Forumas > Mokyklinukas - auga... > Pirmokas > Kaip atnaujinti gerus,...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 93

2012-08-01 18:52

Sveikos mamytės,

man būtų smagu išgirst ar kaip nors atnaujiname, vaikui nusibodusius bet dar gerus mokyklinius reikmenis. Juk būna, kai perki brangią kuprinę, penalą, ir po metų tarnavimo, jie dar būna geri, bet vaikas protestuoją ir nori naujo, ar perkate, ar kažką sugalvojate, kad vaikui ir senas atrodytu patrauklus?

Pasialinsiu patarimais, kaip mes kažkada su mama darėm mano broliui, ir sesutei į darželį, gal sudomins, gal ir jūs parašysit dar neišbandytų ir smagių būdų.

Taigi :

Yra dažai, su kuriais galima piešti ant rūbų ir įvairių medžiaginių daiktų, mes buvome irgi tokių nusipirkę ir smagiai išpaišėm broliuko krepšiuką, kuriame nešiodavosi savo sportinę aprangą. Vaikas pats pasako kokio piešinėlio norėtų ir taip galima labai smagiai visiems kartu praleist laiką ir pradžiugint savo mažylį. O ir rezultatas dažniausiai nustebina. Jei tik mokat piešt, leiskit fantazijai pasireikšt.

Antras būdas, kuprinę apsiūti aplikacijomis, dabar kiekvienoj siuvykloj tai gali padaryt, nueini į parduotuvę, kur pardavinėjami siūlai sagos, ten dažniausiai būna ir aplikacijų, mažajam kuprinės nešiotojam galit leisti išsirinkt, ir taip seną atnaujinsite ir padarysit laimingą vaiką, o kokybės tas nesugadins. Jei gabios, galit ir pačios papuošimų pagamint, kaspinėlį ar kokį nors raukinuką :)

Penalams galima iš siūlų prigamint pukuotų kamuoliukų, ir prisegt juos su žiogeliu prie penalo užtrauktuko. Galima pridaryt įvairiausių spalvų, ir mažasis ar mažoji pagal nuotaiką ar tiesiog prie kažko derindamas gali išsirinkt vis naują. O padaryt lengviau nei lengva, manau kiekviena dar mokykloje mokinomės, kaip daryt tuos kamuoliukus.

Tai tiek, jei jūs irgi kažką panašaus darote, pasidalinkit.

2012-08-02 08:57

kur prapuolusios mamytės??

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-08-02 12:12

:) na aš asmeniškai manau nieko nedaryčiau nesu prie meno :) tai kad jei jau atsirado reikalas atnaujint tai pirkčiau kita, nebet vaikui daiktas labai brangus ir patinka o sugadintas tai tada aišku ieškosim sprendimo :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-02 13:04

aš ir buka nat meno... griečiau paremontuosiu nei ką naujesnio išradinėsiu arba kaip drugelis sako nupirksim naują...

2012-08-02 13:56

Na bet būna, daiktas dar tikrai geras, nesuplyšęs, bet tiesiog nusibodes, tai toki gaila išmest :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-02 16:32

mano matyt dar per mažos nusibodusius daigtus niekda nemetu ar nemeta dar tai tuo dziaugiuosi, arba pati kam atiduodu čia jau pagal situacija

2012-08-02 19:57

Na tokiu atveju jums gerai :) o va mes su mama, mano broliui pamenu visokius dalykėlius galvojom :) nes nuo žmogaus voro, tuoj persimesdavo ant ko kito :) jie greitai pakeičią savo didvyrius :)

2012-08-02 20:05

mes kažkaip neužsiciklinam, žaislus jei nusibosta ar jau ne pagal metus tai atiduodam o daiktai na nėra nei vieno kuris nusibodo... gal kai ateis antri trieti metai aišku gali pasakyti jau to nenoriu noriu kito, bet manau ir taipm jie bus pakeisti, toks dalikas kaip penalas ar kažka panašiai.
Nors kas žino kas bus po metu :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-08-04 11:31

Pas mus šeimoje tai dar ir rankdarbiai pamėgti, tai gal ir tas skatina atsinaujint ;) kartais tikrai sauniai gaunasi, nesinori net pirktinio :)

2012-08-16 14:17

tai čia gerai visada pavydejau žmonėm kurie turi fantazijos ir gabumu sedeti kažka veikti kropsčiai atiekdami..aš to neturiu.. :)

Viršun ^ | Forumas > Mokyklinukas - auga vaikai,... > Pirmokas > Kaip atnaujinti gerus, bet...

Šiandien gimtadienius švenčia (181)