Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Dukano dieta 3

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-06-22 10:20

Sveikos visos .Smagu kurti jau 3 temuke jau vien del to ,kad labai jau musu nemazai perkopeme i 3 etapa ir dar labai dziugu jog prisijunge nauju mergaiciu.

Cia informacija nuo pat pradziu :

I tema :  http://www.mama.lt/forumas/getTopic/17362/1/dukano-dieta

II tema : http://www.mama.lt/forumas/getTopic/17487/1/dukano-dieta-2

Dukano dietos receptus rasite cia : http://www.mama.lt/forumas/getTopic/17441/1/dukano-dietos-receptai

Nuo ko pradeti dieta ? Nuo Dukano anketos kuria uzpildzius suzinosite kiek kuris etapas truks jums dienu :

http://www.dukandiet.co.uk/en/350-subscribe.html?gclid=CJXigqiFw60CFVQLfAoduBR4AA

Sekmes visoms, klauskite ,rasykite, skuskites mes tam visos ir esame, kad padetumem viena kitai :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 39

2012-06-22 10:54

su kuo valgote selenas?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 57

2012-06-22 11:14

Sveikutės Perskaičiau receptuose ledų receptą ir taip užsimaniau , gal reikėtų pasigaminti

Vasara , kažkaip dingusios visos, atostogaujate? Svajone, gražios Jums su vyru šventės

Kristukla, nepažinau tavęs

NateP, sėlenas dedame į varškę, jogurtą, duoną, , padažus ,vienu žodžiu visur kur tik įmanoma

Paskutinį kartą redagavo: Dzuika (2012-06-22 11:17)

2012-06-22 11:32

kefyras turbut nelabai tinka?ir dar atakos metu galima valgyti darzoves?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2012-06-22 11:47

Nuoširdžiai patariu, skaitykite mano įdėtas nuorodas - taps aiškiau iš karto.Pieno produktų galima, tačiau iki 2 proc. Kefyro yra 1 proc., pieno 0,5-1 proc., jogurtas geras Alma (39 ckal.100 gr.-jis be cukraus, vienintelis leistinas saldus su vaisių gabaliukais). Rašiau anoje temoje jus gelbėdama meniu dienos, dingo viska, nebespėjus atsakyti, uždarius temąs. Tad bandau kartotis: suvalgykite priešpiečiams 200 gr. varškės trintos su narūraliu Rokiškio (0 proc.) jogurtu, įdėkite saldiklio trintą tabletę ar žiupsnelį druskos (pagal poreikį), pietums išvirkite 4 kiaušinius (naudokite tik baltymus), įdarykite baltumus trinta tuno (savose sultyse), jogurto, truputėlį svogūno, krapų mase bei valgykite skanindami natūraliu jogurtu (galima su žiūpsneliu druskos). Pavakariams galite Rokiškio jogurto 250 gr. skanauti sumaišyto, vėlgi, su saldikliu ar druskytės trupučio, ar kefyro 1 proc., ar pasukų 0,3 (be skonių) stiklinę išgerti. Vakarienei galite kepti varškėtukus orkaitėje: sumaišyti 250 gr. varškės, šaukštą avižų sėlenų išmirkytų liesame piene, 2 kiušinio baltymus įplakti ir šaukšto pagalba ant sviestinio popieriaus išdlioti blynukus ir kepti apie 200 laipsn.orkaitėje :) Manau, labai sotu.

2012-06-22 11:56

Aciu jums visoms, kad padedate nes tikra blondine as kol daeina... niekad nesilaikiau tu dietu tad man naujiena... o dar kada tos baltymu dienos kada jas pasidaryti ir kiek laiko?

2012-06-22 12:10

niekur nerandu ar yra kokiu kokteiliu su alkoholiu pasidaryti pagal dukana?

2012-06-22 12:15

NateP 2012 06 22    

niekur nerandu ar yra kokiu kokteiliu su alkoholiu pasidaryti pagal dukana?

Nate alkoholis DRAUDZIAMAS !!!!!!!!!!

