Forumas > Virtuvė > Šaltieji patiekalai > Salotų receptai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-03-05 22:49

Na merginos gelbėkit. :@---

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-05 23:54

Na pas mane dažniausiai būna : Rukyta žuvis su žirneliais,svogūnais ir majonezu. Aišku ryžių su krabais.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-06 09:48

Vietoj baltos mišrainės aš darau tokią:
raugintas agurkas
šaltai rukyto kumpio
virta morka
virtos bulvės
česnako
tarkuoto fermentinio sūrio
majonezo ir papuošimui tinka graikiniai riešutai.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-06 11:13

gal per vėlai čia užsižiūrėjau, bet jei ką bus kitam kartui. noriu parekomenduoti savo labai mėgstamą, desertinę mišrainę.
riekia supjaustyt gabaliukais įvairiausius vaisius: obuolius, vynuoges, kriaušes, kyvius, apelsinus, mandarinus ir t.t. žodžiu, kokių turit ir kokius mėstat. paskui juos užpilt kondensuoto pieno ir majonezo padažu. majonezo ir pieno santykis 50:50. patariu užpilo daug nedaryti,nes greit vaisiai išskiria sultys ir pasidarys buzė. o majonezas geriausiai tinka helmans arba koks kitas tik be priedų (kokių krapų ar pan.) skamba keistai, bet paragaut tikrai verta. skanaus. :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-06 11:22

[quote=ingamb]Inga, ka per daiktas tavo pikantiška mišrainė?[/quote]

Tai čia ta paprasta; virtas kiaušinis,sūris, česnakas ir majonezas

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-06 19:58

oi , Nerings, aš savo anytai kai nupasakojau tą receptą, tai net 'susitūsė', bet kai paragavo tai jau laaaaabai jai patiko. man pačiai ne kaip nuskambėjo... bet pabandykit, manau patiks.

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-09 17:29

Man patinka "žieminė" mišrainė (negi tokią vasarą valgysi, kai daug šviežių daržovių): virtas morkas supjaustau kubeliais, svogūną susmulkinu ir viską apkepu keptuvėje. Viską pilu į dubenį ir sumaišau su virtais ryžiais. Tada įpjaustau rūkytos dešros arba kokio kumpelio, raugintų agurkų. Skanumėlis...

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-11 13:56

Labai mes megstam gaivia misraine:
pekino kopustas, kukuruzai, zalias agurkas,marinuotas agurkas,poras,truputi citrinos su zievele ipjaustau,cukriuko ciut ciut,druskytes,alyvuogiu aliejaus. Galima ir su majonezu sias salotas daryti.Mano vyras megsta su majonezu,o as su aliejum :lux

Tiesa,dar reikia prieskoniu tai misrainei. Galima spec. salotoms,bet galima ir vegetos .

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-16 10:43

Tokias darau kaip garnyrą:
pekino kopūstas (galima ir paprastą)+supjaustyta raudonoji paprika+konservuoti kukurūzai-maišau su majonezu, dedu truputį druskos.

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-03 16:05

o aš darau tokias salotas
viską dedu sluoksniais
ant salotų lapų dedu kumpį supjaustyta riekelėm,tada dedu agurkus ,pomidorus,fermentinį sūrį,kiaušinį virtą supjaustytus kubeliais,krapų ir ant višaus dedu majonezą(helmans)ir dar ant viršaus krapų :lux :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-16 11:06

Drįsiu pasigirti ir aš savo kulinariniais sugebėjimais. Taigi:

SALIERŲ SALOTOS (mano firminės):
Išvirta saliero šaknis
Obuoliai
Poras
Česnakas
Krapai
Majonezas
Išvirtą saliero šaknį supjaustyti juostelėm, taip pat obuolius, porą aš taip pat pjaustau juostelėmis. Įspausti česnako-pagal skonį, paskaninti krapais, viską sumaišyti su majonezu pagal pomėgį.
Skanaus

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-24 22:58

aš labai mėgstu saulėgrąžas, tai ir dedu kur tik papuola

Mama.lt

Mama.lt

2005-06-26 18:25

Siandien dariau: makaronai kaspineliais, kumpelis, fermentinis suris, rauginti agurkeliai, pomidorai, paprika, petrazoles ir majonezas. Niam niam kaip skanu

Mama.lt

Mama.lt

2005-07-03 17:42

Kažkada darydavau salotas iš žalių burokėlių,kopūstų ir morkų.Norėčiau vėl pasigaminti tik neprisimenu iš ko gaminamas marinatas Gal kas nors žinot šių salotų receptą?

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-16 09:35

Vaiksciodama parduotuveje uzmaciau pirkti karaliska kalmara skardinese tai nusipirkus ji padariau tokia misraine :
Virti ryziai , kalmaras , du kietai virti kiausiniai , zalias agurkas ir saldus kukuruzai . Viska pagardinau prieskoniais ir ismaisiau su majonezu . Tikras gardumelis user posted image

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-16 21:45

Jau nebeprisimenu iš kur gavau šios mišrainės receptą, bet ją darau dažnai. Mes ją vadiname omleto mišraine.
Iš 3 kiaušinių iškepu omletą, jį suvynioju voleliu. Kai atvėsta, supjaustau kaip makaronus. Dar pridedu 1 stikl. žirnelių, jei tuo metu turiu, įtarkuoju sūrio, česnako skiltelę, užpilu majonezu, pabarstau krapais. Paprasta ir skanu, pabandykit

Mama.lt

Mama.lt

2005-08-19 15:19

Aš šitas salotas prie paukštienos labai mėgstu:

morkos,
saliero šaknis,
apelsinai,
konservuoti ananasai su visu skysčiu.

Galima pridėti ir kitų vaisių, pvz, obuolys tinka. Jei rūgštumo trūksta, galima citrinos pridėti, ar sulčių išspausti. Galima saliero nedėti.

Gal ir jums patiks. Aš jas ir be paukštienos mielai šlemščiu

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-19 12:55

QUOTE(guste @ Jan 18 2006, 09:52 PM)
sos mergaite,
reikia misraine padaryti prie karbonado, bet tokia, kad ji butu labiau lietuviska, taciau, kad valgytu anglai!!!
[right][snapback]134913[/snapback][/right]

Tai gali padaryti baltaja mišraine , krabu mišraine ar pačias paprasčiausias daržoviu salotas

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-19 13:16

QUOTE(guste @ Jan 19 2006, 09:52 AM)
sos mergaite,
reikia misraine padaryti prie karbonado, bet tokia, kad ji butu labiau lietuviska, taciau, kad valgytu anglai!!!

Padaryk svieziu kopustu su morkom arba burokeliu su grietine na dar gali pomidora su agurku salotom sumaisyti su aliejumi alyvuogiu labai tiks

Mama.lt

Mama.lt

2006-01-19 16:33

QUOTE(guste @ Jan 19 2006, 11:52 AM)
sos mergaite,

O mano šeimyna labai mėgsta prie bet kokio mėsiško patiekalo tinkančias marinuotų kopūstų salotas

1

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Šaltieji patiekalai > Salotų receptai

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Tristanas Thor Dariusson