Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Vėjaraupiai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 65

2011-12-08 12:05

taigi, kad nėra paprasta ta liga vėjaraupiai - komplikacijų nemažai, o suaugusieji dar sunkiau perserga, todėl daugelis bent jau šitam amžiuje tai apie skiepus pagalvoja. nėštumo metu ir baisu vaikščioti, jeigu nesi persirgusi. kai klausiau pas gydytoją, tai iš tiesų minėjo, kad dabar reikia du kartus skiepytis, nes labai supiktėjo ir suintensyvėjo tie vėjaraupiai. va buvo ir Lietuvos ryte straipsnis - sergamumas dvigubai didesnis dabar - http://www.lrytas.lt/-13203151891319256991-v%C4%97jaraupi%C5%B3-vakar%C4%97liai-t%C4%97v%C5%B3-nei%C5%A1manymas-gali-sukelti-mirtinas-pasekmes-vaik%C5%B3-ir-suaugusi%C5%B3j%C5%B3-sveikatai.htm

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 84

2011-12-27 14:08

tai jau tikrai pasiskiuepijus nuo vėjaraupių daug ramiau - jeigu ir susirgsi, tai labai lengvai. o šiaip tai komplikacijos rimtos - bakterinės infekcijos odos pūslelių vietoje, pneumonija ir smegenų uždegimas – encefalitas.  nėščiosioms tai iš viso labai pavojinga, nes gali grėsti persileidimas, priešlaikinis gimdymas, kūdikis gali gimti negyvas, su galūnių deformacijomis, akių ir centrinės nervų sistemos vystimosi sutrikimais ir t.t. taip kad sakantys, kad ši liga nesunki - geriau tegu pasidomi išsamiau

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-03-29 13:59

na ką ir mes sergam vėjaraupiais, darželyje beveik visa grupė prasirgo ir mes neatsilaikėm...

Mama.lt

Mama.lt

2012-03-29 14:46

Kaune kolkas bent musu darzelyje dar atrodo nieks neserga.

Bat manau kuo anksciau prasirgs,tuo geriau...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-03-29 15:52

mes atsirgome lengva forma. be temp. tai lb dziaugiuosi.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2012-03-31 08:21

mano visos prasirgusios ...ir vyras,beje,kartu sirgo su jomis,oi,pamenu buvo tikras lazaretas

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-04-01 16:22

kalbat apie vejaraupius o mano dukra dar nesirgus, galvojau kad apsirgs kol mažiuko nebuvo kad neužkrestu o taip ir praejom,darželije buvo 2kartus epidemija paskelbta o mes neužsikretem

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-04-01 16:49

tai jau drugeli jūsų panelytė atspari...

2012-04-01 17:09

dar norėjau užklaust gal yra kokių spec.priemonių briliantinę žalumą nuvalyti nuo odos?...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 121

2012-04-10 11:21

Drugelis 2012 04 01    

kalbat apie vejaraupius o mano dukra dar nesirgus, galvojau kad apsirgs kol mažiuko nebuvo kad neužkrestu o taip ir praejom,darželije buvo 2kartus epidemija paskelbta o mes neužsikretem

išsitirkit antikūnius, gal susidaręs imunitetas. o jeigu ir per mažas lygis antikūnių, galima pastiptinti, t.y. pasiskiepyti nuo vėjaraupių. kažkaip besigailinčių neteko girdėti dėl šio skiepo

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2012-04-10 12:17

Apie skiepus dvejopu atsiliepimu girdejau, kam nesusirgo vaikai sako geri :D kam susirgo, teigia pinigai i bala mesti.

Kaip bebutu atminkite ,kad skiepas sis 10 metu turetu apsaugokiti, po 10 privalote vel skiepyti nes jei tokie dideli ussikres labai sunkiai gali persirgti.

As is vis tais naujaisiais skiepais nepasitikiu...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 90

2012-04-24 14:50

kristulka26 2012 04 10    

Apie skiepus dvejopu atsiliepimu girdejau, kam nesusirgo vaikai sako geri :D kam susirgo, teigia pinigai i bala mesti.

Kaip bebutu atminkite ,kad skiepas sis 10 metu turetu apsaugokiti, po 10 privalote vel skiepyti nes jei tokie dideli ussikres labai sunkiai gali persirgti.

