Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Pasidalinkite jūsų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2012-10-14 18:22

mano didieji eziuku vis praso ir praso...ale ir mazai kada gaminu..mes dar laabai megstam varske kai mama padaro..uzsaldau kefyra kameroj,uzsalusi kefyra isimu is masiuko ir palieku kiaurasamtyje ar merlej kol gerai issivarva..dazniausiai vakare visa tai padarau o ryte valgom skania varske...ir is geriamo jogurto sitaip darau..tai gaunasi kazkas panasiai kaip desertine varske.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 34

2012-10-14 21:00

o is kokio jogurto darai? geriamojo naturalaus ar ir su skoniais ivairiais? :) labai idomu butu pabandyti pasidaryti, nes kur gyvenu deja varskes nera, o man jos taip truksta.. 

2012-10-14 21:29

siaip as darau is paprasto kefyro,arba is jogurto geriamo bet su vaisiais..gaunasi desertine varske..jei is kefyro darau tai galiu det bet ka pagal skoni..jei ant sumustiniu uztepele,tai ne saldzia darau,jei siaip vaikams valgymui tai cukraus idedu,bet nereikia nei grietines.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2012-10-15 08:47

Tuos batonelius tai darau  su kond pienu.Imu sausu pusryciu,saulėdrazu,kokiu dziovintu vaisiu(susmulkinu) ar uogyciu,kondensuoto pieno ir viska sumaišau,Paskui dedu i keksiuku formele ar siaip ant kepimo popieriaus tokia juostele norimo ilgio sudedu ir kepu orkaiteje iki apskrudimo.Na o paskui jau belieka atšalus tik krimsti Labai mėgsta tokius saldumynus maniškės .

O tas skanėstas su geriamu jogurtu ir mane suviliojo,reikės meginti

2012-10-15 09:23

esu ir is paprasto jogurto kur indeliuose buna dariusi,tai ir liuks gaunasi...nes buvo vaikas is mokyklos prityses jogurtu...jie siaip valgymui tai bent musu seimai nepatiko,paimiau ir uzsaldziau isemiau padariau varske,o tai tada jau kirto.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-10-15 13:32

Musu pusryciai ir buna ivairus.Niekada nevalgom to pacio kiekviena ryta.Buna,kad kartais tiesiog sumustinis paprastas,su batonu,sviestu,ir desryte,ar suriu.Jei speju,tai kartais pakepu ir karstus sumustinukus-tarkuota desra,suris,truputi majonezo ir pomidoru padazo.Mase tepu ant batono ir i orkaite keliom minute.Iskepa labai skanus sumustinukai.Buna rytu,kad isverdu ir manu kose vaikam-kam su trintomis braskemis,arba naminiu avieciu uogiene,arba tik su sviesto gabaliuku ir cinamonu.Sausus pusrycius ir labai megsta,ypac vyresnioji-uzsipilame tiek su pienu,tiek su jogurtu,-patinka visaip.O taip pat labai patinka ir vienus pakramsnoti,jei saldus buna.

Jei is varskes ka,tai tiesiog varske sutrinu su ''blenderiu'',dedu truputi grietines,cukraus,vanilinio cukraus,viska pertrinu ir gaunasi varskyte''miau'',kuria taip pat dievinam-ir skanu ir greita.Galima tiek ant batono uzsitepti,tiek viena valgyti,arba ant sausainio.Blynus jei kepu,tai dazniausiai savaitgaliais,tada ir vyras valgo,zodziu buna visai seimynai,isskyrus mane.Dar megstam plakta kiausiniene-kiausinis,pienas,druskyte truputi,viska suplaku ir iskepu.O kai jau ryte turiu maziau laiko,tada tiesiog buna aviziniu dribsniu kose,ar penkiu grudu kose,isvirta piene,uzdeta uogienes.

Laurike,o tas tavo receptukas,tai ten vadinasi jie florentinai turbut?As juos ir kepu,labai jie skanus buna.Bet dziovintu vaisiu nededu,nes vaikai nemegsta,tik virsu pabarstau aguonomis.

2012-10-15 14:20

Vaivorykste nezinau kaip jie vadinasi,kazkada radau internete,pabandziau,lipo musu šeimai ir dabar turiu kepti dažnai.O kas liecia priedus,tai juos keiciu daznai,dazniausiai kepames su dziovintom spanguolytėm,mums jie patys skaniausi,o buna,kad ir su riesutais įvairiais.

Ingridusiuk,o tą varškytę kažkur sudedate kad įgautu formą???Nes aš tai įsivaizduoju,jog pradžiai jogurtą užšaldyti reikia,paskui atsileidus jo vandenukas išteka,bet ta varškinė masė juk be formos būna,tai gal reikia dėti į kokią tai formele ir vėl vėsiai padėti ? Ar aš neteisingai galvoju???

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-10-15 14:53

Aš tai savo vaikui leidžiu pasirinkti ką jis valgys rytais. Viską valgo. Koses, varkę, būna ir sumuštinukus. Čia priklauso nuo vaiko norų iš vakaro :)

2012-10-15 17:05

as turiu toki kiaurasamti dideli,toks kaip bliudas ale su rankena ir skylutem :) ,tai i ji idedu susaldyta kefyra ar jogurta,isvarva tas vanduo ir tada is to kiarasamcio idedu i lekstute..

