Forumas > Virtuvė > Šaltieji patiekalai > Salotų receptai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 145

2009-05-03 15:22

mes taip pat valgom yvaires salotas. o dukra tai isvis ridikelius valgo juodai. net suo mano darzoves valgo tik pamato ,kad nesiesi ka is darzo loja kol negauna. kad ir ridikelius tik duok.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-05-03 15:29

Salotos ir mes megstam, tik mažoji svogunu žaliu nevalgo ir ridiku, :)  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-05-03 15:43

mano berniukai ir nemegsta ridikeliu

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-03 18:16

o tai jie issirankioje nemegstamas darzoves? ar kaip? nes as vaikysteje negalejau paziureti y zirnius ir pupeles, nu turbut nieko slyksciau nebuvo. bet kazkaip pradejau valdyti ir dabar jau visai nieko. tai gal sakau laikas nuo laiko reikia vaikams vis pasiulyti gal ir tu nemegstabu darzoviu? nors iki siai dienai nevalgau briuselio kopustu - fe, net skrandy sutraukia kaip pagalvoju. o zalias svogunas kad ir tas pats ridikelis pakankamai astrios darzoves, uztai mazi vaikuciai ju nelabai ir valgo?

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-09-27 17:29

mesos misraine,man ji skani  ir soti

balta duona supjaustyti kubeliais ir apkepti orkaiteje,kubeliais supjaustyti kokios kumpines desros,marinuoti kukuruzai,zali pomidorai pjaustyti,agurkas,majonezas ir prieskoniai,viska sluoksniuojame graziai leksteje ,ir uzpilame majonezu

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-01 18:00

Man tai labai skanios salotos tokios : Konservuotų persikų ar abrikosų indelis, konservuotų ananasų indelis, virta vištienos krūtinėlė, stiklinė lukštentų pistacijų ir majonezas. Viską supjaustome kubeliais, pistacijas sumaišome su majonezu ir paliekame apie 1-2val. pastovėti, kad suminkštėtų. Viską sumaišome su majonezu, dedame prieskonių kokius kas mėgsta ir viskas - skanaus

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-06 16:15

Žiedinių kopūstų salotos su riešutais : 500g žiedinių kopūstų, 2-3 šv.morkos, 3 šaukštai kapotų lazdyno riešutų, 3 šaukštai susmulkintų krapų, šaukštas krienų, 200g majonezo, druskos.

Žiedinius kopūstus nuplauti, susmuklinti ir pamerkti 10-15 min į pasūdytą vandenį. Tada nusausinti, sudėti į dubenį ir pasmulkinti. Deti sutarkuotas morkas, riešutus, krapus, krienus, majonezą, pagardinti druska ir išmaišyti.

2012-08-06 17:41

koks fainas receptukas

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-08-06 18:44

buvau su mama svečiuose tad pavaišino nu skonis man labai patiko...

2012-08-07 10:42

na bet ir atrodo toks lengvas,,,ar pati dariai?

2012-08-07 11:15

darysiu kitą savaitę kai turėsiu svečių...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-08-07 12:31

ragausim

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 8

2014-02-05 19:30

Dėkui už puikų žiedinių kopūstų  salotų receptą :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2014-02-07 11:02

Tos salotos su žiediniais kopūstais labai skanios! :)

O aš žinau dar vieną receptą, kuris tikrai vertas dėmesio:

Špinatai, pelėsinis sūris, graikiniai riešutai, kriaušės. (Tik kiekio tikslaus nepasakysiu, nes dedu savo nuožiūra maždaug panašiomis dalimis, tik sūrio nepadauginkit).

O padažą darau iš medaus, garstyčių ir truputėlį obuolių acto. Skanu! Išmėginkit :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2014-02-07 11:02

Tos salotos su žiediniais kopūstais labai skanios! :)

O aš žinau dar vieną receptą, kuris tikrai vertas dėmesio:

Špinatai, pelėsinis sūris, graikiniai riešutai, kriaušės. (Tik kiekio tikslaus nepasakysiu, nes dedu savo nuožiūra maždaug panašiomis dalimis, tik sūrio nepadauginkit).

O padažą darau iš medaus, garstyčių ir truputėlį obuolių acto. Skanu! Išmėginkit :)

4

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Šaltieji patiekalai > Salotų receptai

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Giedrius