Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Lietuvaiciu sveitaine...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-11-26 14:01

Sveika, smagu girdeti. O tu neliudek vaikams patiks pamatysi :)

As apsimeciau siandiena pusdieni laisva turejau, o dabar lekiu i paskaita ir mazojo pasiimti po ju .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-11-27 00:19

Niu va ok viskas mano panai ,skaiciavo sake,paise,mokytoja apsikabinus buvo,niu viskas ok pokis,o vat baseinas mane neramina. Jin plaukti tai nemoka,ryt eisiu mokytoja terorizuoti del to baseino

As tai mirus dabar 6val ryto keltis ne man,va blynus bulvionius dakepsiu ir krisiu kryzium i lova

2012-12-07 17:31

Niu ti kur ingsios ? 10d ir i labas neparasot

2012-12-07 18:37

labas nu privertei placiai nusipypsoti, ne jau dienas skaiciuoji :D Labas.

Nedingau niekur svekatos nelbai lieka, mat paskutine seimoje pakirto gripas gripuoju iki siol, bet prigerdavau vaistu ir keliaudavau i askaitas , tai nebelieka jegu ka rasyti, ikisu nosi pasiziuriu ,kad naujienu nera ir viskas.

Taip nieko naujo, kita savaite keliausime i restorana kaledini vakara vyro darbovetes, sekmadieni esame pakvieti i kita kaledine vakariene zodziu prasideda ... maratonas.

siandiena kaledu senis pas sunu mokykloje buvo,laimingas pipiras , tiesa mano mazius skaityti pradejo smagu ...

Va tokios naujienos, o salta kaip galetu pasnigti ot butu faina :)

2012-12-07 22:12

Neskaiciuoju as dienu  pazejau kada buvau ir pazejau i data ir gavos labai grazus skaiciukas 10d

Sveik sveik greiciau  

O viespateliau tavo mazius skaito jau,fantastika mano balvoniukas net vardo savo parasyt nesugeba ,prasau as jo,maldauju ,neraso,rekia nemoku ir viskas

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-12-08 01:57

laba laba :)

as irgi kaip kristulka tik uzeinu paskaitau ir iseinu :D mat gi laiko neatrandu parasyt :D pasirodau kad gyva, bet nelabai sveika. vel su skrandziu problemos,vel naujus vaistus israse,vel priverstine dieta ant koseliu ir sriubu gi vis ziurineju,galvoju ka gi cia kaledoms dovanu nupirkti :D ai dar kai mat ant dietos sedziu tai is to gruzo saldumynus pradejau gamint :D rafaelo ir ferero roche saldainius tipo darau :D seimyna lapoja,o as ziuriu  tiktais :D nors tiesa sakant jau net noro nera saldumynams,kai visad po keliu saldainiu iskart pykina..

maziuke vel sirgo,kosulys,bet jau sveikstam. tevelis pora dienu endirbo tai varem i zaidimu aikstele,tai vaikas db vis praso kad vel vaziuotume zaisti :D tipo tete i sauna eis,o mes zaist :D

2012-12-08 21:32

Nu va tai kudinies dabar,pries kaledas visa liekna busi

As tai taip negaleciau gaminti ir paskui nevalgyti,o t cia tai pas tave geleziniai nervai

Apie kaledas net neprimink ,siaubas siais metais visa gimine apdovanot reikes ,o net nezinau ka dovanoti

2012-12-08 21:52

Sveikos, vajei simona laikykis, esu turejusi su skrandziu paauglysteje bedu ne duok dieve kaip sakoma...