2012-10-15 21:39

Ačiū ngridusiuk už receptūros pasidalinimą,tikrai išmėginsim ;)

O kas liečia mažylių norus,tai manoji vyresnėlė ir jau pakankamai didutė,kad galėtų išreikšt savo norus ir kas rytą pasako ko norėtu pusrytėlių,bet mamytė karts nuo karto taip pat moke apeiti vaiko norus ir pagaminti tai kas greičiau,kas lengviau ar kas sveikiau,nei ji nori :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1784

2012-10-17 18:50

prisiminiau dar viena receptuka is savo vaikystes tai kepinti makaronai su cukrum ir cinamonu, mama savaitgali vaisino neda, tai jam labai patiko ir dabar jau kelinta diena praso kad padaryciau...  pakankamai greitai ir lengvai pasigamina - isverdi makaronus, tada pakepini keptuveje kol graziai apskrunda ir i lekste, tada ant virsaus cukraus ir cinamono pagal skoni ir viskas 

2012-10-17 21:13

Geras,neteko dar girdet,kad saldziai kas makaronus taisytu,gal ir skanu ale man vis viena labiau priimtina virti pakepinti su desryte ir suriu makaroniukai

2012-10-18 09:21

Siandien pas mus buvo sausi pusryciai su pienu.O piena paskaninau svarainiu sirupu.Tai pusryciai buvo labai labai skanus :) .

Dar labai skanu yra varskes apkepo kopija :) .Tik,aisku,uzims truputi daugiau laiko,tad savaitgali manau tikrai galima pasidaryt.Zodziu varske,kiausinius,cukru,grietine gerai sumaisyti,galima deti dziovintu vaisiu kas megsta.I mase imaisyti virtus makaronus,geriausia smulkius,viska sumaisyti gerai ir pakisti kepti.Labai skanus patiekaliukas gaunasi.Vaikai pirstukus laizo

2012-10-18 16:38

Vaivorykste proporcijas tikslias gal gali surasyti

Bet temuke tai visai gera,kiek nauju ideju pasisemsim maziukams uzkasti rytais :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-10-18 17:18

sveikutes,o mano mazyliai labai pamego : imustus 3 kiausinius i keptuve,ipjaustytas 1 didelis pomidoras,sviestuko gabaliukas ir pabarstyta ziupsneliu vegetos.Tada viska ismaisau kepdama,gaunasi tokiais gabaliukais.Po to pagardinu sauksteliu majonezo ir batono mazais kasniukais.Sunus visa savaite rytais valge si patiekala,net pats reikalaudavo,kad gaminciau butent sitaip. :D

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2012-10-18 17:43

pas mane siandien buvo super lengvi pusryciai hodogai greitai ir skanu jiems :) gerai kieno koses valgo manieji ne,kelintas rytas uzvalgo sviestiniu sausainiu pasimirkydami i piena,prisiminiau kartais is vakaro prakepu saldytoje tesloje desreles ryte belieka tik mikrobangineje pasildyti,o siaip tai as irgi daznai paklausiu ka valgysit,tai greit pasako ka nores,o jei nesugalvoja pati jau ka paruosiu,nors ne visi rytai valgingi buna

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 66

2012-10-18 22:19

Laba diena :)

Oho kokią šaunią temukę sugalvojo :) Na mes tai pusryčiams dažniausiai valgome omletą, pieniškas dešreles su 5 grudų košyte, sausus pusryčius su pienuku. Čia yra pagrindiniai mūsų pusryčiai bet katais būna kad sugalvojame ir ką nors kitką  pasigaminti ir paskanauti

2012-10-19 09:48

Siandien pusryciai paprasti labai-pakepinau desryte,imusiau kiausini,ir apkepiau is abieju pusiu.Paprasta ir skanu.

Laurike,o tas varskes apkepas su makaronais labai paprastas,as imu viska is akies.:2-3pakeliai varskes,3saujas makaronu,3kiausiniai,grietines apie200g,4-5saukstyai cukraus,kas megsta saldziau,gali deti daugiau jo,Ir megstamu dziovintu vaisiu,bet as nededu nieko.

Daugiau kaip ir rasiau-makaronus isvirti[galima vermiselius,galima truputi stambesnius],ir perkosus saltu vandeniu,imaisyti i is likusiu produktu paruosta mase.Inda istepti sviestu,deti mase,ant virsaus galima uzberti cukraus pora saukstu ir kepti.As kepu 170 temperaturoje,apie valanda mazdaug.Uztat geriausia si patiekaliuka gaminti savaitgaliais,kai yra daugiau laiko.Sis receptas ne mano sugalvotas,paimtas is knygos.Bet labai gerai prigijo jis mums :)

2012-10-19 13:10

O skardele tikriausiai nemaza iseina is tiek produktu :) Na meginsim koki ryta ir mes Pas mus si ryta pusrytukams tiko sumustinis su rukyta zuvyte

2012-10-19 13:16

o mes si ryta valgem,kiausiniai virti sutarkuoti,ir zirneliai..tokia misraine..bulkytes prisikandom..dievina mano maziai zirnelius.

2

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Pasidalinkite jūsų vaiko...

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Patricija