Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Jonavėlė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
35
...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2012-09-20 09:53

tai va ka jau padarysi,reikia eit i darzeli...kai pradejom eit tai ir snekos daugiau atsirado,pradejo kartot zodzius tokius lengvesniu...nueini pasimt tai laimingi zaidzia ir paklausi ar ateisi ryt sako jo jo ateisiu...o tik rytas ir vel tragedija...pati is paskos ciut nezliumbiu...as gi zliumbale...

tikrai kad turi trukt balkono kristinai..mums be balkono sakutes ir peiliai butu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 807

2012-09-20 09:59

patikek jau mano Titas zodziu ir prisigaudo,sako vakar NESVAIK MAMA :) NET APAKAU,ARBA KAS BISKI KAROCE :) jau kas nereikia greita pagauna

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-09-20 10:11

mano Neda kas biški sako O Dieve... ir jau kažkur prisigaudžiusi...

2012-09-20 10:13

kada cia Gusts uzlipo ant Tito,Titas rekia,mama,man brolis seksa daro,kur jis jau cia zino net neisivaizduoju :)

2012-09-20 10:17

oi gerai Irma tavo Titas pavare,net nusijuokiau.

2012-09-20 10:20

mes su Algiu net nezinojom ka sakyt,nei cia juoktis,nei ka :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-09-20 14:11

oi geras zvengiau is tito... chichi... juk per tv paisgauna ta zodi.

pas mane baisu, nera kur kojos padeti, visur siukslynas.  papietavom, isgerem kavos. susiploviau. ramu. tuoj ir milenos reikes eiti...na ne tuoj, bet neuzilgo.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2936

2012-09-20 15:29

sveikos. jau prisjuokinot mane. ot vaikai pakalba :) :) ;) jau is tito tai isvis juokiausi

mes namie sedim, ant biletenio as. bet neblogai titas jauciasi, o as visai gerai namie jauciuosi, kepu pyraga obuoliu ir megaujuosi ale atostogom :)

vakar buvau zumboj, labai patiko, ten ir visokiu sokiu zingsneliu pamokino, smagu. kaina 50 lt, bet jei maziau eisiu, tai ir maziau reiks moket. manau lankysiu, kad tik mamam paziuretu tita. tai nuo vakar net kumpius skauda ir nuotaika yra, amatyt organizmas pasiilges fizinio kruvio :)

o ingrida puikiai suprantu!!!!!!! man taip pat budavo. bet pripras, VISKAS BUS GERAI INGRIDA

2012-09-20 15:31

beja r zadat kuri ateit SAMPES ryt pas mane? tik be vaiku, kad titas neuzkrestu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1784

2012-09-20 15:36

sveikos, oi ingrida uzuojauta tau, bet greit apsiprasit gal.... va mes pripratom prie "murines sienos" is namu pazirzia, kad nenori, bet kai nueinam iki grupes viskas buna gerai ir su nuotaika man bucki duoda ir varo i grupe.... ir pati aukletoja, bet jau prie akiu graziai su vaikais bendraut pradejo, ir verkiancius ant ranku paima ir graziau sneka su jais.... o jusu grupej, jei neklystu, seimininkute pazystama dirba, nes sake kad yra dvyniai broliukai kur mazai sneka, bet isgyre kad labai faini, meilus berniukai  blemba nuo ryto taisiau savo darba, ir galvoju santrauka dabar rasyt ar pasilikt kitam kartui kai vel taisymus atsius.... kazkaip ner nuotaikos, o dar uzsiemiau kedainiu blynus kept ir mirstu prie keptuves kaip valgty noriu, o jie taip ilgai kepa 

2012-09-20 17:05

oi merginos tikiuosi greit priprasim...tai gal ir ta pati seimininkute,nes kaimynei ir giria dvynius,sake super auksiniai vaikai ir t.t. isgiria tiek kad vos ne patys geriausi vaikai jie ten

