Forumas > Visuomenė > Kompiuteris. Kas tai? > Įkyrios programos....
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751
 
2012-09-18 16:00

Na juk būna taip būna - ima ir atsiranda iš niekur nieko. Nesuprasi - tai užsidega koks langas, tai meniu juostoje išlenda nesuprasi kas. Lyg ir neinstaliavai nieko naujo, bet, ko gero, kažką ne tą suspaudei - ir ups! Jau sėdi kokia nors programa ir trukdo dirbti :)

Viena iš tokių įkyruolių - Babilon. Radau patarimą, kaip ją "išgyvendinti" iš savo naršyklės ir iš savo kompiuterio. Kažkada ir pati nemažai privargau...

Aš su „Babylon Home Page“ kovojau visą dieną. Išinstaliuoti ir net iš registrų pašalinti nepakanka. Reikia dar įsitikinti, ar prie add/remove programs nėra Browser manager arba B-protector ir juos išinstaliuoti. Jei naudojate Mozilla Firefox, po išinstaliavimo įvedate komandą about:config - enter, suvedate į paieškos eilutę "Babylon" ir ant kiekvienos atfiltruotos eilutės, paspaudę dešinį pelės klavišą, pasirenkate komandą reset. Be abejo, reikia prieš tai padaryti ir kompiuterių specialisto pasiūlytus žingsnius. Tik tada atsikratysite Babylon home page.


Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

 
 
Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795
 
2012-09-18 17:03

Giedrė tu mano iųsigelbijimo angelas lygiai ta problema turiu na dabar kovosiu su ja.Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

 
 

 


Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Kompiuteris. Kas tai? > Įkyrios programos. Kaip...

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (211)
Gabija