Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Lietuvaiciu sveitaine...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-09-11 19:29

Sveikos jeeee pagaliau pradejau veikt kazka gero,sian banke buvom ,aisku ten tik nervus issitampiau nes nu sakau ,o manes nesupranta ,bet nieko dabar savaite busiu svelni kaip pukas visus nervus isnaudojau

Sugalvojom pildyt chald benefitus,niu tai ka visus dokus issiuntem seniausiai ,sian pasirodo jie mums vel vaiku pasu praso atsiusti,jau antra kart,kiba atsiziuret ui tuos pasus negali

O dar vienas darbas mano sios dienos,pagaliau prisiruosiau apoitmenta pas okiulista paimti ,sestad eisiu,jauciu akinukus teks nesioti busiu visa solidi dama

Va dar primasciau,kad sportuot man reik,bet i gyma neisiu tikrai,nes vel kompleksu kruva,tai bandau internete rasti pamokeliu kokiu nors jei valios uzteks vasara gal isdrysiu su mineku vaiksciot ir demonstruopt savo strainas kojas

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-09-11 21:09

Sveikos :)

Nu va kaip smagu kiek darbu nuveikei saunuole !!! Taip ir toliau judeti tik i prieki ...

As tai galvoju kur papuoliau sededama paskaituose  o siaubas kaip sunku, bet tik pirmos dienos, suprasti tai suprantu, bet tempas koks o ho hooo nespeju :D O tai papuoliau...

Vaikai mano sekmingai puskuoja i mokyklas, dickis laksto kas diena su klasiokais i baseina, gal prades lankyti nezinau, dabar tik siaip eina, bet sake labai patinka, nors table tennis lanko, dar laukia futbolo, zodziu aktyvistas jis pas mus.

Child benefit ir visi kiti labai kabinejasi, tad nenustebk, kad ir 3 karta paprasys dokumentu :) tik jokiu budu neismesk jokio laisko kuris ateis jums , krauk i deze viska nes praejus 1 metms ar 2 jie gali kokio tai laisko paprasyti jei neturesi bus blogai...

2012-09-11 22:56

Aga kraunam kraunam mes jau tuos visus laiskus ,is ctc ir wtc prikaupem jau nemazai  tu laisku,galiu jau sienas tapetuoti is ju nes niu tikrai kol paskyre tai to reik tai kitko ,tai dar kazko,paskui skaiciuoja,perskaiciuoja,vel skaiciuoja

2012-09-16 15:45

Kuku kur prapuolusios ?

As va nuo kito penktad akiniuota busiu,buvau akiu tirtis,tai nu tikrai labai skriasi tas tyrimas nuo lietuvisko.Nes man cia ir su lazeriukais saune ir visaip kaip,o lietuvoj ka aki su poperiuru uzdenginejo tik ir skaityt ant sienos liepe .

Pasirodo pas man akytes skirtingai rodo ,ot . O lt ka pasake gal reiciasi pas man regejimas,tipo gal buvau tolerege,o dabar trumparege drausi arba atvirksciau ,ot ir dar kristalai kazkokie darosi

Zodziu esu labai patenkinta,kad akytes istyre ,akinukus israse ,gerai matysiu

2012-09-17 13:05

Sveikos sveikos, kad lyg niekur neprapuolem :D tik kazkaip laiko vis mazeja PC ... Sestadieni darbavausi namuose, paskui lekem su dviraciais pasivazineti, vakar su dickiu i baseina ejom, pasikaitinau saunoje , gaminomes pietus ir zaideme stalo zaidimus, va ir praleke dienos.

Grizau is koledzo turiu ilgoka tarpa , tai gerai kaip netoli namu :) Pasikavinsiu ir leksiu atgal ... O 15.05 mazaji leksiu pasiimti , prarandu kas diena po 1 paskaita, kol nera pastovaus grafiko taip pasizaisiu.

2012-09-19 16:31

Kristulka26 gal zinai ar kompensuoja jei vaikus i mokykla viesuoju transportu veziociau ? Toli mokykla ,bet ne at tiek,kad su mokykliniu autobusiuku veziotu,bet ir peskom su vaikais tiek neprivaiksciotumeme .Tai vat nezinau kaip daryt ,ar imti ta pasiulytaja viena mokykla ar ka.Sian is tos mokyklos buvo ateja del maziaus,pakalbejom,sake ir dukra mano pamegins i ta mokykla priimti,niu per 2 sav bus aisku,su verteja dar ateis pas mus,nes as sian su ja kalbedama labai kankinaus kai uzstrigo man zodis vienas . NIU VAT UZSIBALAMUTINUS AS VEL

2012-09-20 09:40

Sveika kiek toli mokykla jei peskomis eitum ? Kompensuoti tau ,tai nekompensuos, bet vaikui bus 50 % pigiau ryte kaip vaziuos i mokykla ir grizimas, bent pas mus taip yra mieste. Turetumei pasidometi concule. Nes Lodone vaikai vazineja galima sakyti nemokamai, tad kiekvienas miestas su savo istatymais.

