Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Lietuvaiciu sveitaine...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-09-27 13:44

VvViktorija 2012 09 26    

Labuka Mamytes. As gyvenu Anglijoje. Gal yra mamyciu is Bedfordo? Butu malonu susipazinti

Sveika,niu as ne is Bedfordo ,bet ir taip manau paplepet galima

2012-09-28 14:00

Svdeikos mano mazius bludyti eme vis pakakina i kelnytes,galvoju o kaip mokykloj bus ar jam ten triusikelius pakeistu kas as ne

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-09-28 16:35

sveikutes. dirziene, kas cia dabar nutiko.. gal greitai praeis tas toks laikotarpis kai is niekur nieko vel pradeda i kelnytes daryti..

vakar vaikas ryte atskele, ir atejes pas mamyte sako : mama, voras pas mane atejo ant sienos :D tai cia special for you, dirziene, nufotografavau musu drauga kuris aplanke :)

Lietuvaiciu sveitaine Anglijoje3

2012-09-28 21:58

OOOO jo pas mus irgi tokie draugai buna,tik pirmam aukste jie ir pas man vienas toks i lova bande lipti

Oi merzdinos turiu pasiulima gal fb pasidalinam,tai ir jus man savo grozius parodyt galetumet ir as saviskiais galetau pasidziaugti kaip jums toks mana pasiulymas?

2012-10-02 14:02

Pelėsiais ir kerpe apaugus aukštai
Trakų štai garbinga pilis!
Jos aukštus valdovus užmigdė kapai,
O ji tebestovi dar vis.
Bet amžiai bėga, ir griūvančios sienos
Kas dieną nyksta, apleistos ir vienos!..

Kai vėjas pakyla ir drumzdžias vanduo,
Ir ežeras veržias platyn, -
Banga gena bangą, ir bokšto akmuo
Paplautas nuvirsta žemyn.
Taip griūva sienos, liūdnesnės kas dieną,
Graudindamos jautrią širdį ne vieną.

Pilis! Tu tiek amžių praleidai garsiai!
Ir tiek mums davei milžinų!
Tu Vytauto didžio galybę matei,
Kad jojo tarp savo pulkų!
Kur tavo galia, garsi palikimais?
Kur ta senovė, brangi atminimais?

Nutilusios sienos, apleistos visų,
Be sargo, ginklų, be žmogaus!
Kiek primenat jūs man brangiausių laikų
Ant vieškelio amžių plataus!
Laikai brangiausi! Ar mums dar sugrįšte?
Ar vien minėsme kaip savo jaunystę?

Kada tik keliu važiavau pro Trakus,
Man verkė iš skausmo širdis;
Gaili ašarėlė beplovė skruostus
Ir mėlynas temdė akis!
Ir veltui dvasią raminti norėjau,
Aplinkui vien tamsią naktį regėjau.

2012-10-26 11:21

sveikos! kur prapuolusios? dirziene, kaip jums reikalai su mokyklomis? kristulka, kaip jums sekasi? kokiu naujienu pas jus yra?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-11-02 12:32

Sveikos mamytes :)

As simona uzsikasusi :D blyn kaip sunku , full time kaip pradejau studijuoti laiko 0 , spek suktis, is koledzo lekiu mazaji pasiimti griztame 15.30 tik i namus ,pagaminu valgyti vyras su dickiu grizta, lekiam kur pavakroti ir viskas, apie kompa pamirstu :)

Turime be to nauja gyventoja namuose, nupirkome vaikams suniuka, o dziaugsmo dabar, namai atgije :D

Kaip jums sekasi mergaites ?

