Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Lietuvaiciu sveitaine...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-08-30 13:25

Sveikos, vaikai mokykloje, as grizau saldu stala padengiau ,vaisiai,tortai,saldainiai........ 

Eisiu pirmokelio pasiimti netrukus siandien ryt iki 12 val bus adaptacijai :)

Klijavau varda ant apykakles is vidaus, kad mokytoja paemusi iskarto matytu ,ar vaikas ,kad pasiemes nesikuistu po vidu :)  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-08-30 15:51

Niu kaip smagu jums

Pas mus lietus ,apsinisaukia ,tai vis kavos kavos uzsikavinsiu negyvai

Sian pagaliau sutvarkiau vaiku spinta,rubu vel maisa ismetimui pririnkau,reiks laukt kada tie maisiukus atnes .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-08-30 19:29

Lietuviskos knygos pardavimui : http://www.ebay.co.uk/itm/110944217963?ssPageName=STRK:MESELX:IT&_trksid=p3984.m1555.l2649#ht_500wt_1225

Daugiau knygu rasite paspaude ant "see other items "

:)

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2012-08-31 12:31

sveikutes, kristulka, kaip atsventete mokslu metu pradzia? :) kaip vaikuciams sekesi mokykloj?

dirziene man kazkokiu super parduotuviu nereikia, taciau cia kai uzeini i parduotuve ir tera du megztukai ir pora kelnyciu tai nera ko nupirkt. net tesco parduotuvej drabuziu skyriuje didesnis pasirinkimas :D reiks ir man issikuopt vaiko drabuzius, nes speju nemazai isaugtu per vasara yra, ypac kelnes :D kai bus pustuste spinta tai bus galima ir vaziuot apsipirkt :D dirziene kaip pacios sveikata? ar jau pasveikai?

2012-08-31 13:11

Sveikos ,pas mus tesco rubu isviso nera

Jop jau nuo vakar sveika as

Sian varysim stalo pirkti pagaliau ir dar visko reik ,bet tai ko reik ,tai mazmuoziu visokiu ,i poundlandine eisim

Vyrui mano liudesys nebera paundlandinej jo megemo sampuno ,turiu body shop dovanu kortele,tai niekaip neirodziau,kad ten tai jo tikrai nera,netykejo,nuejo isistikino ,kad nera ir dabar liudi ,liudi

Ka jus veikinejat? kaip dantis?

2012-08-31 14:21

tie vyrai tai amzinai kol patys nepatikrina tai netikes :D su saviskiu irgi buvau net gincytis pradejus,sakau kad nera,o jis sako kaip tai gali nebuti,kol pats nenuejo ir neisitikino :D del dancio uzsiregistravau kitai savaitei, tai keliausim. as irgi truputi jauciuosi serganti, o siandien dar toks orelis, nors ir saulute sviecia ale vistiek saltukas. dar pati tokia susalus tai ziemini megztini issitraukiau :D nors vaikas tai su maikute, bet gi as matot susalus :D :D

2012-08-31 18:30

Niu va buvom mieste ,isleidau savo dovanu korteles pinigelius Bet tai su vyru ir jo draugu buvau,tai kaip visada zyysti jie eme greiciau greiciau,tai pasirodo ruda ,o ne juoda tusa blakstienom nusipirkau Nu bet gal kazkaip pritaikysiu as ji Antakius galu gale dazysiu as su juo

O pas mus silta,mieste tik su dzemperiu buvau ir tai karsa buvo

Vakare namus pasildysiu tikrai nes naktim salta namie,nuo stogoo pucia kazkaip

2012-09-01 00:40

Laba laba laba :) nu simona saltuke kokia, ka ziema darysi :D ? Siandiena oras pasaka buvo, po mokyklos su mazuoju zaidimo aiksteleje ilgai zaideme.

Vaikams stalas mano suruostas labai patiko,smagiai pasmaguriavo :D

Siandiena lekiau raod tax pirkti paskutine diena buvo :) gerai ,kad vyras susisgribo , ot bauda pareitu :)

Vakarop i lt parduotuve nuleke buvom pasiilgau voblos :D taip skaniai buvo mmm :D Taip tai retas svecias as musu tautieciu pardotuveliai.

Tesco rubeliai man labai patinka, turi vaikai is tesco ir megztuku, ir kelniu ,labai liux plauk neploves nei nublunka, nei issitampo .

