Forumas > Mama.lt klubai > Kiti miestai > Jonavėlė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-07-25 13:01

Jonavėlė

AŠ TAVE MATAU.... TAD BENDRAUJAME TOLIAU.... TŪRININGOS DIENOS LINKIU...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-07-25 13:42

registruojiuos naujoj temoj..

papietavome, suploviau... varysiu iki doviles...

2012-07-25 14:23

NIKIA AR TAVO MERGAITĖ JAU LANKO BITUTĖS DARŽELĮ?

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 3415

2012-07-25 15:53

Sweikos,pasirasau naujuosiuose namuciuose :) Tai wat aplankstem siandien jau beweik wisus prekybos centrus,like tik 1maxsima,norfoj,iki pakartotinai wirsutinen reiks nuwaryt,nebuwo direktores,o i sita iki ryt nuweisiu wel,nes daug darbo turejo,sake ryt ateit....Norfoj ir Maxsimoj uzpyldziau anketas,o super netto uzsirase duomenis mano siokius tokius,ir sake,kad dabar renka duomenis apie norincius dirbti ir rugpjucio pirma-antra saw.jei tures laiko perziures wiska,ir jei wiskas gerai paskambint,o jei nepaskambins,tai zinot,kad nepriima,bet siaip sake,kad darbuotoju reik ir ims ju,tai tikrai...Tai butu lb gerai isidarbinti....greiciau praeitu tas laikas.Neseniai pawalgem,mergina miega,jau kokia walanda ar pusantros,gal kelsis greitu laikuwakar,kai nemiegojus mergina buto diena,tai nakti nerami buwo,pora kartu werkti buwo pradejus,wartesi,karta atsistojus snuduriuodama pastowejo zirzdama

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 501

2012-07-25 16:09

registruojuos ir aš....

doviliuk-pervargo mergina tavo...

2012-07-25 16:20

mamalora 2012 07 25    

registruojuos ir aš....

doviliuk-pervargo mergina tavo...

tai jau,siandien jau pamiegojo mergina,tikiuosi ramesne naktis bus... :)

2012-07-25 22:12

mes abu su vyreliu  ėjom pasivaikščioti pavakariais...

2012-07-25 22:42

ooo romatikai kokie...

aha dovile maciau kad super nete reikia darbuotoju...

mes snd buvom visa seimyna maudytis.. prisimaudem i valias.

dar diena dovile aplankiau prekes pasiemiau. eisiu jau miegoti...

2012-07-26 09:42

laba ryta, jo jėga maudynės...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2936

2012-07-26 10:59

sveikos. jau tikrai vakar karsta diena buvo ir as apie maudynes galvojau, ale kazkaip jegu nebuvo vakare. dar kaimyne buvo uzejus  sampanu pasivaisinom

ryt gal i soda iseis nulekt, labai norisi i gamta man

darbe gavau lydeka, tik vakar suzvejota, oi kaip bus skanu

2012-07-26 11:47

skanu lydeka bet labai dauk kaulų yra joje...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 1797

2012-07-26 13:45

sveikos,mes jau namuose,ojej kiek zmoniu,niekur neradom issinomuoti tai radom tik nakciai ir tai uz 170lt,kita diena siule uz 200 lt nakciai tam paciam namuke,tik kitam namuke,bet nesutikom,nes vieta labai lieva,nei karsto vandens,nei duso,toletai apvaryti,virtuvele 22val uzdaro,atidaro 8val,o namuke negalima jungti jokio elektros prietaiso,nu zodziu,nesamone tai sakom neapsimoka uz tokia suma,tokia skyle nomuotis.. O ir nameliai seni,Langai neatsidaro,adijalai smirda,nu zodziu  mamalora,rimku norfoj priklauso skyriai kasininkem,nebent dabar kas keitesi,nes kai man sake Rasa (seniau) tai jai prie kasos priklause net 3 skyriai,tai manau,kad cia daug ir as taip dirbt nenoreciau

