Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Jonavėlė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
38
...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 1797

2012-09-25 18:16

Jo Sandra,pasitrumpinau ir zymiai va kaip atrodo mano naguciai,po siandieninio apsilankymo pas manikiuriste

Jonavėlė

Jonavėlė

Jonavėlė

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 206

2012-09-25 19:05

Sveikos mamulkos :) 100 metų čia nerašiau :) Įlendu pasiskaitau ir vėl išlendu :)   Kaip Jums sekasi ? :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2936

2012-09-25 19:13

gerai gyvenam ernesta. va ka tik is darbo pokalbio, draudime buvau. tai nzn ar verta man pradet, norisi pabandyti labai net. bet kaip rast zmoniu, kurie noretu gyvybes draudimu draustis???????????? gal yra norinciu???  o tada jau galeciau ir masinas draust :)

grazus jolantos nagai labai, cia ilglaikiu pasidarei?

milenai sveikatos

Paskutinį kartą redagavo: lauraergo (2012-09-25 19:13)

2012-09-25 19:35

lauraergo 2012 09 25    

gerai gyvenam ernesta. va ka tik is darbo pokalbio, draudime buvau. tai nzn ar verta man pradet, norisi pabandyti labai net. bet kaip rast zmoniu, kurie noretu gyvybes draudimu draustis???????????? gal yra norinciu???  o tada jau galeciau ir masinas draust :)

grazus jolantos nagai labai, cia ilglaikiu pasidarei?

milenai sveikatos

Kaip sekėsi pokalbis? :) Aš tai neįsivaizduoju ką man reikės daryti kitą mėnesį :) Jau kaip ir į darbą reiktų grįžti, nes baigiasi 3 metai... Uj kaip nelaukiu :/  Gal ieškotis kito darbo, bet nelabai ką gero galima rasti Kėdainiuose :/  Į biržą stoti, bet ten manau niekas neatsižvelgia , kad yra mažas vaikas... ( darbo grafiko atžvilgiu)..  Ech...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 1797

2012-09-25 20:10

Laura,nea,neilgalaikis cia pas mane,pas mane juk priauginti nuo senai,tik tiek,kad dabar juos nutrumpinau ir nebedarau labai ryskiu,kad darbe neprikibtu

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-09-25 20:28

grazus tvrakingi naguciai super jolanta...

ernesta jau trys metukai taviskiui, greitai laikas lekia. na jo teks darbuko ieksotis, arba i sena grysti.

kas naujo pas tave ernesta?

kuriam cia draudime?? buvai?

mes jau lovose,tv ziurim....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1784

2012-09-25 20:42

blemba uzkniso jau tos ligos.... nuejau nedo i darza pasiimt tai aukletoja sako laaabai sloguoja... nu tipo i darza nebevesk.... tai gerai kad tevas dar atostogauja tai ryt paziures, tikiuos kad neisisirgsim nes kol kas dar tik sloga... kad kosijantiems ka sakytu tai negirdejau, o kad sloguoja tai jau ne pirma kart girdziu kai nepasitenkinima isreiskia, nepatinka nosis valyt.... 

jolanta, grazus naguciai... laura, sunku siais laikais draudime, o ypac jonavoj, nes reik savo klientura turet, plius cia tu draudiku ant kiekvieno kampo tai manau sunku, bent jau pradzioj tai tikrai... gerai jei alga pastovi, o ne nuo polisu skaiciaus priklausytu... 

2012-09-25 20:58

manau nuo polisu.... kaip ir dauguma visur.

2012-09-25 22:12

tai aisku alga nuo sudrytu sutarciu. as galvoju kaip papildoma uzdarbi, kai vyrui taip nesiseka, tai as vis galvoju kaip papildomai uzsidirbt. aisku gavus normalu darba, visai kas kita butu, bet tokie nesimeto.cv vis siunciu, ki pgalvoji ju metai liko vis kurnors siunciu, bet skambina arba platint kazka arba draudimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 501

2012-09-25 23:06

mano vyras bandė draudime dirbt. pripudrino smegenys, pripasakojo arabų. o kai įdarbino :O 2 val per mėnesį, algą pats turi užsidirbti, sėdi ofise, gyvybės draudimui visi viršininkų užkalta klijentūra. dar su kitais-firmų ten kažkokiais draudimais tai išvis ten kyšių/sutarčių reikalas. nu žo, nešvarus reikalas gavosi. tai vyrs "padirbo"kelis mėnesius ir movė iš ten neatsigręždamas....