As rami kaip belgas del kaledu :D dovanai iskeliauja i LT jau ryt pilna tase , o vaikams cia turiu, dickiui jau ir padovanota, o mazajam po egle bus :D

Kaledoms sese su mama atvaziuoja ,tai smagiai pakaledosim :)

Geriu toliau vaistus ir tureciau guleti nu bet neiseina, toks oras fantastiskas ejom i pusyna siandiena, paskui i svecius vaziavom, nesenai grizom , tai laukiu x-factor finalo :)

2012-12-09 01:05

Sian supykau ant panos savo sakiau kaledu seniui pasakysiu,kad neatnestu dovanu,tai jai taip vienodai sodai,sake nereiki jai dovanu  otaip va veziu vezys jin  tai sakiau ir nepirksiu nu  bet zinau,kad pirksiu ,tik bandau nenusileisti jai  pati au priestarauju ir man labai gerai

Jei ryt geras oras,eisim i parka konkoreziu ir pusies saku man reik ,bandysiu namus puosti . Ale ar nenubauduos manes ,kad pusies sakeles lauzau ot bus man liksiu ir be papuosimu ir nubauduota

2012-12-09 16:06

kristulka faina kad radote kur pusyna pasivaiksciot :) mes niekaip nerandam grazaus kad butu galima pasivaikscioti,ir kad butu masinai kur pasistatyti :D

o dirziene del tu geleziniu nervu..tai zinok man net nesinori tu saldumynu..na gerai,norejau,suvalgiau du,ir paskui pykinimas 4 val tesesi..tai jau geriau renkuosi nevalgyti negu paskui blogai jaustis..

del dovanu tai ir as jau beveik visas dovanas turiu i lietuva siuntimui,tereikia supakuoti :) saviskei jau irgi daugmaz isrinkau ka dovanosiu - leliu nameli, laikrodi mokintis valandas,dar ten kazka priziurejau :D sunkiausia su vyreliu, bo gi jis pats nezino ko noretu gauti :D liepiau sarasiuka sudaryti,o pagal galimybes jau nupirkciau ka :D bet jauciu to sarasiuko nesulauksiu :D

2012-12-09 16:12

na mes siandien gal jau eglute pasipuosim namuose,su kankoreziais kanors pirmontuosiu kita diena :D jau vasara mes ju prisirinkom :D siaip atrodo dar daug to laiko iki kaledu..bet..vakar paziuriu i kalendoriu,lygiai dvi savaites teliko iki kaledu

2012-12-11 01:30

kristulka labai faina kad tavo maziukas jau skaityti pradejo :) maniske dar tik pasiemus knygas pati fantazuoja ziuredama i paveiksliukus :D cia jos toks skaitymas :)

va dar ziurineejau internete zaislus visokius,ir kagi,dar uzsakiau saviskei mikroskopa :D du paimiau,dar ir duktereciai bus priedo prie dovanu :D bet speju kad ten ir man patiks, padidina iki 1200 kartu. tai gal jau kazkas ten matysis?

2012-12-11 13:21

Sveikos mergytes,

jo Simona smagu kaip vaikas rodo rezultatus, o ypac taip anksti , vakar buvau nustebinta pasikviete i mokykla mokytoja pagyre,kad didziule pazanga padare sunus, spali rase kontrolini is 50 surinko 7 balus, o va kontrolini kartojo penktadieni paziureti kiek kas pazenge tai mano vaikinukas is 50 surinko 47 net balus :D buvo apdovanotas diplomu kaip geriausiai pazengusiu mokiniu is visu :) laimingi parejome :D

Tase isiusta musu , egle papuosta, pusies saka pasipuosiau is pusino parsinesiau grazuole tokia, Simona mums pusynas netoli nei ieskoti nereikejo :)  

Beliko sugalvoti kokius patiekalus per sventes gaminsiu mat atvaziuoja mama, sesuo su mergyte kaledosim ...