Man toks jausmas, kad informacijos neskaitei :)

Dabar apie baltymus klausiai per ataka ir baltyminias ka valgyti :

Grynųjų baltymų dienos – ką valgyti?
1. Veršiena ir jautiena – filė, kumpis, namie malta mėsa (parduotuvės farše veikiausiai bus įmaišyta nemažai riebalų). Kepant negalima naudoti papildomų riebalų, geriau kepti ant grotelių, orkaitėje, nesvylančioje keptuvėje, virti, troškinti.
2. Paukštiena, išskyrus antieną ir žąsieną. Geriau balta mėsa negu raudona, jokių sparnelių ar apskrudusių odelių.
3. Jūros gėrybės ir žuvis – kepta ant grotelių, virta, rūkyta, bet ne iš skardinės su alyvuogių aliejumi!
4. Kiaušiniai. Trynių per savaitę 3–4, jei nėra sveikatos bėdų – galima ir daugiau, baltymai neribojami.
5. Liesas pienas, natūralus jogurtas, varškė. Geriau nevalgyti vaisių jogurto ir prisiminti, kad į liesą jogurtą dažnai pridedama daug cukraus.
Leidžiama
Truputis cheminio saldiklio kavai ar arbatai,
prieskoninės žolės – svogūnai, česnakai, kmynai, petražolės, raudonėlis, citrina ir pan., bet prieskoniniais kiekiais. 

IR dar klausiai kada baltymu dienos, tau jau atakoje 100 % baltymu dienos, pasibaigus atakai t.y tavo atvejo po 7 dienu prasides 2 etapas kruizas(kaitaliojimas) va dabar ir pradesi kaitalioti diena t.y. pvz 4 Dienos Baltymu ( B) 3 dienos Baltymai su darzovesmis (BD) arba 3 B x 2 BD , kaitaliojima gali dienas pasirinkti kaip tau patogiau , kitoms ir 2x1 tinka. 

2012-06-22 12:59

aciuka

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 43

2012-06-22 14:02

Sveikos mergiotes,mes vel cia.Skaiciau pasiulyta meniu,bet jis man netiktu,nes per daug varskes,beveik 0.5 kg.per diena,pirma menesi valgydavau viena varske,dabar kitokiu pavidalu,blyneliuose,varskeciuose,pyraguose.man truktu mesos ir ir zuvies,cia kiekvienai individuliai,bet soti nebuciau.Stengiuosi 2 kartus per diena valgyt silta maista ir dar ,jei neklystu per diena pieno produktu patartina suvalgyti iki 1 litro,mano atveju kuo maziau,tuo geriau krenta svoris,linkejimai naujokems.Rineta laukiu tavo nuotrauku,nes pas tave turetu buti zenklus pokyciai,as irgi pradejau nuo 110,dabar 97,pas mus lyja,grazaus savaitgalio visoms..... 

mg]

[/img][/url]

2012-06-22 14:37

:) na va, išsidaviau, man nereikia iltinių patiekalų, daržovių, mėsos, tačiau varškės(ir daug :) ), žuvies kartais ir vaisų reikia. O kadangi galiu - uoj, kaip dievinu. Manau, gali ir nuo salotų tukti, jei valgysi "statinėmis", kiekis, Jūs teisi, svarbu.

Išduosiu deserto receptą:

reikia: 1 l. 1proc. rieb. kefyro (Lietuvoje "Piemenėlio" kefyras parduodamas Norfos prekybos centre), rabarbarų (5 stiebų), kas gali braškių (tai daug skaniau nei rabarbarai), saldiklio pagal skonį, želatinos ir vandens. Naudoju Dr,Oetker želatiną,ją užpilu 200 ml vandens, supilų į pasaldinto kefyto masę, priberiu braškių arba: rabarbarų žele gabalėlių (rabarbarai nulupami,supjaustomi 2 cm. riekutėmis, sudedami į puodą, įpilami 2-3 šaukštai vandens ir saldiklio pagal skonį. Masei užvirus patroškinti 5 min. Maišytuvo pagalba sutrinti masę, atvėsinti ir sumaišyti su želatinos mase. Sustingus supjaustyti kubeliais), galima iškepus biskvitą, jį taip pat supjaustyti gabalėliais ir tirštai sudėti į masę (tačiau šio varianto su biskvitu nesu bandžiusi).

