Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Šlapimo takų uždegimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-09-20 11:55

Na ką - aš jau vėl sėdžiu šalia WC durų, geriu arbatą puodais, bet ir be stiprių uždegiminių vaistų neapsieinu.

Dažna moterų liga - šlapimo takų uždegimas, kai degina, norisi šlapintis ir eini iš proto, kai skauda.

Kaip gydytis? Žolelių preparatai, antibiotikai, stiprūs antiuždegiminiai vaistai - priklausomai, kokia stadija.

O ką daryti su profilaktika? Nes taip ir negavau iš nieko normalaus patarimo. O šita liga po didelio priepuolio praėjusiais metais dabar yra mano palydovė...

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-09-21 09:20

Profilaktiskai reiketu vartoti naturaliu spanguoliu, labai naudinga jei svieziu spanguoliu sulciu 1 stikline isgertumete nakciai, arba sutrintintas spanguoles kokius 2-3 saukstus ,su trupucio cukrumi ar medumi.

Jei nera spanguoliu, nusipirkite ju tabletes, jos labaiiii naudingos .Ne tik del pusles, bet ir del inkstu .

Naudinga gerti ir daug arbatu jau sergant pvz misko zemuogiu lapeliu nuoviras ,ramuneliu ,ersketroziu.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2012-09-22 15:36

Teisybe sako Kristulka,reikia spanguolių sultys ar pačių spanguolių valgyti,yra vaistinėje toksai preparatas kaip Urinal,jis hemeopatinis,ten ir spanguolių nemažai sudėta,tik žinoma,jau tai vis viena hemija.Dar labai gerai petražolių arbata gydo šlapimo takų uždegimą.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 206

2012-09-22 17:25

na ir man yra teke isgyventi sita nemalonumas as tai taip pat geriau urinal arbatas tirpias ir padejo ir seip daug skysciu stengdavaus isgerti

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-09-22 23:43

dar meskauogiu arbata tipo padeda.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2012-10-03 16:12

sveikutes, o man siandien slapinantis kraujuoti padejo, ir toks nemalonus skausmas, lyg degintu.  jau supanikavau, kas cia man. ryt pas gine eisiu, bet kazkodel atrodo, kad cia ne ta beda..

[/[url=

" alt=""> url]

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 10

2013-01-29 14:54

Apie Urinal daugiau informacijos galite rasti čia - www.urinal.lt. Arba klauskite manęs. atsakysiu į visus klausimus.

Labai svarbu, kad urinal gali vartoti netgi nėščios ir maitinančios mamos :)

Trumpai: Urinal®

- Tai 100% natūralus spanguolių sulčių koncentratas. Jam pagaminti naudojamos stambiauogės spanguolės.

- Naudojamos tik natūraliai išaugusios, genetiškai nemodifikuotos uogos.

- Kapsulės nedirgina skrandžio ir nesukelia rūgštingumo.

- Tinka ilgalaikiam vartojimui.

Urinal® sudarytas iš unikalios 2 veikliųjų medžiagų kombinacijos - NutriCran™, spanguolių (Vaccinium macrocarpon) džiovinto sulčių koncentrato ir CystiCran®, didelės koncentracijos spanguolių (Vaccinium macrocarpon) sulčių ekstrakto. Atlikti tyrimai mėgintuvėlyje parodė, kad spanguolės slopina tam tikrų bakterijų įsitvirtinimą šlapimo takuose.* Spanguolės yra bioflavonoidų ir kitų natūralių medžiagų šaltinis. Jų sudėtyje yra natūralių antioksidantų, padedančių kovoti su laisvaisiais radikalais. Urinal® galima vartoti kartu su antibiotikais.

Daugiau - www.urinal.lt.

www.sveikuoliuklubas.lt   ...sveikata visai šeimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2013-02-11 11:06

O ar tinka neščiosioms? nes  mane kantina slapimo nelaikymas nestumo metu dėl uždegimo

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 10

2013-02-12 10:54

romapru 2013 02 11    

O ar tinka neščiosioms? nes  mane kantina slapimo nelaikymas nestumo metu dėl uždegimo

Nėščiosios vartoti gali. Tačiau Urinal yra bičių vaško, todėl prieš vartojant reikia žinoti, ar nesate jam alergiška. Urinal sirupe, Urinal Drink ir Urinal akut bičių vaško nėra, todėl galima drąsiai vartoti.

www.sveikuoliuklubas.lt   ...sveikata visai šeimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2015-05-13 13:22

O takų ir šlapimo pūslės uždegimo gydymas galimas tokiomis pačiomis priemonėmis ar tai gydoma skirtingai? :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2016-04-19 17:22

nuostabi pagalba nuo šlapimo takų uždegimų yra toks natūralus produktas Ursul su Nutrimaks. Visos, kurios naudojo liko patenkintos. Jei ką domins, rašykite vilmute1966@gmail.com, patarsiu, kaip pigiau įsigyti.

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Šlapimo takų uždegimas

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Viktorija