Mes einame iki mokyklos apie 15 min ji mums skaitosi artimiausia ir nevaziuoja autobusas pro musu gatvele, tad bet kokiu oru pestute arba su dviraciu vezu ,sedeti keduteje at dviracio jam labiausiai patinka   :) netoli istikro pripranti atrodo cia pat namu. Dickis tai su dviraciu visada islekia mokyklose cia pas mus yra visur jiems vieta , 

Tai kada pradesite mokykla :) smagu vaikams bus :)

2012-09-20 12:47

Sveika,ta kuria mokykla pasiule,tai ji 1mile su trupuciu,tai privaiksciot nezinau su mano mazium,nes is jo toks ejikas

Nera cia arti mokyklu visos arciausios 0.5 milios. Niu vakar buvo moteriske atejusi is tos mokyklos kur ale paskyre concilas,bet as dar 2d turiu atmesti ja. Tai moterai paaiskinau,kad nezinau ar eisim i ta neslaukiam laisku kui didzke mano paskirs,tai jin uzsirase jos duomenys,sake pazes gal toi mokykloj vieta ras . Tai vat nezinau atmest ar ne ta pasiulyta mokykla . Zodziu zinau,kad nieko nezinau

2012-09-21 09:24

Sveikos man siandiena ale isseigine :) bet jau visa diena susiplanavusi noriu reikaliukus susitvarkyti visokius.

Savaitgalis bus prie knygu, begales namu darbu uzduota... 

Vyras vakar buvo isvykes i komadiruote, tai grizo velai pasakiau labaos nakties, siandiena labas rytas :) tiek te maciau .

Vaikams mokyklose sekasi gerai abu turi namu darbu ,mazasis nelabai gaudosi kas aplamai tie namu darbai tai daro su malonumu :D o dickis jau nelabai patenkintas :D

Einu vaikus kelti , rengsimes ir pedinsime i mokykla.

2012-09-21 11:59

eik tu sau tokiam maziukui jau namu darbu buna ,sakes

Mes sian i miesta begsim ,sestad gal pas draugus varysim seslyko

Va va kai maniskis naktinej dirba ,tai as irgi mazai ji tematau ,iseina 16val ,pareina 7val .Tai ka pazadinu as ji 15val ,susiruose ,pavalgo ir bega . Ot tada as jo pasiilgstu

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-09-21 17:47

sveikutes. kristulka, negi taip ilgai taviskiai miega? :D kad paziurejau kada rasei komentara kad eini zadinti.. maniske kokia 7 arba 7:30 val keliasi..saunu kad vaikams patinka mokykloj :) mes tai vel neseniai is ligu,vel tas kosulys pas mazaja buvo. viena nakti paryciais kaip pradejo koset be perstojo,tai gal valanda kosejo.. nezinau ka ir bedaryt,nieks nepadejo. vaistininkas pasiule pas gp del astmos pasitikrint.. jau antras kartas taip mums kad taip be perstojo kosulys atsiranda pas maziuke. gal rimtai reiketu pasitikrint? na begu savaja parsivezti is darzelio. o mes gal i stonehenge ryt paleksim :) na dar bus matyt kaip ten :)

2012-09-21 20:19

I stonehendza ir as noreciau,tik,mane drauai atkalbineja,tipo nieko ten ipatingo , o as vistiek noriu ,niu bet kadanors

Aga nueikit pas gp pasitikrint nepakenks mes pas dantistai einam einam,sian jau nebeprieme ,kazkaip nuejau i ta emergensi dantista ,tai sake ateit nuo ryte pirmad ir priims,zesim kaip mano mazasis drasuolis elgsis

2012-09-22 23:50

na ka, buvom stonehenge, dirziene, tavo draugai teisus. tikrai neverta buvo vaziuoti. isivaizdavau kad bus toks vaauu kai pamatysiu,bet tik viena as jauciau - nusivylima. tikrai nieko gero. bet jei negaila pinigu kelionei, ir siaip ziauriai nera kas veikti tai aisku,galima vaziuot. bet tikrai tikejausi kazko tai ispudingo.. pas mus lietuvoj zymiai idomiau net i ta tv boksta pakilti nei cia.. beje - islipe is masinos parkinge teko ziureti po kojomis kad tik i aviu kaku neilipt :D :D va cia tai tikrai truksta zodziu :)

2012-09-23 00:28

Sveikos ,

simona cia lt laika visada raso :) mes keliames 7, bet buna, kad vaikai pasivolioja iki 7.30 :)

Simona nu tu dar svarstai , be jokiu svarstymu zinoma eik pas GP nejuokas juk, gal astmos ir nera tik beldziai, bet jei vaistus tinkamus skirs galite uzkirsti kelia, jei ne visam tai bent laikinai .