2012-09-20 17:22

buvau pas kristina trumpam, paemiau milena... sedim namie, apniuko... vyras dirba vis dar... isvesim kaimynus is proto ir save... chi. su tais grezimais.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-09-20 18:36

jo jo kaip atveso laukia jau reiks striukes trauktis...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 1797

2012-09-20 19:18

sveikos,ryte kompa jungiau,neisijunge,ismete windausu errora,poto net ekranas neisijunge,tai visa diena daugiau ir nebejungiau,laukiau kol Gedas grys is darbo ir gales paziuret.. kol laukiau,Dzastina ijunge kompa,ogi ziuriu,veikia tik windausai patikra padare ir viskas,veikia kolkas gerai.. bet sakiau vistiek nesiu kuria diena,kad paziuretu... prasedejau namie visa diena,Karina nakti nedave miegot,tai likau namie,nes nei kiek nepailsejau per nakti,o norejau su Giedre i Kauna lekt,prasiblaskyt nors kiek,bet jegu visai nebuvouzvakar ejau pas vadove,kaip ir sakiau,prasytis i kasas,tai va,nuo spalio 1 dienos jau dirbsiu kasoj,tik jei atostogos ar biuletenis,tada eisiu ar i bitutes ar i terminala pastovet,na zodziu pavaduosiu,bet pastoviai dirbsiu kasose,labai dziaugiuosimano Karina tai su didele nuotaika eina i darzeli,bucki duoda,myliu padaro ir nuvaro issisiepus i grupe,aukletoja irgi labai giria Karina,sako,labai gera mergyte,gerai miega,gerai valgo ir klauso,daug ka pati daro,klauso..

2012-09-20 19:23

liuks jums Jolanta kad Karina taip eina i darzeli...mumis girt giria,ale mes su asarom einam,nors paskui buna liuks viskas

2012-09-20 19:52

karina tikra saunuole, tikrai

o pas sandra remontai vyksta kaip suprantu. koridoriu remontuojat?

2012-09-20 21:30

jo db kolidoriu... as tikrai ryt netaleksiu pas tave laura...

karina saunuole mergina fainuole liuks.

as dar skalbiu, tuoj baiks, eisiu padziuati ir gulsiu.

issiploviau visur, iki ryt bent svara tipo pabus... nusimaudem ir i lovas.. milena dar tv ziuri,vyras seniai miega jau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 501

2012-09-20 21:50

ingrida, jei verkdami pasilieka, o pasiimant linksmi, tai viskas bus gerai. o dar jei tavo mamą matė ir geriau žaist ėjo-tai išvis liuks. žinok manieji pernai virš mėnesio rytais kriokdavo. kartais net ne mes ryte persiaudavo ir nurengdavom, o auklytė ar šeimininkutė. nes negerai, kai daug žliumbia. tai tik kuo greičiau permaudavom batus į tapkes ir žviegiančius į rankas priduodavom. gerai tai, kad išdresiruotos čia kaime visos. jei negali auklytė, tai šeimininkutė priimdavo vaikus. arba kitos grupės kas nors. nes ten rūbinė bendra, tai pažįsta visus vaikus, kaip šeimoj....o dar mano du bliaudavo, tai dviese priimdavo. nu žo, visko buvo....net šiemet po 2 mėn atostogų savaitę kriuokė. dabar pasišokinėdami lekia grupėn. nors mes jau iš mašinos išlipę stengiamės nuotaikas pakelt, lenktynes darom, vejamės-tada daug džiugesio ir gerų emocijų būna, ir atsiskyrimas lengvesnis...

zita-parašysi tą santrauką, palauk taisymų....

nu kas čia dar? nebeatsimenu, ką norėjau rašyti....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 501

2012-09-20 21:51

jolanta-liuks dėl darbo ir daržo....

2012-09-20 22:12

jo ir as sakau viskas tiems dvyniams liuks.. ipras zygiuos... kaip visi.

...
35
...

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Deividas