2012-12-11 13:46

sveikos. na kristulka augini vunderkinda :) sveikinimai ir nuo musu maziukui ir mamytei

2012-12-13 09:53

Sveikos mes tai dar nepadiuosem nieko,si penktad meginsim puosti namus

Ai dar penktad pas mano pana testas is speling tai oi uzsiknisus as su jos mokslais\

2012-12-15 23:33

sveikutes :) na va ir mano jau siuntinukas keliauja i lietuva, tikiuosi gerai ten jis nukeliaus ir pradziugins artimuosius :) pati vakar artejanciu svenciu proga pasigrazinau kirpykloj, dukryte kartu ejo, 2 su puse val ziurejo kaip mama taps princese :D geras vaikas,geros kirpejos,sutare ten jos kol mane grazino :D noreciau dar nagus apsigrazinti,ale kad vargsiukai niekaip neuzauga ilgesni :(

2012-12-17 09:23

Sveikutes, nu dirziene prajuokinai del dukros su "vienodai sodai"  mano vyresnysis toks pat, nepagazdindavau juo niekuom sutikdavo su viskuom 

simona smagu dovanos kelyje, mano jau issidalino visi laimingi ,o ir man taip gera,kad visi apdovanoti :)  

Si savaite paskutine ir atostogosssss visiems ,vaikams, vyrui jeee iki pat sausio 7 dienos, smagumelis ... Reikes kazka sugalvoti ,ka nuveikus :D

Oras pasaka tikras pavasaris, tik gaila ,kad nebeilgai lyg nuo vidurio savaites lietu pranesa. 

Kita pirmadieni mama, sesuo jau atvaziuoja ,oi man patinka sventes :D

2012-12-18 15:25

Sveikos,pas jus siuntinukai i LT vaziuoja,pas man atvirksciai is LT atvaziuoti turi siuntinukai  tik jau po naujuju jie cia bus,nes kioek skaiciau jei pasru siuntini siusti,tai reikejo iki 13d issiusti,kad iki kaledu gaut,paskui jau be sansu.

Oi as sau va dovana jau pasidovanojau,striuke  i kirpykla jauciu jau be sansu papulti ,tai ka dazu nusipirksiu patri save grazinsiu

Jooo pas mus irgi si sav paskutine paskui 2,5 sav atostogu ,bent jau taip sake .

2012-12-18 16:33

sveikutes . na ir as siandien gavau siuntinuka nuo mamos :) kazkaip neatkreipiau demesio nuo ko siusta, nes nesitikejau. pakuoju,galvoju ka as cia tokio uzsisakinejau kad toks pakas.paskui traukiu is ten daiktus, ziuriu kad ne i tema,nieko as panasaus neuzsakinejau :D paskui tik paziuriu kad mama atsiunte :) kol vaikas darzelyje,tai jai dovanas nuo bobutes supakavau,sau susipakavau :D bobute praktiska - savu dziovintu grybu atsiunte,kuciuku,aguonu :D ir siaip skanumynu :) dar ir Kaledaiciu atsiunte :) gal zinote kokioje parduotuveje ieskoti tu tokiu celofaniniu maiseliu,kad sausainiam supakuoti? uzsisakiau internetu,tureciau gauti ketvirtadieni ar penktadieni,bet dar butu gerai jei rasciau parduotuvej nusipirkti. nes planuoju penktadieni paskutine diena darzelyje nunesti vaikams ir aukletojoms savos gamybos kalediniu sausainiu :D tik dabar susigribau,nes tik vakar pavyko padaryti ta glaista kad gerai issdziutu ir nesuliptu :) kiek visokiu reikalu pries tas Kaledas :) vyras nesupranta ka as veikiu tokio kad laiko vis neturiu,vis begu,skubu :D

2012-12-20 16:59

Sveikos , mano mazius buvo atkrites astmos priepuolis, pora dienu pavargom, siandiena jau gerai, ryt i mokykla keliaus.

Del lt esu kategoriskai pasakiusi jokiu siuntiniu, nebent atvirute, nusiperku cia pati ko reikia ir laseku ,ir kuciuku ir silkes ir t.t. visko sociai, sviezu ir kainos tos pacios.

Man ryt i kirpykla pasigrazinsiu pries sventes. Vos 5 dienos liko iki Kaledu net nesitiki :)

7

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Lietuvaiciu sveitaine...

Šiandien gimtadienius švenčia (189)
Dominyka