As is vis tais naujaisiais skiepais nepasitikiu...

tai kad vėjaraupių skiepas jau nėra toks ir naujas, dešimt metų jau tikrai juo skiepijama. šiaip daugelis skiepų turi savo terminą, po kurio reikia revakcinuotis. jūsų daugelis skiepų irgi nesaugo, kuriuos vaikystėje gavote, bet nė nepagalvojate apie tai. o ir pats skiepas saugo nuo komplikacijų vėjaraupių, tad susirgimų, nors ir retai, gydytoja sakė pasitaiko ir pasiskiepijusiems. bet skiepytieji net ir susirgę perserga labai lengvai, o net ir persirgus natūraliai pasitaiko antrą kartą sergančių. 

2012-04-24 19:10

Jei butu toks efektyvus sakyciau ivestu kaip privaloma , juk perserga praktiskai visi.Bet dauguma zmoniu apie ji net nezino.

O skiepus aisku kiekvieno teise rinktis, man nuo rotu, notu,vejarupiu ir t.t. nepriimtina ir galite sakyti ka tik norite.Turiu savo nuomone .Farmacininku penas simtaprocentinis... Nuo erkinio encefalito is vis pilnos sanatorijos po paralyziu nuo skiepu , baisu kas tas 10 metu juk vaikai eksperimentas ant tu skiepu .

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 66

2012-04-27 19:26

va tai dovanu gavau,gryzo dukryte is darzelio,jai 3metukai,visa nuberta-vejaraupiai.Vakar buvo vienas spuogiukas,pasikase iki krauju,nieko neitariau,o dabar...bet cia ne problema,va as niekad nesirgus vejaraupiais ir dar laukiuosi-astuntas menuo,nzn ka daryti?!?!?! ar kas zino,ar yra pavojus man ir namo leliukui?!?!?!
labai pergyvenu :(

pirmas kaciukas

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2012-04-27 20:46

Sunku pasakyti,as ir dar nesirgusi,o kantaktuoju kiekviena budejima,dicke jau sirgusi,o maze dar ne

2012-04-28 11:28

Nestukem pavojinga vejarupiai, turetumete pasikonsultuoti su savo gydytoja ir pranesti, kad kontaktuojate su vejarupiais.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 65

2012-05-16 15:24

kristulka26 2012 04 24    

Jei butu toks efektyvus sakyciau ivestu kaip privaloma , juk perserga praktiskai visi.Bet dauguma zmoniu apie ji net nezino.

O skiepus aisku kiekvieno teise rinktis, man nuo rotu, notu,vejarupiu ir t.t. nepriimtina ir galite sakyti ka tik norite.Turiu savo nuomone .Farmacininku penas simtaprocentinis... Nuo erkinio encefalito is vis pilnos sanatorijos po paralyziu nuo skiepu , baisu kas tas 10 metu juk vaikai eksperimentas ant tu skiepu .

kitose šalyse skiepas nuo vėjaraupių yra įtrauktas į skiepijimo programas, pavyzdžiui, JAV. sergamumas ten smarkiai sumažėjęs, kompliakcijų - taip pat, nes virusas dėka besiskiepijančių nusilpnintas. aišku, nesiskiepiję vis užneša, bet sergama lengviau. Kažkur buvau radusi statistiką, kad Lietuvoje kaip tik sergamumas ir sunkumas vėjaraupių didėja. Skandinavijos šalių gyventojai - vieni sveikiausių ne tik Europoje, bet ir pasaulyje, o pas juos skiepų sistema plačiai išvystyta, taigi faktai kalba už skiepų naudą

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 36

2012-07-26 17:19

Nesuprantu, kur mano atsakymas nuplaukė. Rašiau Greitoji pagalba > Vėjaraupiai ir nerandu. Temoj mano posto nėra 

Už ką aš nemėgstu ryto - jis visada prasideda kai aš miegu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-08-25 21:02

As galiu is savo patirties pasakyti, kad tikrai nereikia tu baisiuju spuogeliu tepti briliantine zaluma, nes tinka visi tirpalai kur tik yra alkoholio. Kai susirgo musu 3 m. sunus, tai man vaistininke patare tepti Almaqel A, tai vaistai kurie tinka gydyti skrandzio zaizdas, tad tuo labiau tinka ir isberimams. Pirma para, kas 3 val. gerem Acic tabletes, pagal vaiko svori dalinom tablete.Taip uzkirtom kelia naujiems spuogeliams. Po 6 dienu, ligos nebuvo ne zenklo.Ir jokiu budu nekontaktuoti su vandenuku. 

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-08-27 10:56

Jau esu pasisakiusi šioje temoje, bet kadangi atsakymas nuslinkęs...

Teoriškai - taip, nebūtina tepti briliantine žaluma. Bet kadangi ant savo kailio patyriau "šį malonumą", galiu garantuoti, kad geriausiai skaudamą niežulį naikina būtent šis preparatas. Aišku, veido juo neterliojau.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

3

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
klaidas