dieną svečių turėjau, kavytės pasiurbėm, papliotkinom...va....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 501

2012-09-25 23:08

mažoji mano jau kaip sveika. dvi dienas išvis nekakoja, smagi, apetitas tik prastesnis. ale bananų kaip reikalauja :O ir suvalgo po du ant karto.....

jolanta-gražūs nagai

sandra-kranai-lūžta ir lūžta-išgyvensit

2012-09-26 08:26

Na taip laikas greitai eina :) Jau trys metai Majui tuojau :) Šiaip naujo labai kaip ir nieko :) Teismai baigesi dabar ramu-tilu :D Sėdžiu sau namučiuose, ur tiek :) Jau pabodo, norėtusi grįžti į darbą, bet labai dvejoju ką čia man daryti :/ Kas pas tave Sandra naujo ? :) Norėjau užlėkti kurią dieną, bet galvoju numerio neturiu, gal vėl nerasiu :) Šiandien taip pat lekiu į Jonava, tai nžn jei būsi namučiuose užlėkčiau :) Kokius 2 metus tavęs nemačiau :) ))

2012-09-26 11:48

sveikos... tai larisa smagu kad sveciu turejai.. isgyvensim aisku.

verdu sriuba,ir prisedau cia. trecia h varysiu antakius susitvrakyt,o puse penkiu i susirinikima.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 18

2012-09-26 12:09

sveikutes,

milijonas metu

zodz, merginos siais metais du kartus uteliu turejo(kad tik neatsirastu), vos isleidau i darzeli ir pati apsirgau... mazoji alergiska raugintiems kopustams

Paskutinį kartą redagavo: audrytux (2012-09-26 12:09)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-09-26 12:43

sveikos, aš jau kaune spėjau pabuvoti egzas kvalifikacijos buvo... dėl utelių tai girdėjau kad epidemija eina sau baisu man pagalvoti..aš ir dabar atidžiau žiuriu panelių galvas... geriu kavytę...

2012-09-26 13:46

as jau pasikavinau,pavalgem. suploviau... man ir baisu, bet aciu dievuikolkas ramu... nesam tureje...

buvo ernesta nei pazinti sukudusi kaip... paplepejom,kavos ikalem. kaunan isvare...

2012-09-26 16:16

sveikos. grazi diena, tokia silta. pasivaiksciojom mieste,sutvarkem reikaliukus parinkom kastonu, dabar deliojam abu :)

puse nakties nemiegojau, galvojau ka cia daryt ir del draudimo ir del vyro.

o draudime ernesta sake man paciai reik apsisprest ar noriu, bet esme, kad pati klijentu turiu surast gyvybes draudimui net 3, tada jau duos telefona ir kitus draudimus daryt. ir tik nuo poliusu skaiciaus uzdirbi, tik nesake kiek

2012-09-26 16:17

brazde 2012 09 26    

sveikos, aš jau kaune spėjau pabuvoti egzas kvalifikacijos buvo... dėl utelių tai girdėjau kad epidemija eina sau baisu man pagalvoti..aš ir dabar atidžiau žiuriu panelių galvas... geriu kavytę...

kaip sekes egzas kristina? ar sunku buvo?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2012-09-26 19:02

sveikos,ka tik is susirinkimo parejom...nieko naujo nesuzinojau ko buciau nezinojusi...neber laiko prie pc prisest darbais uzsivertusi...sestadieni atsipusiu jau..ir galesiu palengva darbuotis..db iki sestadienio 2 salikus reik numegzt su raidem,inicialais,tai viena jau baigiau,antra jau pradejau...nes sestadieni mano salikai iskeliauja i uzsieni.jau eilute darosi prie uzsakymu,ale naudos nedaug

dvyniai lyg tais jau sia savaite eina noriai i darzeli,gal baigesi musu asaros.tik va aivaras per pietus sysiu padaro i lova,perku vienkartines palas,matyt pasalo kojas,nes nedarydavo o va sia savaite pradejo daryt...

2012-09-26 21:50

nu va,gal praeis, nebedarys...

tai laura pamegink,kaip papildoma uzdarbi, gal pasiseks,kalbeti juk moki, isiulysi...

mes dvi val susirikime praleidome. nauja tvora statys,bus kiti vartai... zodziu tvarkosi aplinka ir visa kita pakalnute.

vidus atrenovuotas tai db isore.

o siaip nuotraukyciu parode is gyvenimo,apie veikla,maista papasakojo. logopede,dyriktore kalbejo... nu zodziu viskas liuks.

eisiu jau i lova.

...
38
...

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
eligijus