2012-11-03 23:05

labutis,

kristulka kaip faina kad auginti turite :) kaip noreciau kate laikyti.. mm. bet dar tai tik svajone.. nu bet jau paskui kaip anglu varysi tai kaip tikra angliuke :)

o pas mane va naujiena - vakar kazkaip pasitikrinu sask, o ten nemaza sumele tupi papildomai.. ogi child benefit sumokejo nuo vasario :) o tik siandien laiska is ju gavau kad prades moketi.

pirmad gal reikes uzsukt pas gp, ko tai pastarosiomis savaitemis skrandziui blogai, per dvi savaites 5 kartus vemiau taip is niekur nieko, o pastarasias dienas skrandi labai skauda,ir niekaip nepraeina..

beje, ar jus,arba jusu vyrai,cia vairuoja? gal zinote kiek laiko galioja tos lietuviskos teises? nes kazka skaiciau kad tipo metus galima vazineti su lietuviskom,paskui reikia pasikeisti i laikinasias,o tada issilaikyti tas normalias angliskas? gal kuri  susidurete su tuo?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2012-11-04 20:56

Sveikos mergaites,

linkejimai is LT.

noriu su jumis pasidziaugti ir tikiuosi palaikymo facebook:  http://www.facebook.com/ulusdecorating

Aciu uz mygtuka patinka.

Ivairios raides interjere: nuostabi dovana gimtadienio proga,krikstynoms ir tiesiog staigmenai.  www.ulus.lt

Aciu Jums

2012-11-07 15:19

labutis :) na, o tai kur dirziene prapuolus?  o as va siandien barclay banke sask. atsidariau :) jau vienu momentu norejau apsisukt ir eit namo, nes tikrai nesitikejau kad atidarys sask..o dar kai tokius klausimus uzdavineja - ar turite ismanuju telefona, koks kompiuteris, irisvis ka veiki per idenas su vaiku :D na ale pusantros val uztrukom,bet gi atidare :) o ir labai faina moteris pasitaike, viska issaikino - apie banko mokescius, kokios galimybes su ta kortele,dar uzsisakiau gyvybes draudima tenais.del sveikatytes dar nieko neaisku, laukiu tyrimu rezultatu..vaistu israse nuo skrandzio skausmu.tai isgeriau pries pusrycius tabletes ir paskui valgiau,tai maniau kad ten uragans mano pilve vyksta :D gargaliuoja, burzgia ten viskas :D na gal greit pageres :)

2012-11-07 23:01

Sveikos ,as grzau jeee buvo inta atjunge ,tai nubausta buvau ,db gerai ,bet tai jie irgi duoda vaizdu ,nejo nejo bilai ,paskui kai atvare ,vos nenukritau . Paskui isaiskejo,kad cia pirmas bilas yra dvigubas ,ot . Bet pirmad sumokejom ,o vakare jau intas buvo,bet negalim kazkodel belaidziu naudotis Vyras iseigine tures tai skambinsis kodel taip yra.

Ai dar ziauriai persale visi mes ,antibus ir as ir mazius geriam.

Sveikinu,kad benifitus gavai ,as irgi pries  2sav gavau,bet tai istirpo ninigiukai ,bet pasidziaugti nespejau

O kaip tau banko sask atidare? Man neatidaro niekaip,nes nedirbu  lauksiu bilu kokiu nors is concilo uz vandeni turetu ateiti

2012-11-08 11:45

sveika sugrizus dirziene :)   panasi situacija man su lloyds banku - siaip kas menesinis mokestis yra 10 svaru uz banko paslaugas. pora menesiu nenuiminejo to mokescio,o dabar kaip nukirto 50 svaru tai irgi galvoju kas cia jiems susviete.. nuejus i banka issiaiskinau,kad va uz kelis menesius banko mokesti nukirto.. nesamone.

o del barclay, tai atnesiau dokumentus del benefito, prisakiau kad va laukiu atsakymo is child tax (nors realiai tai tvarkem ant vyro vardo, nes dar tuo metu mano NIN nebuvo isigaliojes). nu ir kazkaip atidare.. nors kai buvau tik atvykus kai nuejau ten,tai vos neisvare manes is ten :D ai dar sakiau kad va ieskausi darbo siuo metu ir bla bla bla..

