Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Dukano dieta 3

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
31

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 95

2013-03-21 12:04

Laba mergytes, niu ka pykstu as ant saves labai, kazko vis ant grieko traukia... kol nepareini i 4 etapa einasi viskas ok, bet kai 4 etape pamatai kad reikia pasistengti kad islaikytum tai kas pasiekta-buna sunku... as stengiuosi, bet smegenys ar rankos manes neklauso :( bet stengsiuos, prizadu ne tik sau, bet ir jum, kad po menesio jei nepasieksiu ka turejau muskit mane smarkiai  nu siandien kaip yrodyma, kad nusistacius ritai, pradejau vel sukti masazini lanka (2,7kg) tiesa tik 20 min, bet po ilgos pertraukos manau uzteks, nes nenoriu vel juodais sonais nuo melyniu vaiksciot, pasizadu tai daryt kasdien kai neinu i darba(nes pries darba laiko nera, o po darbo jegu nebera) tai vat... siandien sveriau ryte 67,7kg  kito men 21d tureciau (cia pagal mano nora didziausia)svert 64kg (0.5kg leistina paklaida)tada tikrai man uztenka, bet svarbiausia islaikyt nesvyruojant iki pirminio tasko, sekmes man ir visom besiekiant savo tikslo 

Моя диета: диета Дюкана 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2013-04-03 23:21

Sveikos merginos! Na aš ir prisijungiu prie jūsų. Pirmoji diena praejo gana sklandžiai,vienintelė nuodemė- aplaižiau šaukštelį nuo majonezo,kažkaip užsimiršau sekundei. Tikiuosi rytoj bus taip pat lengva kaip šiandien, tik aš labai mėgstu salotas,tai labai erzina pravėrus šaldytuvą

LilySlim Weight loss tickers

2013-04-04 13:13

Sveikutes dar karta , nejau per Velykas nieko nevalget, kad jokiu diskusiju nekyla   Na as norejau pasidziaugti,jog tik antros dienos rytas, o jau -2kg  . Pasidalinkit savo patirtim ir jus!

2013-04-05 12:34

Labuka,

nu kad ner kuo girtis bent jau man ...tai ir tyliu uodega suspaudus, stengiuosi dabar pasidaryt 3 dienas baltymu, bet nezinau ar kas gausis, nes tualetas su manim nedraugauja :( net "senos" arbata kazko nebeveikia :( net nebezinau kokia stipresne priemone gaut... kolkas esu baisiai savim nepatenkinta, lauksiu nuotaikos pakitimu...

2013-04-08 21:58

norejau pasiklausti ar kam nors taip buvo- jauciu dideli troskuli ir be galo norisi ivairiu skoniu, ta prasme rugstaus ir astraus ir suraus  gal del to jog cukrus dingo is maisto..ir as nenaudoju saldikliu,tik jogurta perku su saldikliais

2013-05-15 19:53

Sveikutes, jungiuosi ir as prie jusu rato :) )

po gimdymo paliko 80 kg noriu sverti 60kg gal kas galite padeti su anketa?

2013-05-15 20:17

<a href="

Dukano dieta 3
" width="400" height="80" border="0" alt="LilySlim Weight loss tickers" /></a>

2013-05-15 20:25

Kaip ta liniuote pasidaryti?? 

2013-05-15 20:51

Sveika prisijungus 

liniuote as dariausi http://lilyslim.com/, ten uzpildai savus duomenis ir tauomet pabaigoje renkiesi forum signatures,

htm,jei neklystu,nukopijuoji viska ir ikeli i savo anketos duomenis siame puslapyje.

Sekmes ir istvermes

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 684

2013-05-21 21:56

sveikos kaip sekasi, mano dukanas isspruko kartu su visom liudnom naujienom, mano vaikui spazminis dipleginis paralyzius, sanatorijoj praleidom tris savaites biski taisomes...

viso esu numetusi nuo 02-28 10.5kg

dukano dieta 2013-01-13

2013-05-22 00:08

Uzuojauta, manau viskas susitvarkys. Man kazkaip grista kilogramai. Nesuprantj kodel. Esu trecia diena BD

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-06-14 18:50

Sveikos merginos :) esu naujoke bei laikausi sios dietos, turejau 6 dienas atakos per ja numeciau nuo 109.5 iki 104.7 tad manau pasiekimai ne mazi, sugebejau nenusideti iki vakar ,valgiau ir desrytes ir kebaba net :( na bet kolkas jokiu pokyciu i blogaja puse, kazin cia jau labai didelis nusidejimas ? :) jai laikytis visos dietos tai tektu dietintis iki kovo o po to net iki 2015 vasario :D kazkaip per baisu man is kur pasisemt motyvacijos ? :)

2014-01-11 11:55

labuka,ar dar yra paneliu besilaikancios sios dietos ? :) as planuoju ja pradeti ... gal kas zinot kur gauti nusipirkti sukraloze,nes sioje dietoje ja reikia vartoti ? :)

2014-01-13 14:46

Mergaites, o kur jus perkate kukuruzu krakmola?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2014-01-13 21:47

Ju yra prekybos centruose, as perku maximoj.

2014-02-03 20:05

Laba, senos ir naujos Dukanietes ;)

pareinu po ilgo istvirkavimo, nuo kalediniu ir naujametiniu svenciu liko extra kg, noriu susiimt ir iki pavasario sugryzti i buvusia forma :) tikiuosi bendrom jegom, padedant viena kitai pavyks ;) nors cia kazkaip labai aprime, ziuriu tylu visai...

2014-02-03 20:14

hm, norejau pataisyt liniuote, bet nebeprisimenu, kaip tai padaryt, gal kuri primintu?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2015-03-04 14:53

Sveikos merginos, kažkur skaičiau, kad Goji uogos tinka prie Dukano dietos, kad jas galima valgyti, kai užeina valgymo priepolis. Ar kuri jas naudojo ir ar svoris taip pat krito? :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2017-01-20 10:10

sveikos moterytės,

mažiau nekokybiško maisto ir daugiau judėkim ir nereikės jokių dietų

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2017-01-20 10:12

kaip smagu skaityti džiaugsmingus komentarus, kai kažkam sekasi judėti tikslo link, šaunuolės

...
31

Šiandien gimtadienius švenčia (209)
Laurynas