Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Paauglystės spuogai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-09-17 10:57

Kaip kovojate su šiais baubais? Aš jau nebeturiu kantrybės: valo su specialiu toniku ryte ir vakare, tepam spuogiukus su specialiu tepaliuku, kuris džiovina. Bac! Ir išbėrė taip baisiai!!! Kad nors imk ir nusišauk

Galvoju, gal nuo pieno produktų? Nes aliejaus ir kitų riebalų vartojame minimaliai, aliejus - tik alyvuogių. Neįsivaizduoju, kas dar galėjo sukelti tokį stiprų bėrimą...

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2012-09-17 11:02

O beria visą kuną,ar tik veidą,o gal veido kuria dalį??? Pvz.,kaktą,gal tada kirpčiukus reiktų naikint jei juos turit.Nes paauglikėm dažnai būna problema su jais :)

2012-09-17 11:08

Neturi kirpčiukų. Visada beria kaktą ir dar nugarą. Bet kad TAIP išbertų - dar taip nemačiau.

Todėl iškart ir pagalvojau, kad gal koks pienas kaltas?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-09-17 13:13

Ech tie spuogai... Mano sunui jau lenda taip pat vienas kitas, nupirkau spec.priemoniu is Neutrogen .Po kol pradzia padeda, bet kaip prasides tikras bumas ziuresim.

Nuo seno zinau,kad labai padeda vakare pries miega prausti veida su sudytu vandeniu jis labai gerai naikina .

2012-09-17 15:57

Na su druska reikia būti labai atsargiems - esu pati nudegus nuo šio reikalo. Nes druska labai sausina odą ir netgi gali išgraužti, tad geriau naudoti jau specialias priemones, kurias galima įsigyti kosmetikos parduotuvėse arba vaistinėse. Bent jau mano nuomone :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-09-18 09:20

Nesu bandziusi, tik girdejau apie druska :) O as taip pat uz priemones, tuo labiau ,kad ju tikrai yra pasirinkimas, tik va misija atsirinkti kas tinka tik laukia :)  

2012-09-18 09:44

Na lyg apdžiovinom... Su Rasa probleminei odai skirtu specialiu tepaliuku...

O dar bendradarbė rodė tokias drėgnas servetėles su cinku - sakė, dar tos gerai džiovina spuogus baisuoklius.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2012-09-18 14:17

Profilaktiškai prieš miegeli nusiprause dar perbraukit kūną ir veidą su ramunėlių nuoviru kas vakarą ;)

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Paauglystės spuogai

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
319
Ieva