Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Marinavimas....konserv...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-08-06 15:51

Kaip verdat mišraines perskaičiau ir net sau atrinkau receptuku..o kaip marinuojat? gal turit koki savo Special receptuka marinato,o kokias daržovės dažniausiai mariunuojat, kokiu niuansu būna,kaip marinuoti kad bonkes neišautu :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-08-08 14:23

As marinuoju-agurkus,burokelius,pomidorus su zele.Daugiau kaip ir nieko.Siemet bandau naujus agurku marinatus.Tai ziuresiu,kas per skoniai bus.Jei skanus,ikelsiu receptukus.Agurku jau prisimarinavau 14 stiklainiu.As i litriniu,i trilitrinius nededu,nes mums per daug vienam kartui.O stiklainiai man niekada nesprogineja.Agurkus,prieskonines zoles sudedu i stiklainius,uzpilu marinatu,tada dedu i puoda ir pasterizuoju 10-15 min.Istraukiu ir uzsukiu su paprastais dangteliais.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-08-08 18:45

o aš girdėjau kad pasterizuoti nereikia atseit laiko gaišinimas... o agurkus su pomidorais kartu marinuojat? man tai dara ju skonis vienodos ka agurka valgai ka pomidora..vyrui nepatinka taip prašo kad būtų atskirai

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2012-08-09 11:58

Nezinau,ar laiko gaisinimas,ar ne,bet tada man jie garantuotai nepabala ir neiskelia dangteliu.O nepakaitinus,yra rizika,kad ilgai neissilaikys.O ir anoks cia laiko gaisimas.Juk nereikia ten stovet-sudedi i puoda,pakaista keleta min,isimi uzsuki,kitus sudedi.Nezinau,bet bent jau man viskas labai greit pasidaro.

As tai visaip-ir su pomidorais agurkus marinuoju ir be ju.Ir su paprikos gabaliukais labai skanu.Zele taip pat darau0tiek vien pomidorus,tiek su agurkais kartu.

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Marinavimas....konservavimas

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Gintare