Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Lietuvaiciu sveitaine...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-11-10 00:51

Mums tik dabar sita manija,mazius juos bomba pauksciais vadina,tai kliedi jis jeis,randa youtubej kur pasiziureti i zaisliukus tuos.Paiso irgi dabar tik tuos bomba paukscius,Visko jam reik kas su bomba pauksiais,tai jau ir aisku ka kaledom dovanosim ,kalades ir bomba paukscius

2012-11-10 00:55

simona26 2012 11 09    

o kam tie binai? na mes nieko negavom, kaip yra ten tie pagrindiniai,taip yra..

Tokie pilki jie nedidukai ,viduj dar vienas tik maziukas,tai jie tipo maisto atliekoms nu grynai ko nesuvalgai . Tipo komposta darys ,kazkaip jie ten is to maisto nelabai supratau as ten . Nu bet dave nepamaisys,mes ta byna kaip siuksliu deze naudojam  pirkt nereik siuskledezes,va ir yra :D  nors i ta maziuka as metu maista,bet tai mano vyras ir drauge belenkur meta ,tai gaunasi as tik viena rusiuoju

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-11-10 11:34

Sveikos gyvos panos, 

kaip smagu simona jeee viska pradejot gauti saunu !!! 

Mes house benefit negauname, per dideles pajamos, bet cosul house susitvarkeme ir bidinames , nors kur gyvename tinka ir patinka, bet jei gautumem cosul house gales issipirkti ir bus tavo , nieko nera geriau nei savo,mazdaug atgyvenus apie pora metu pradeda eiti siulymai issipirkti :) Todel bandom ,tuo labiau, kad nieko nekainuoja ,bidini ir tiek ,o va kokia diena rast ir pasiulys :D Del laukimo labai ivairiai vieni bidinasi metus ,kiti tik keleta menesiu ,nesuprasi pagal ka jie cia renka.

Vakar mazaji vezem i ligonine kraujo tyrimui , vajeiiii kaip cia su jeis caskinasi prie vieno vaiko 3 sesutes, viena su knyga uzdenge ,kad nematytu durimo ir pasaka skaito, kita rankyte laiko ir glosto , trecia jau ima krauja :D Mazajam itaria mazakraujyste , tikiuosi nepasitvirtins... 

Leksim i sveikatingumo centra, pasiplaukiosim, vaikai pasiduos zaidimu kambaryje, o mes su vyru pasikaitinsime saunoje va ir sestadienio nebeliks. 

2012-11-12 15:54

Sveikos ,o niu linkiu,kad itarimai nepasitvirtintu

A va gavom pagalaiu laiska is concilo del mokyklos ponickai mano ,ryt varysism pazeti tos mokyklos kur ji yra.

O tai reik skambintis,kad apoitmenta gauti abziureti mokykla ar pan,ar jie patys susisiekia ?

2012-11-12 18:25

Dirziene 2012 11 12    

Sveikos ,o niu linkiu,kad itarimai nepasitvirtintu

A va gavom pagalaiu laiska is concilo del mokyklos ponickai mano ,ryt varysism pazeti tos mokyklos kur ji yra.

O tai reik skambintis,kad apoitmenta gauti abziureti mokykla ar pan,ar jie patys susisiekia ?

As skambinau, skyre diena,val kada mums ateiti. 

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-11-12 19:23

kristulka tikiuosikad nebus mazakraujystes maziukui

dirziene, na va, pagaliau ,siokios tokios naujienos del mokyklos..gal gi pasistumes visas si reikalas.

2012-11-12 23:51

Niu va ryt ateis draugas gerai angliskai kalbantis paskambinsim del maziaus i concila ir tada del ponickos i ta mokykla paskambinti reikes

2012-11-15 08:55

Sveikos,

na kaip jums su mokykla ? Ar susitarete kada priims?

As nupirkau seses mergytei dvirati onlin turejo vakar atvezti, bet negavau, nu taip sunervino , sestadieni turime vaziuoti ,o dovana neateina  parasiau aisku pasipiktinima, bet o kaip bus matysime... 

2012-11-18 02:40

Sveikos,buvom penktad mokykloj,va gerai,kad neskambinom ,o nuejom,nes tipo bande sakyt,kad vietu nera,bet mes is concilo laiska parodem ,tai gavom apoitmenta antradienui,tai vat antrad eisim. Dar tik reik draugo paprasyti,kad kartu eitiu,pavertejautu,visktiek kol isslebizavoju ,tai jau geraiu draugas musu kalba

Ai dar penktad nuejau i george galvojau bent maikuciu kokyklai nupirksiu,ale vsio nieko ten mokyklai nebebera,teks interneto pardej pirki  bereikalo tik per visa miesta ejau . Tai nu net kupriniu niekur nerandu pirkti irgi reikes internetinese platybese ieskoti

Vat tiek naujienu is musu

Ka savaitgali nuveiket?

