Forumas > Mokyklinukas - auga... > Pirmokas > Dirbantys tėvai ir...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-08-07 10:49

Vat man iškilo klausymas nes neisivaizduoju.. kaip susitvarko jūsų vaikas kai jus dirbat arba negalit jo pasiimti iš mokyklos jau vyresnis vaikas gali pats ateiti namo o pvz maniške tikrai kolkas viena negriždines tai jus man pasakykit kaip sprendžiat tokia problema, kas paima vaika iš mokyklos,kuom jis užsiiminėja po mokyklos,kada ruošia pamokas ir kaip viska spėjat po darbo o gal po pamoku būna prailgintoj tai kaip ten jam sekas?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-08-07 17:30

Na aš iš pradžių galvojau apie prailgintą grupę. Bet pirmą mėnesį pasiėmiau specialiai atostogų ir pamačiau, kad viskas gerai - kuo puikiausiai viską ji pati susitvarko: ir gatvę ramiai pereina, ir duris atsirakina.

Manau, svarbiausiai, kad pirmą mėnesį ar bent jau kelis mėnesius būtų žmogus, kuris pakontroliuotų pirmokėlį ir pripratintų jį prie rutinos.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-07 17:39

prisimenu mano krikšto dukrai pradėjus lankyti pirmą klasę sprendė tuo atveju pačią didžiausią problemą kad ji laiptinės lauko durų negalėdavo  atidaryti labai sunkiai jos atsidarydavo tiesiog per siplna buvo jas pastumti.. o paskui kad parėjus namo užsirakintu duris ir niekam neatidarinėtu mama ir tetis turi savo raktus tokia tiesą idiegė ir po šiai dienai laikosi, na ir žinoma gerai kad su namo laiptynės gyventojais buvo gera kaiminystė vienas kita pažinodavo ir pažysta,   tai kaimynės prašydavo pažiūrėti per langą tam tikrą valandą ir ji atidarydavo lauko duris... va tokia mūsų patirtis...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-08-07 17:45

yra prailgintos grupes... as pati ziurejau pirmoke, pasiimdavau ja is prailgintos grupes,ir pabudavau su ja kol mama po darbo ja pasiima...

2012-08-08 18:40

Giedrė o mokykla toli nuo namu?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-08-08 18:43

Tai prailgintos aišku yra ir pamkos paruošia ir i būrėli nueina.. bet apart prailgintu kokie sprendimai.. žinot kaimynė prisimeniau berniukas jos i pirma klase nuėjo ir pats namo eidavo nors mokyka ne arti buvo tai va po mokyklos nusprende prie ūpes nueiti tai ten užsižaide tėvai ieškoti pradėjo namo grižo vėlai vakare o ir kuprine su pratybom ir sportine apranga pri eūpes paliko tai kai grižo jau neberado :(

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-24 14:13

aš kiek girdėjau iš mamos pasakojimų apie mane tai pirmoj klasėj tris kartus buvau pametusi knygas ar sportinę apranga... eidavau namo 3 val kaip mama sako tiesiai per aplinkui, nužioplinėdavau labai mylėjau gyvūnus tai kol visų kačių šūnų neišglostydavau nepanešiodavau tai apie namus nėra ką ir kalbėti...kartą yra atnešusi moteris kuri savo darže rado mano kuprine , kitą kartą tiesiog ant šaligatvio rado paliktus o kita kartą tai prie namų voliojosi nes jau nepanešiau katino su kuprine...žodžiu buvau labai išsiblaškiusi manes buvo daug norėjau visur suspėti ale ...

2012-08-24 15:42

Mano vaikų mokykla nebuvo taip labai arti, kai jie buvo pirmokai, bet tame pačiame rajone. Gatvė - maža, bet reikėdavo žvalgytis.

Dėl išsiblaškymo... Manau, kad reikia kartu su vaiku viską kartoti, kad jis atsimintų: Ar turi raktus? Ar užsisegei kuprinę? Ar turi pinigėlių?

Einant į mokyklą, nors jis ir ims pykti už tai, vis kartoti: Dabar einam čia. Sustojam. Apsižvalgom. Nėra mašinų. Einam. Čia pasukam. Ir pan.

Ir svarbiausias dalykas, ko gero, išmokyti vaiką, ką daryti, jei jis pametė raktus ir negali įeiti į butą: nueiti pas kaimynę, paskambinti, galbūt įrašyti ant lapelio mamos ar tėčio telefoną - galbūt tą lapelį prisiūti prie švarkelio, jei pamestų kuprinę.

2012-08-28 13:57

:) na ir mes su mažaja vaikštom tuo keliu kurio eis i mokykla, rodau saugesni kelia.. kalbames tikrai nemažai bet žinau kad mano perliukas tokia nesusikaupusi, tokia išsiblaškiusi, vsika žino viska gali pasakyti o kai reikia pritaikiti praktiškai puse pamiršta arba pasimečia.. tai nežinau kaip mums seksis,, kolkas vyras dirbs nuo puse 9 aišku kiek bus imanoma kad ja vesti i mokykla o taip irašem i prailginta grupe. Aišku čia gal aš išpučiu burbula per dideli nes vistiek esu namie kol mažiukui 2 metukai sukaks bet tikrai nevisada yra galimybe paimti arba nuvesti dičke.. turim auke kuri dėja pati dirba ir galetu ja iį mokyklos atvėsti tik po prailgintos, nepaimsiu kai sninga kai lyja kai mažasis serga .. tai apsvarstom visus variantus.. aišku kai geras oras ir yra galimybe išeiti visada nueisim ir paimsiu dukra bet bus taip kad nebus tokios galimybes,.

2012-09-18 17:28

te va...taip bijojau taip bijojau..bet kolkas viskas vyksta sklandžiai, jei vyras važiuoja anksti i darba tai nuvedu vaika kol  mažiukas miega žinau kad tokiu laiku miega ir neprabus tai 7 val ryto pagere pieno ir neprabunda tada žinau miegos iki 9 ačiu dievui čepe kaip aš sakau nebuvo, o jau atgal jei aš negaliu dukra ateina viena.. aikšku aš jai skambinu ir telefonu kontruoliuoju :) kol per balkona nepamatau :) tai va kolkas viskas gerai

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-09-18 17:57

saunu kad jums sekasi gerai.

2012-09-19 10:24

Ačiukas, kaip sakau kolkas be čepe nors gerai sakoma bus problema spresim, tiesa vakar buvo susirinkimas pas direktoren del budinčios grupes pas mus jinai kainuos 200lt i mėnesi susirnko 13 vaiku

2012-09-19 11:32

Šiaip - daug susirinko... Nes pas mus net tiek nesurinko,  todėl ir nedarė prailgintos grupės.

Viršun ^ | Forumas > Mokyklinukas - auga vaikai,... > Pirmokas > Dirbantys tėvai ir...

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Laurynas