2012-07-26 17:24

Sweikos,uzbegau trumpam su lb gerom naujienomTai wat panasu,kad gawau darba IKI sales darbuotojai nuo rugsejo menesio,nes dabar taip kaskokiu zmoniu(-u) turi.Buwau wakar pas ja,bet sake siandien wel ateit,tai  apwaziawe likusias pardes,kuriu wakar nebuwom apwaziawe,uzwarem pabaigai cia i IKI. :) Tai uzpildiau anketa,paziurejus i ja,paklause ar turiu waiku,kokio amziaus,kur wyras dirba,kaip butu,jei waikas susirgtu,nes sako jei domina,o mane lb domina nuo rugsejo kaip supratau priima i darba. :) Pasake apie alga bandomuoju ir weliau,jei wiskas gerai,apie grafika,darba ir liepe dabar ateit rugpjucio d 10h

2012-07-26 17:27

Neuzilgo iswarom pas maniskius,tad jei kasm ko reiks,rasykit i tel. :) warom,kol silti orai,noriu issimaudyti,o sestadieni mano gimines susitikimas,o sekamadieni mergwakaris,bet i ji ner lt,tad teks  greiciausiai apseit be jo...,tai wat tokios naujienos ir iki merginos mielosios

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 120

2012-07-26 17:35

labas barzde,ne dar nelanko, nuo rugsejo menesio lankys, eisiu kita savaite ziureti i kokia grupe papuoleme, nes iki 28 direktore atostogauja, o ir siaip reikia nueiti ankciau susizinot ka i darzeli reikes supirkti

2012-07-26 19:32

MES šiandien megoje buvome nusipirkom mikrobangę ir bulvių tarkavimo mašiną (gavom šekių iš senukų) , po to užsukome į draseikiuos pasimaudom pasideginom, ir gryžom namo... kas liečią pajūrį tai žiauru dabar važiuoti nes kainos kosmines sukeltos ir žmonių pilna... aš ir bučiau nelikus kaip ir jolanta... nikia taip užklausiau nes lytais mačiau pas Milda grupėje ant spintelės Orintos vardą tad ir pagalvojau apie jus...o ir geros žinios su darbu Dovile  smagu girdeti ...

2012-07-26 22:14

sveikos... dovile geros zinios.. eina sau darbas prie pat namu, ko daugiau noret, saunuole, kad tik idarbintu...

mes snd buvom popiet pas draugus,lb lb seniai matemes, tai jau snd buvom prisizadeje nulekt. tai saslus pakepem, milena baseine prasidave..

gryzom abi issimaudem po dusu, ir db jau miega. as dar vandeni geriu, laukiu issiskalbs, eisiu padziaut ir i lova.

2012-07-27 00:49

Mamytukas2 2012 07 26    

sveikos,mes jau namuose,ojej kiek zmoniu,niekur neradom issinomuoti tai radom tik nakciai ir tai uz 170lt,kita diena siule uz 200 lt nakciai tam paciam namuke,tik kitam namuke,bet nesutikom,nes vieta labai lieva,nei karsto vandens,nei duso,toletai apvaryti,virtuvele 22val uzdaro,atidaro 8val,o namuke negalima jungti jokio elektros prietaiso,nu zodziu,nesamone tai sakom neapsimoka uz tokia suma,tokia skyle nomuotis.. O ir nameliai seni,Langai neatsidaro,adijalai smirda,nu zodziu  mamalora,rimku norfoj priklauso skyriai kasininkem,nebent dabar kas keitesi,nes kai man sake Rasa (seniau) tai jai prie kasos priklause net 3 skyriai,tai manau,kad cia daug ir as taip dirbt nenoreciau

tai dabar ji skyriuj netvarko, tik kasoj sėdi. bent man taip sakė

2012-07-27 00:52

dovile, smagu, kad dirbsi.

jolanta-aišku nesąmonės tokios kainos....

o aš panašu, kad išvažiuosiu į pajūrį....ūūūūū....kur nuogos mergos guli...ūūūūtik nežinia, kaip čia bus. diedas lieka be mašinos kaime. blem tik tas ir stabdo. o šiaip jau šeštadienį galiu būt ten...

2012-07-27 09:36

super larisa....

katik pakilom, isgeriau kava, eisiu rengtis ir palekisu iki turgaus.

1
...

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Kornelija