2012-09-23 17:55

simona26 2012 09 22    

na ka, buvom stonehenge, dirziene, tavo draugai teisus. tikrai neverta buvo vaziuoti. isivaizdavau kad bus toks vaauu kai pamatysiu,bet tik viena as jauciau - nusivylima. tikrai nieko gero. bet jei negaila pinigu kelionei, ir siaip ziauriai nera kas veikti tai aisku,galima vaziuot. bet tikrai tikejausi kazko tai ispudingo.. pas mus lietuvoj zymiai idomiau net i ta tv boksta pakilti nei cia.. beje - islipe is masinos parkinge teko ziureti po kojomis kad tik i aviu kaku neilipt :D :D va cia tai tikrai truksta zodziu :)

Ane niu tada jau as nebenoriu ten

OOOO dar koki extryma apturejai i eviu kakius neilipti bent sis tas

As tai del tu mokyklu prazilsiu garantuotai ,bet tiek tos kaipnors uzdazysiu prazilusius plaukus lija lija ,bet stoga tai man rauna ,durniuju visiskai

2012-09-24 13:12

Sveikos, kaip tik vakar skaiciau apie tuos akmenus jie ten stovi net prie 3000 metu pries Kristaus gimima ,  idomu , o kas ten juos sudejo iki siol neaisku ju stvoris apie 50 tonu ,tai kaip juos uzkele ? Akmenu ratas buvo didelis, bet islike tik jau tiek kiek yra . 

As manau kad vien toje vietoje pabuvus tiretu aplankyti kazkoks tai jausmas , juk tai tiek tukstanciu metu stovi...

Lyja lyja ir pas mus ir visa savaite non stop , parlekiau man ilga pertrauka siandiena tarp paskaitu, vaikai mokyklose jiems smagu ten .

Dirziniene jau tikrai labai ilgai jums uzsitempe del mokyklos, kelk bangas kitaip nieko nebus...

2012-09-24 19:57

Kiek skaitinejau ar filmu dokumentiniu esu macius,tai yra prielaida ,kad tie akmenai kaip kalendoriuus ar laikrodis,arba tipo sventykla ar pan. Niu aisku niekas tikslaiai ir nepasakys kas te per daiktas ,piramines iskasinejo jeroglifus isaiskino,o stonhedze kiek suprantu nei uzrasiuko nieko nera. Niu nora man atmuse tikrai ten vaziuoti,bet nu piramidziu nemacius,tai bent tuos akmenus pamatytr reiketu ,kaipo pasaulio stebuklo nepamatyti

Ka ten bepribanguosi is vienos mokyklos motera buvo atejus sake pamegins abudu vaikus i ja iskiti,bet tai 2 sav laukti tipo reikai ,o mano mob kortele dingo kazkur nu zodziu ,gal ateis jin vel,nes sake su verteja ateis niu nezinau.

O jo pas mus irgi lyja ,bet sian tampemes mieste nuo ryto,per lietu,vat ko ko reik tai vaikams butu,nes mazius eina tai visos balos jo neveltui vandenis yra

2012-09-25 17:28

na nezinau, del stonehenge tikejausi kazko idomiau. tiesa pasakius, pirma karta kai keliausi i televizijos boksta,tai daugiau ispudziu buvo nei kad stonehenge pamaciau..

na va aprinkau drabuzius, kai eisiu mazosios pasimt is darzo, nunesiu jiems rubus, parduos ka surinks,ir paskui ten kazkur pinigelius investuos :D  

dirziene, tikrai kad jau ilgai jums su ta mokykla.. nesuprantu ko cia taip viskas tempiama, lietuvoj tai iskart nuo rugsejo pirmosios vaikai jau keliauja ir i darzelius,ir i mokyklas..o cia..

as jau gavau NIN vakar atsiunte,tai iskart pasiskambinau child benefitu (dieve tu mano pakol ta savo pavarde as jiems isspelinguoju ), tai sake dabar laukti,atsius laiska su nuosprendziu. ale neaisku kiek laiko laukt,ar savaite,ar dvi,ar isvis puse metu.. gal bandysiu del tu visokiu work tax,income support dometis,gal duos ka pildyti..pabandyt juk  galima.

nu ir vejas saltas siandien pas mus.. gal po darzo dar i leisure centra nuleksim, neisivaizduoju ka cia dar nuveikus siandien :D

2012-09-25 18:38

Mes su benefitais irgi kankinames ,chald tax credit daug greiciau susitvarkem nei benefitus nors taxus tai per 7men gavom Kai gausim chald benefetus,bandysim haus benefitus tvarkytis

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2012-09-26 16:19

Labuka Mamytes. As gyvenu Anglijoje. Gal yra mamyciu is Bedfordo? Butu malonu susipazinti

4

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Lietuvaiciu sveitaine...

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Justas