Visi miega iskrite vaikai vasara eidavo 23 miegoti, dabar po keliu mokslu dienu abu krenta net 21 nesulaukia, ot ramybe :D Jungiu ir as kompa , ir merkiu akis :)

2012-09-01 16:05

Sveikos gyvos ,oi as tai naktibalda visisskai pasidarius ,niu tik 2val nakties akytes merktis ima

Va sport direkte maikiu po 2 svarus prisipirkau ,nes niu nieko as neturiu nors spinta pilna visko ,bet neturiu

Ai stalo tai taip ir neneusipirkom ,gi nerandam kompromiso as noriu apvalaus ,vyras kvadratinio ,ot beda kokia

Sian grazus oras ,skalbiniai dziuna viskas ciki

Ka jus veikinejat sian ?

2012-09-02 20:41

Sveikos ,niu gal zinot kaip vorus naikinti ?Mano pili ju milijonai,dar suprasciau jei maziukai ar tie ilgom kojom lauko,bet mnea laksto kazkokie juodi 10cm didumo,as nuo ju kraupstu Kuom juos trucyti nezinau. Voratinklius kasdien nuemu,bet po nakties vel ju pilna

2012-09-03 15:16

labutis. oi vorai tai tikrai kad cia tokie pavalge :D pries pora savaiciu virtuvej ant spinteles radau toki giganta, vyrui liepiau kad ismestu laukan, ale gi kaip laksto jie greitai :D pora koja buvo prispausta,ale vistiek ismetem laukant :D :D del naikinimo nezinau, dar tiek neprisiveise kad naikinciau :D

gal zinot kaip angliskai vadinasi tos paracetamolio zvakutes kur i subiniuka? 

2012-09-03 15:59

Sveikos , nu prisijuokiau del voru :D o taip cia ju netruksta :D As tai juos naikinu siurbliu :D kiekvienu kartu siurbdama perziuriu lubas ir kampus, jei atsiranda susiurbiu ir tiek ziniu :D

Simona ,kad paracetamolis taip ir yra paracetamol , o zvakudes lyg paracetamol suppositories .Tai gydytojui pasakyk, kad sirupas netinka israsys iskarto zvakutes .

Buvau koledzia testavausi vajeiiiiiiiiiiii gramatikos testas amen :D manau nei puses neparasiau, na bet tam juk ir einame i studijas, zodziu pradedu full time anglu kalba studijuoti,nuo kitos savaites, bus sunku ne tik moksluose, bet ir del mazojo paemimo is mokyklos, na bet kaip nors, ne tokia jauna esu,kad begaisinciau laika :) reikia kibti kaip reikiant.

2012-09-03 16:25

Jo laksto tie vorai neprastai,pas mus ju daug namie ,visokiu rusiu ,spalvu ir pan. Viena net kazkoki ruda su baltu pilvu uzmisiau .Nepadeda man nei voratinkliu valymas nei ka ir lyg musiu namie nera ,ko jie cia tupi nezinau .

As tai laukiu kada gausim atsakyma del vaiku mokyklos ,tada zesiu per kiek laiko susisukam nueit ir pareiti,tada ir as i koledza eisiu sakaiciau,kad galima belenkada ten uzsirasyti.Oi pas man su gramatika isvis amen jauciu bus rasyt angliskai nimoketi as

As uzsipirkus zvakutem buvau ,bet jau mano vyrukui jos nebepadeda,tai geriam paracetamoli kai reik

Sian grazi diena ,bet neismastau ka cia valgyt pagaminti ,neveikia galva man.

2012-09-06 15:17

labutis :) gal pasirodysiu neisprusele, kristulka, kas ta vobla? :D turbut netokia lietuve ir esu kad nezinau kas cia per daiktas :D labai idomus pavadinimas :)

na maniske jau darzelyje, po dvieju valandu eisiu pasimt, jeigu anksciau nepaskambins kad kokios problemos :D dukryte jau vakar vakare tokia linksma buvo kad eis i darzeli, susakiau kad nebijotu eiti i wc ir pan, kad jei ko reikes tegu bando aukletojom sakyti, tai ji man sako zaisiu tenai :) kuprinyte tai labiausiai patenkinta, nesesi ant nugaros kol ejom i darzeli, tokia laiminga, emociju pilna, o kai nuejom i darza,tai tokia kuklute pasidare :D pelyte mazyte. kol kalbejausi su aukletoja,tai neujo zaisti. na gal viskas bus gerai, labai ten nesipyks su visais. gaila kad anglu kalbos nemoka nei kiek, jauciau kaip aukletojoms buna sunku kai emigrantai atveda vaikus su kuriais neimanom susikalbet.. na bet as nei pirma nei paskutine kad atveziau vaika. pramoks greit, ir susikalbes :)

ka cia dabar veikti,taip keista kai vaiko nera. nes retai buna kad buciau be vaiko :D

