevazinesiu.... tai va....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2936

2012-10-18 19:08

labas vakarelis ir as registruojuosi naujuose namuciuose :) . oi Zita kaip uzjauciu, zinau kai taip buna. as savo masina nesenai pravariau, bet ir trukumu rado, o katik remontuota

ryt jau penktadienis-jega, jau pavargau nuo darbu, o ryt dar ilga darbo diena laukia

tiesa, ijunge sildyma, tai kepina dabar. nusipirkai siandien pedkelnes su burbuliukais melynais-gal neatrodysiu juokingai :)

2012-10-18 22:11

eik tu db madoj, pedkelne svisokios... tik priderini ir eini..

as katik issimaudziau,milena numaudziau.... milena dar tv ziuri,o visi kiti miega.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 843

2012-10-18 23:05

Sveikutes. Ojej ojej ojej,po simto metu pagaliau pasijungiau. nesuprantu kas buvo,bet visa ta laika neduodavo man prisijungt,meta kazkokia klaida i vsio.Ziuriu visos su savo problemelem,Ingridos seimynai daug daug daug svekateles.zita,uzuojauta del masiniuko.Aga,ryt jau penktadienis,taip greit tos dienos lekia,as net nespeju pajaust.Laiko beveik kompui nebeturiu,prisedu retai,uzsivertusi as darbais,jau kelintas menuo kiekviena savaitgali turiu uzsakymams po pora tortu,turejau truputi rankdarbiu uzsakymu.Darbo dienom uzsiemusi mokslais,aukliavimu,tai kasdien sukuos kaip bite,visur begom Kol buvau nepripratusi prie tokio rito,pirmaja savaite numeciau 3kg Aureja keliauja i mokykla,labai gerai jai sekasi,Rejus prades keliauti tikriausiai nuo lapkricio pradzios,neprieme musu nuo rugsejo nes dar i pampe darom savo reikaliukus.Nezinau merginos ka su juo ir daryt,sysiu eina i wc kuo graziausiai,visa diena isbuna neprisisiojes kelniu ir miega pietu be pampio,o kas liecia kaku,tai darom i klenes.Be to pasidare siaubingai isdykes,pasiutes,nebesusitvarkau visiskai,isterikuoja,krenta ant zemes,o mazasis brolis neatsilieka,isdykauja abu kartu,musasi pesasi belenkiek,pradejo Aironas dar ir kandziotis jei ko negauna,tai linksmai gyvenam.

2012-10-19 13:53

sveikutes. o, akvile pasirode, sukasi kaip vovere rate, saunu, kad uzdirbi is tortu ir darbeliu. o sunus tikrai pasiute- stiprybes tau.

grazi diena siandien ir nesalta atrodo :) ka reiks vakare nuveikt nezinau, jei dar jegu turesiu. vienas darbas i pabaiga,tuoj i kita leksiu, gal ir as numesiu kokius 3 kg kaip akvile :)

2012-10-19 17:49

sveikos. as tai snd taksauvau, teta visur veziojau, tik per piet namo gryzau. db mergos visos trys zaidzia... visoms akytes ppauliuoja viena nuo kitos uziskrete jauciu. tai vat tiek.

is akviles nieko neliks isvis,taip kudute, o db taip sukasi dar. bet gerai bent laikas lekia, nors atrodo namie buni, bet istirko turi veiklos per akis.

o su rejum beda,didelis toks,bet ka tu jam.... vaje vaje...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2012-10-20 10:26

nu ka po sunkios nakties su kava prisedau...jau noriu nusisauti su duru rankena...tik vakar pakalbejom su kestu kad jau sveiki dvyniai pagaliau..ir sast aivarui nakty temp uzkilo,numusau ir vel uzkilo..gerkle jam...nebesuprantu koks cia brudas mus uzpuole...naciort.

2012-10-20 11:06

sveikos. gaminu pietus as. apsimeciusi esu. nu va ingrida,neissigydot iki galo, mano tokia nuomone... sveikite.... prasyk gal antibiotiko kokio. jei jis negere. nemenu geret ar ne.,

2012-10-20 19:36

labas vakaras. grazi diena buvo, grazus rudeniskas oras. buvom sode, prisirinkom obuoliu :)

issikepem picia dabar-einu valgyt ir ziuriu sokius.

ingridos seimai sveikatos

2012-10-20 22:40

nu ir tyla... mes snd irgi nieko nenuveik, visa diena namie. buvau tik su milena iki norfos nulekusi.

2012-10-21 18:38

ale tikrai kapu tyla forume!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maciau siandien renata ir jos fainai suremontuota busta ir naujus baldus :) faina, kai viskas nauja

dar broliene aplankiau, kaimyne buvo atejus, daug bendravimo siandien :)

2012-10-22 10:12

Sveikos krizentemos.... man šiandiena išeiginė atvariau tris dienas... geriu kava ir pusryčiauju, tada namus kuopti...akvile sveika pradingėle...

2012-10-22 14:15

kur čia visos užsikasę taip..... aš namus išsikuopiau, antras reisas skalbinių skalbiasi...

2012-10-22 15:48

sveikos... na ka snd pas seimos gyd buvom, milena jau sveika. nuo ketvirt maus i darzeli. dar pas dantiste su ja buvau. dar liko vienas apsilankymas ir bus vsio.

o siaip nieko naujo pas mus. parlekiau padariau pietus,neseniai tik pavalgem. db jau laisva esu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1784

2012-10-22 16:45

sveikos, o mes nuo vakar vakaro sergam.... vakar vakare pora kartu taip galinga apsiveme nedas, nakti tempe iki 39 susoko ir va dabar diena vis iki 38 pakyla ir pakosija vis.... tai ziuresiu kaip ryt bus, jei negeres trauksim ir mes iki gydytojos, ir reiks i bileteni eit, nes vyras sian is darbo atsiprase, bet kas antra diena jo neisleidines tai teks mum namie  turbut gydytis... nors taip nesinori to biletenio imt dle keliu valandu kas antra diena....

2012-10-22 22:36

tikiu zita kad nesinori imti,bet ka darsyi.. nera blogiau kai vemia, bent jau man.

nieko doro snd neneuveim vakare. visi miega eisiu ir as miegot.

1
...

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Jonavos mamukai

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Jokūbas