Forumas > Ikimokyklinukas:... > Būreliai ir mokyklėlės > Ikimokyklinio amžiaus...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3
 
2012-09-25 21:25

Sveiki, ka Jus galvojate ar reikia uzimti vaikus esancius iki mokyklinio amziaus? :) ) Gal kas lanko kokias mokykleles, papasakokit ;)


 
 
Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751
 
2012-09-26 09:56

Aš tai manau taip: reikia atsižvelgti visų pirma į vaiko aktyvumą.

Yra vaikų, kurie grįžta po darželio tokie pavargę, kad jau būtų nuodėmė juos dar kažkur tįsti. Tai gali būti nuovargis nuo vaikų, nuo bendravimo, nuo triukšmo.

Yra vaikų, kurie ir grįžę po darželio laksto kaip su batareika tada reikia žiūrėti, į ką vaikas yra linkęs: ar jam reikia fizinio krūvio, ar jis linkęs į menus. Nereikia tik galvoti "aš tai negrojau pianinu, manęs tėvai neleido, tai dabar mano vaikas gros". Kvailas požiūris. Reikia stebėti, ką vaikas su malonumu daro grįžęs po darželio: dainuoja, šoka, piešia, galinėjasi, žaidžia aktyvius žaidimus.

Na o jei vaikas nelanko darželio - tai čia net nėra kalbos: būtina. Tiesiog privalu kelis kartus per savaitę kažką lankyti.


Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

 
 
 
 
Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020
 
2012-09-26 15:10

pritariu giedrei maniskis gryzta toks nusikales kartais is darzelio kad 6 val griuna miegoti tai apie kazkoki bureli net kalbos nera,darzelyje uzimtumas vyksta pastoviai zygiai po zygiu nueina pypliai po kelis km su gan nelengvom kuprinem issiduoda ir gryzta atgal tokia tvarka,jei energijos neiseikvoja tai kieme gryzes dasibaigia :) o jei vaikas kazkuom domisi i nori lankyti tada valio kodel gi ne


 
 
 
 
Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751
 
2012-09-27 10:22

Tarkim, aš savo vaikus leidau nuo 5 metų į papildomus būrelius. Berniukas mokėsi privačiai muzikos, nes buvo gaila jo akivaizdų talentą švaistyti :) O mergaitė labai norėjo gimnastiką lankyti su savo draugėmis. Tik susidūriau su problema, kad ji baisiai dūsdavo, buvo pripaišyta bronchinė astma, todėl turėjome nutraukti treniruotes. Tačiau energijos užtekdavo ir vienam, ir kitam.

O štai draugės vaikai po darželio grįždavo ir eidavo miegoti - tai kur tu juos dar tempsi?


Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8
 
2012-09-27 10:29

O maniškiai visi užsiėmę po darželio :) Vaikinai eina į muzikos mokyklėlę du kart savaitėje, dukra į tenisą :) Svarbu kad tik noro yra :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 618
 
2012-09-27 20:08

siemet pradejom lankyti dukra sokius, o sunus muzikini ugdyma, kol yra noras tegul eina, nebe bus gales namuos ir vel buti po darzelio :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846
 
2012-10-05 11:59

mes dar nelankom papildomų būrelių, mažoji tik pradėjo eiti į darželį tad ji būna pavargusi matosi akivaizdžiai, o va vyresnėlė kaip užvesta strakal makal tad stengiamės eiti namo pėškomis pasivaikščioti (mama) o dukra tai bėgte bėga... gryžtam namo dar energijos pilna būna tai užsiemam kokia veikla padeda man virtuvėje ar kokį piešinį piešia, arba sesę vaiko po namus žodžiu ką sugalvoja... o būreliui laikas būtų nuo 5 metų... 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 5
 
2012-11-19 19:33

Sauni Megiuko "Mazuju profesoriu mokyklele" 3-6 m. vaikams. Mokykleles baigimo proga dar ir diploma duoda :)
 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 247
 
2015-02-04 15:58

ŠEIMOS ŠEŠTADIENINIS KLUBAS

 

Nuo š.m. kovo mėnesio savo duris atveria šeimos klubas.  Čia laukiami dideli ir maži (vaikai nuo 0.6 mėn. amžiaus), visi, kuriems norisi linksmai praleisti šeštadienio rytmečius: pabendrauti su bendraamžiais, bendraminčiais, daug išmokti ir pažinti bei natūraliai suvokti tai, kas brangu mūsų, lietuvių, kultūrai.

Užsiėmimų metu:

žaisime lietuvių liaudies žaidimėlius;

dainuosime  lietuvių liaudies daineles;

šoksime paprastučius, bet linksmus šokius;

seksime inscenizuotas lietuvių liaudies pasakas;

žaisdami susipažinsime su lietuvių liaudies papročiais bei tradicijomis;

paprastai ir lengvai gaminsime įvairias lietuvių tautosakoje bei mitologijoje sutinkamas būtybes, simbolius ir aksesuarus (keramikos pamokos).

Gaminsime lietuviškus patiekalus bei juos ragausime

 

Po pamokėlių visus norinčius kviesime maloniam pasibuvimui ir pabendravimui apie vaikučių auginimą prie arbatos puodelio.

 

Užsiėmimai vyks kiekvieną šeštadienį nuo 10 iki 13 val. „Euro darželio“ patalpose Eitminų g.16 – 109

Dėl išsamesnės informacijos ir registracijos kreiptis tel.: 8618 02424 arba el. paštu diena@yandex.ru

 


 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2018-08-29 17:47

Laba diena,

Internete užmačiau menų studiją "Spalvų Pasakos" Kaune (https://www.spalvupasakos.lt/renginiai-ir-edukacijos-vaikams/), kuri organizuoja kūrybinius užsiemimus 4-6 m. vaikučiams?

 

Gal kas esat buvę? Kokie atsiliepimai??

 


 
 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (175)
Beatričė