2012-09-06 15:22

dirziene, dar nesulaukete atsakymo del mokyklos?  kaip su rudu akiu tusu sekasi dazytis? :D pamenu kazkada jau bais reikejo man pasidazyti (siaip retai dazausi) ir ziuriu kad juodi tusai jau apdziuve, tai radau melyna akiu tusa, pasidaziau,is pradziu biski melvos blakstienos buvo,bet paskui pajuodavo :D tai nelabai ir matesi skirtumas :D

kodel man tiek sypseneliu mazai leidzia pasirinkti? tik 20 sypsiuku..

Paskutinį kartą redagavo: simona26 (2012-09-06 15:22)

2012-09-06 16:45

Sveika,vobla  yra zdiovinta zuvyte ,niu siaip mazytes zdiovintos zuvytes,prie alaus megsta daugkas jas .

Aga pas man sypseniuku irgi mazai rodo irgi 20,galvoju cia nauja tvarka gal tokia,kad sumazino sypseniuku.

Neateina dar atsakimai del mokyklu,niu kas belieka tik laukti

As savo pana biskiuka ismokinau angliskai nes zinojau,kad reikes tai bent kazka  jin supranta,nes didele tai isvis baisu,kad nesusikalbes . O mazius piktybiskai nesimokina angliskai,vat nenoriu,nemoku ir vsio .

2012-09-06 17:34

Sveikos mergaites, visai nebeprisedu prie PC i mokykla nuvedu, pareinu apsitvarkau, valgyti pagaminu ir lekiu atgal pasiimti maziaus, na kt savaite iki 1 val bus, o dar kita jau pilna diena t.y. iki 3.05 .Bet as nuo kitos savaites full time pradedu  mokintis ,tai visai namie nebebusiu, o mazaji paims kelias dienas tokia anglike , nesu auklem niekada palikusi, bet teks kelias dienas po kelias valandas kitaip neiseina niekaip .

Taip taip vobla yra vytinta zuvis ;)  

As isvis sypseneliu negaliu spausti pastringa man tada si puslapis , galiu tik per mygtukus konstruoti :D

Del mokyklu nukeliauk i svietima pasiklausk , judink juos pati , pasiskambink vis kas savaite paklausk kada ir t.t. Nes gali laukti ilgai ir nuobodziai...

2012-09-06 19:22

Nezinau kur tas svietimas,galiu tik i concula nueiti,bet jau kaip pakalbesiu mane pacia i pirma klase paskirs

2012-09-08 12:17

Dirziene 2012 09 06    

Nezinau kur tas svietimas,galiu tik i concula nueiti,bet jau kaip pakalbesiu mane pacia i pirma klase paskirs

Kodel tu kali vis sau i galva,kad taves nesupras. Supras ne per pirma sakini , gal per 10 bet supras, kol pati nepradesi eiti kalbeti ,tol kalba nepajudes. Cia jie jei nesupras klausys taves tol kol supras, jie neturi teises tave paleisti neatsakius ir neissiaiskinus kokios info tau reikia.

Vakar karstis baisus buvo, ryt dar karsciau pranesa, smagu,kad rudeni dar palepina siluma :)  

Mano mazas slogas pasigavo, tai gydau,kad pirmadieni iseitu i mokykla, nes man paskaitos negali isisirgti :)  

Leksim su dviraciais pasivazineti   :)

2012-09-10 20:18

Sveikos,niu gi jo savaitgalis vasariskas buvo,sian irgi dar busia velnio

Atejo mazui laiskas delmokyklos,tai jau jooo kitam miesto galai,tai atmesiu ,ryt nunesiu i koncila . Jis dar mazas tai ne tai as nervijuos,galiu atmeswti,va pana jau visa antroke ar trecioke gi turi buti,tai manau jei ras vieta tai jamsiu ka bepadarysiu ir i tapacia mokykla maziu rasysiu. Nu man vba sitas tik ir ryuopi ,galva uzkimsta taik mokyklom ,zodziu labai strategiskai nepalankioj vietoj maes apsigyvenam nuo mokyklu labai toli aisku norisi ,kad viskas butu cai pat ,geriausia ,kad kelio 1min tebutu jau kaip fantazija injungiu tai gerai

3

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Lietuvaiciu sveitaine...

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Oskaras