2012-11-08 11:49

o dar bajaris buvo..ziaurus mano prakolas..ryte skubinuosi i banka, jau mantau akd veluosiu,greit is papkes istraukiau laiskus is lloyds banko (na maniau kad ten tipo kai atsidarinejau sask kur prisiunte daug laisku). o paskui pasirodo kad ten overdraft.. kad minuse sedziu 10 svaru :D nu pypt, galvoju visai jau pypt bus,nieks cia man neatidarines,kai atnesiau dok.su minusu :D o banko darbuotoja turbut galvojo kad visai debilka esu :D :D reiks sutvarkyt visus dokus, sudeginsiu tuos minusinius :D :D kad kitakart jie man nesimaisytu :D

2012-11-08 14:22

dirziene, sveikatytes jums visiems :) na ka, as vel noriu pasidziaugti, turbut uz working ir child tax vyras gavo pinigelius :) o as vis laukiau laukiau pasto,kada gi atkeliaus atsakymas is ju. o db patirktinu sask brangiausiojo, o ten tupi nemenka sumele :) dar va siandien buvau i council nuejus, pasimiau foma del busto, reikes pildyt,mazm gi suteiktu busta. nes vienas pazistamas sake kad gavo gal po 3men, nors ir jis tikrai nemazai uzdirba pinigu.tai sakau ir mums gal pabandyti,gi i galva nieks neduos.. kai paskaitau del visokiu tu pasalpu cia anglijoj, tai zinokite, net graudu del lietuvos situacijos.. cia jei vienisa mama tai kiek gali valstybe padeti finansiskai, o lietuvoj ka? tik alimentai is vyro?  na reikes ruostis vaika i darza nuvesti, buvo atostogos,tai pasiilgo :)

2012-11-08 21:12

As tik haus benefitus tvarkytis zadu ,i concil haus nesitikiu visai,nerdaug pas mus cia norinciu tu concil haus,be to netaip ir blogai dar gyvenam ,tik,kad kiemo neteurim ,bet siaip tinka man sitas namukas

Man net halifaxo banke neatidaro sask,nors primaliau,kad uz vaikus pinigai ten eis ir atsiait darbo ieskosiu,nu zodziu,sako parodyk popierius,kad tikrai gauni uz vaikus,o ten vyro duomenis visi,tai suveliau,kad palikau ta lapa namie,jei planuoju dirbti,tai tipo va isidarbinsiu,darbdavys laiska jiems parasys ir tada tik  zodziu ragai man,tik va vienintele viltis uis conculo laiskai arba uz vandeni

Va 15d balsuoti uz kazka eisim su vyru,atejo ,nezinau as net kas cia per balsavimai,ai rinksiuos keisciausia pavarde ir vsio

mOKYKLOS ANT MUSU IGNORA UZDEJO VISISKAI,BANDEM NET TIESIOGIAI I MOKYKLAS EITI,NIFIGA ,SIUNCIA I CONCILA ,TIPO PILDYKIT FORMAS IR VSIO

2012-11-09 13:01

na bet dirziene jums ir nenusiseke del mokyklos.. :( del banku, bandyk vis nueit, mazum ant kokios geros nuotaikos darbuotojos pataikysi :) nes pirmaji karta kai nuejau i barclay tai akyse manes nenorejo matyt :D o sikart netgi atnesus popierius kad kitam banke minuse tupiu  vistiek atidare :) gal ir jums pasiseks..

2012-11-09 14:28

ai zinok nedega man ta banko sask,jau tiek be jos pragyvenau pagyvensiu ir dar

Ai mums va maziukus pilkus bynus dave ,o jums?

2012-11-09 14:32

o kam tie binai? na mes nieko negavom, kaip yra ten tie pagrindiniai,taip yra..

2012-11-09 14:33

Oi negaliu uzsodino mane mazius angry birds zaisti,tai vis zaidziu zaidziu,o jis sedi salia ir ziuri,isvis jam dabar tu pauksciu manija zmogus voras jau nublano,benas10 irgi uzmarsty ,tik tie pauksciai jam rupi

2012-11-09 15:07

oi angry birds pamenu :D uzmate mergina kompe sone reklama,tai prase ijungt,ijungiau,nu ir davai zaist,tai as, tai ji :D

5

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Lietuvaiciu sveitaine...

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
SAULIUS