Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Kaip mesti rukyti?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 39

2012-06-21 17:34

Gal jau kas metete ?pasidalinkite.

Mama.lt

Mama.lt

2012-07-03 09:23

Aš, jau kaip ne pirmą kartą metantis, sugalvojau būdą kuris mane motyvuotų, o prireikus primintų, kodėl mečiau rūkyti. Nes buvau metęs ir perskaitęs "Lengvą būdą" ir savo jėgom, tačiau kažkodėl vistiek grįždavau prie rūkymo ;/ Kad tai nebe pasikartotų sugalvojau susikurti blogą, kuriame rašyčiau savo mintis. Jau praėjo daugiau nei mėnuo, nuo šio mano bandymo mesti ir jaučiuosi tikrai gerai, kančios žymiai lengvesnės, nei būdavo ankščiau, o ir mečiau, nelaukęs kol baigsis visi "darbai". Jei kam įdomu paskaityti - http://www.mesti.lt
Tikiu, kad visi gali rasti savo būdą mesti, gal kitam užteks išlieti jausmus ant popieriaus.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-07-04 08:54

as viena is tu, kurie meta ir gana lengvai, bet dazniausiai po kiek laiko vel pradeda :D siaip mesti man visai lengva. pries pradedant planuoti (net galvoti) apie seimos pagausejima, sumasciau, kad viskas, nuo siandien, nuo dabar pat, metu rukyti. ir ismeciau beveik pilna cigareciu pakeli. tuomet dar mano draugas (dabar jau vyras) dar ruke. tai as kai ji matydavau rukanti, tai sau sakydavau, kad AS NENORIU. kai draugai pasiulydavo eiti parukyti i lauka, as jiems nesakydavau, kad metu, as jiems sakydavau, kad AS NENORIU. nes jei pradedi sakyti, kad meti, tai prasides "na paskutine kartu surukykim", "gal nemesk, nebus man su kuo eiti parukyti" ir taip toliau... bet kai sakau AS NENORIU, as save pacia itikinu, kad nenoriu! tuo paciu metodu ir vyras mete rukyti. gime sunus, suruke paskutines dvi cigaretes ir viskas. jau 10 menesiu, kaip neruko :) tik knarkti pradejo  jis irgi sakydavo sau, kad AS NENORIU. jam buvo sunkiau mesti, nes jis ruke ilgiau nei as. bet su AS NENORIU ir kartais nikotino kramtomomis gumomis mete ir negali atsidziaugti :) mano patarimas butu labai paprastas - sakyti sau paciam AS NENORIU. kartais ir tiems, kurie kviecia kartu parukyti. AS NENORIU :) sekmes metant :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 39

2012-07-04 12:04

saunuoliai jus o as tokia bevale kad ziauru vyras mano neruko tai burbia kad rukau. ir taip reiktu mest gal kada vaiku bus... bet as bevalia

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2013-01-28 14:53

Knyga knyga ir dar kartą knyga! :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-02-12 21:39

knyga arba sitas metodas http://www.budasmestirukyti.lt

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2013-02-15 22:41

Aš tai jau metai nerūkau, mėnuo iki gimstant dukrytei kažkaip surūkiau ir man pasirodė be proto šlykštu, susilaukiau dukrytės ir po šiai dienai net nesinori :) kažkaip gal dar tas turi įtakos, kad dar maitinu... :) čia turi tau pačiai ateit tas momentas, kad sau pasakai stop ir viskas, gerai sako, kad sakyt, kad nenoriu, tik nereik galvot, o kaip ištversiu ir pan, reik galvot, kad viskas bus gerai ir eit pirmyn ;)

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Mama.lt

Mama.lt

2013-02-19 13:28

mudu su vyru rukem daug ir ilga laika.nusprendem mesti,tai mums padovanojo knyga,,lengvas budas mesti rukyti,,tai jau 4 metai kaip nerukom.sekmes visiems metantiems,patikek cia bjaurus iprotis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 55

2015-01-13 17:06

Aš ir skaičiau tą knygą, bet nelabai man ji padėjo cigaretės atsisakyt. Reikės išbandyt dabar kitus būdus. Bet manau, kad man tiesiog trūksta valios :(

Šiandien gimtadienius švenčia (209)
Tadas