Jei norite pustėsių: 1 l. kefyro (1 proc. rieb.) supilti į indą,sudėti trintas tabletes saldiklio, įtarkuoti citrinos, apelsino žievelės (tik netarkuoti baltos dalies - ji karti), supilti 1 pakelį paruoštos (ištirpdytos 200 ml karštame vandenyir atvėsusios Dr.Oetker želatinos). Masę dėti į šaldytuvą. Tuo metu pasiruošiu dar želatinos (apie 15 gr. Dr.Oetker arba 2 didelius šaukštus paprastos, išbrinkusios ir vėliau ištirpdytos)., Masei ėmus stingti, ištraukių ir plakant mikseriu dar pilu želatinos. Taip plaku ilgai. Galiausiai, dar kart palaikiusi šaldytuve ištraukių ir plaku. Taip susidaro oro burbuliukai masėje - putėsiai. :)  

2012-06-22 15:04

Beje, merginos, nuo šiandien iki birželio 24 d. Maximoje nuolaida tigrinėms krevetėms :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-06-23 20:10

Jungiuosiu mergaites as i jusu buri :) va ,tik baigiau studijas,atejo laikas skirti laiko sau ir pasirupinti graziu ir tvirtu kunu.Tikiuosi su jusu palaikymu ir patarimais bus lengviau :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 684

2012-06-23 23:07

prasom giedre y musu bury :)

dukano dieta 2013-01-13

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 127

2012-06-23 23:14

labas mergaites. Sveikos prisijungusios naujokes. Kuo daugiau, tuo smagiau. As pati retai pasirodau, tai tuoj kaip naujoke busiu . atsirado daug maloniu darbu, tai ir pasijungti pamirstu.

Svajone, tu tapai tikra svajone. Busi nuostabi nuotaka.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 95

2012-06-24 14:30

Kuku, sveikutes, as stengiuosi buti gerutis, makaronu dar neparagavau, nors galvojau, kad jau kaip pulsiu

Моя диета: диета Дюкана 

2012-06-24 20:52

Sveikos, kaip Joninių laužai - kaitriai degė? :) Ar papaarčio žiedo ieškojot? :)

Atėjau pasiguosti i, tikriausiai, sulaukti užuojautos. Dar taip nėra buvę. Išvažiavau į gamtą sverdama 54.9 (truputį padidėjęs svoris, bet gi ne katastrofa, gi aš kaip ir gyvenu įprastiniu režimu jau - tai pakyla, tai pakrenta iki 54). Grįžau - 59.6 :( aš tiesiog apstulbus, valgiau tik vieštienos šašliką, braškes(tai sau jauleisdavau kiek noriu), blogiauisa, ką valgiau ir, maniau, svoris priaugs, max iki 1-2 kg. tai varškės natūralus sūris. Bet yra buvę atitrūkimai persivalgymo, kai ir ledus ir šokoladukus kimšdavau - nebuvau tiek priaugus, kek dabar...Net nuotraukas dabar žiūriu ir graudu, toks jausmas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 95

2012-06-24 21:39

nu nesiparink, pagalvok, gal padauginai kokiu gerimuku, kas neleistina, ar koks mmm gresia...?

Моя диета: диета Дюкана 

2012-06-25 00:00

Sveikos panos, ikisu nosi pasilabinti :)

Pas mus Joniniu niekas nesvente tai apie jas visai pamirsau :D Savaitgalis taip aktyvus pas mane buvo.

Ryt ir poryt anglu egzaminus turesiu net 3 ,tai noriu atsiprasyti atsiunte man daugggg receptuku rusu kalba, taciau neturiu tikrai laiko prisesti po visu egzaminu kaip atsipusiu butinai pradesiu jums kelti :)

Del  svorio tiesiog nezinau ka pasakyti ,ka tu ten tokio gerei ar valgiai ,kad taip supyko organizmas... Manau pasidaryk isvalyma ryt ir viskas bus ok. Tiesa tavo meniu man netiktu visai, as kazkaip mazai pieno produktu vartoju jei varke tai ryte dazniausiai, arba bandelems, arba apkepui, as daugiau mesine , man pietums butinai buna jautiena, ar file kokia vistienos, kalakutienos, ar zuvis ir t.t.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-06-25 01:13

Labukas,merginos.Mano pirmoji dienele praejo tiesiog puikiai.Ryte suvalgiau  tuno skardine,pietums varskes apkepo gabaliuka,vakare tuno kotletuku pasigaminau,tris suvalgiau ir negalejau patiket,kad iki velyvo vakaro nebuvo jausmo "noriu kazko pakrimst" :) Prisiskaiciau receptu ivairiausiu - vien mano megstamiausi patiekalai :) Nors man tik pirma dienele praejo,bet jau jauciu - sita dieta taps mano gyvenimo budu :) Sekmes visoms ,siekiant savo tikslu ir svajoniu,merginos!

1
...

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Nedas