Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Lietuvaiciu sveitaine...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-12-21 00:29

laba, man truksta sniego :) kazkaip nesijaucia kad greit Kaledos.. nors vakarais kai vaziuojam,namai graziai ispuosti,bet nu vistiek, be sniego man ne tas :)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-12-22 21:19

Sveikutes, tai ka mergytes graziu, jaukiu, dosniu, sociu ,isimintinu jums svenciu  Ryt gaminsiu, kepsiu, tai nebebus kada jus ir pasveikinti :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-12-23 15:50

Sveikos as irgi linkiu jums ramiu ,graziu ir siltu kuciu ,bei linksmu kaledu

Pas man kucios bus belenkokios nu bet gal kaipnors

2013-01-05 12:58

nu ? merginos baikit svesti sventes gal jau ?

Ar vis dar neatsigaunat po sventimu ? Kaip kaledos kaip naujieji ? Pas mus super duper ramiai viskas

2013-01-07 11:11

Sveikos panos :)

Sentes senai baigtos, tik visiems atostogos , tai ir atostogavome :) Sventes praejo sauniai. Atostogos taip pat.

Buvome Alton Towers Water Park, tai vasara sakem leksim ir i Alton Towers atrakcionus , adrenalino pagaugyti smagumelis.

Na ka vaikams mokykla prasidejo , vyras i darba isejo ,man studijos vel i ritma reikia isivaziuoti.

2013-01-21 09:56

Sveikos, tai kur dingusios ar uzpuste jus ? 

Mes tai kasdiena dziaugiames ziema ,besmegeniai, kalniukai ir t.t. :) sniego tiek..... siuo metu man gili tipiska lietuviska ziema :D vaikams mokykla siandienai uzdaryta, tai leksim vel i lauka :)

2013-01-24 09:15

Sveikos,aga biskiuka uzpuste  pirmad ir musu mokykla buvo uzdaryta,tai irgi pramogavom su vaikais parke  Gaila neilgai,nes gi issivoliojo sniege,paskui susalo ,tai teko greit namo vynioti,bet mums parkas 5min kelio ,tai viens du ir namie

Pas mus realiai tai nieko naujo nevyksta kazkaip  taspats per ta pati

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2013-09-30 18:22

labas,mamukai :) buvau jau visai apleidusi si tinklapai,bet va,vel laukiuosi,tai kazkaip norisi paplepeti :) mane labai domina gimdymas Anglijoje.kiek girdejau su nubegusiais vandenim dar nepriima i ligonine,tai kada reikia vaziuoti,kad nebutu pervelu ir vaikelis neisvystu pasaulio masinoj :D nors man dar tooooooli iki gimdymo,bet va vistiek idomu :)

Mama.lt

Mama.lt

2013-12-11 03:51

Aga mane taip pat sitas domintu, kaip su gimdymu UK :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2014-05-31 00:36

Sveikos, Anglijos mamytės  labai man aktuali dabar yra pašalpų tema Anglijoje, o jei konkrečiau - maternity allowance. Mano situacija tokia, kad dabar virš metų laiko faktiškai nedirbau, tačiau labai įsinorėjome vaikučio ir va, net nesitikėjau, kad iškart pastosiu :) pasikaičiusi internete radau informaciją, kad maternity allowance galima gaut ir būnant self-employed bent 26 savaites prieš vaiko gimimą. Tad suskubau ir užsiregistravau, kad nuo balancio 6 dirbu sau (mokesčius kaip supratau turėtų atsiūsti susimokėti liepos mėnesį). Bet neseniai išgirdau, kad kažkas yra gavęs šią pašalpą be employmento kompanijoje ir be self-employmento - atseit ja gauna visi. Tad kaip yra iš tikrųjų? Gal kas yra susidūrę su panašia situacija? Ačiū labai visoms už atsakymus 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2015-01-07 14:03

Sveikos, neseniai čia atsikėlėme su šeimynėle į UK, ieškosiuos darbo, reikia susitvarkyti dar šiokius tokius "popierinius reikalus". Gal galit pasidalinti patirtimi, galvoju prie cv ir motyvacinio prisegti diplomą. Čia tokį straipsnį radau http://www.manoverslas.info/informacija/2015/01/dokumentu-vertimas/ rašo apie vertimus ir patvirtinimą, kad jie galiotų. Viskas kainuoja, kaip manot, ar verta versti diplomą ir kvalifikacijos pažymėjimą? Arba išvertus gal nebūtina patvirtinti apostille???

8

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Lietuvaiciu sveitaine...

Šiandien gimtadienius švenčia (147)
LIJANA