2012-11-19 14:15

sveikutes.

kristulka, ar jau gavot tyrymu rezultatus? del mazakraujystes? ar gavot siuntinuka, dviratuka? :)

o as irgi va vel turiu neblogu naujienu, gavau NHS tax credit kortele. tai va vis kirba mintis, kaip cia del tu akinukus voucher'iais? nes reikia man akinuku nusipirkti, o cia kiek domejausi tai galima gauti ta voucher ir pigiau akinukus nusipirkti. dar kaip tik siandien is optikos gavau reklamini bukleteli su visokiom nuolaidom ir apie tuos voucher parasyta.. gal kuri susidurete su tuo? kaip suprantu tai tiesiog eini i optika ir jie ten pasakytu ar gauciau ta nuolaida ar ne,kiek ten butu tos nuolaidos.. gal reiks kuria grazesne diena nueiti iki optikos,pakalbeti.tuo labiau kad toj mano optikoj dirba lietuve moteris,tai reiktu ja pasigaut kada kad issaiskintu normaliai :) reiks jau dabar rupintis siuo klausimu, nes planavau kaledoms sau pasidovanoti akinukus :D o jei dar kokia nuolaidele gauciau,tai isvis butu saunu :)

2012-11-19 16:40

As nemokamus akinius apasiemiau,nuejau i optika ,istyre man akis,galejau pasirinkti nemokamus remelius ir pan,tai viskas ne,mokamai. Nezinau ar ten ta tax cortele ka padejo,bet ,kad pavardes sakyt nereiktu as ta korta padaviau,o siaip jie klause dirbu ar ne,pasakiau ne ir vsio ,viska nemokamai gavau . Tik stiklai biski levi,lb greit apsinesa ,valau valau jie man kaip riebaluoti.

Linzes irgi nemokamai gauti galima ,jei akiniu nenori.

2012-11-19 18:02

o tai saunu, reikes pedint i optika :D linziu jau anksciau prisipirkau, tai keletui menesiu dar uzteks :D

2012-11-19 20:14

sveikutes, tyrimai musu ne kokie, gelezies trukumas, bet nera teigia ,kad nera ir labai blogai , svarbiausias uzdavinys subalnsuoti jam mityba, kad kuo daugiau gelezies gautu.

Dviracio negavome, paskambinau ,tik atsiprasineja ir sako sestadieni, oi ne sakau man jau per velu prasom pinigus persiusti atgal, tai po val buvo saskaitoe, lekeme i parduotuve ir nupirkom :)

Smagiai savaitgalis praleke pas sese , bet dickis susirgo , grizome su 39 temp siandiena lekem pas GP gripas, bijau,kad visi is eiles nekristumem, bet bus kaip bus .

Del optikos eik kuri labiau patinka registruokis ir rinkis is nemokamu ;) tada nieko nekainuos, jei nepatiks rinkis kokie patinka tada mokesi kiek kainuos. 

2012-11-19 22:14

niu va ir jus gripas puola ,mus taipat

Sveikit,mes ryt meginsim sergantys i mokykla eiti

2012-11-20 10:17

Sveikos,nu ir kaip tycia lietus

2012-11-22 21:25

Sveikos panos, na kaip jums su mokykla ar startavote ?

Pas mane sunus nepasveiksta niekaip, antibiotikus pradejom gal pageres, o ir vyras krito ziauriai serga abu ,nepakylais lovu.

Siandiena egza turejau IT, ryt anglu pirmas egzas, zodziu paplukusi ...

2012-11-22 23:25

Sveikos,pirmad startuosim,antradieni ,tik ekskurtisja po mokykla buvo

Ryt blaskysiuos po pardes ,uniforma supirkinedama

OOOO egzai ,niu kaip sekes pimasis ?

Sirgaliukui sveikatos daug daug daug

2012-11-24 00:39

Jeee pagaliau mokykla sveikinu 

Mokykliniu yra Asdoje, ar tesco tikrai 100% ;)  

Savaitgalis bus namie, tiksliau vyrams namie nes serga, o as ivykdysiu suplanuota savaitgali su mazuoju, ryt nuo ryto leksim padeti dovaneles pakuoti, lapdaringa akcija , daug keliaus ir i LT vaiku namus, vakare turesiu detektyvo vakara su vakariene, tai laukia idomus vakaras, zinoma butu smagiau jei butumem visa seima, bet yra kaip yra.

Egzamina siandiena laikiau anglu reading , nu tikiuosi islaikiau, bent jutausi gerai ji rasydama .

Tai ka gero jums savaitgalio merginos :)

2012-11-24 21:44

Bet tai kiek tu daug visko faino veiki ,nu net pavydas ima

Oi ne pas mus asdoj nera jiokiu rubu isviso,toj georgej buvau ,tai tik mokyklines koines ir pedkelnes,tesco irgi rubu jiokiu niekada nebuvo ,va M&S susipirkau beveik viska,tik kelniu nebuvo reikemo dydzio ir megstuko sportui .Tai i spec uniformu parde varem ,o ten brangumynas ,nu ir vyras paeme jai kelnes ,neklause manes,tai ten 3 mano ponickos sutilptu i tas kelnes pirmad nesiu arba pakeisiu,arba tik pinigus pasiimsiu .

Ava galva praska kokios spalvos pedkelnes panikem prie uniformos reik nesioti

2012-11-26 11:22

Sveikos,va ir isejo mano vaikas i mokykla,mama liudi,pergyvena ir eina is proto

6

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Lietuvaiciu sveitaine...

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
titas